Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(musyte @ 2013 04 25, 09:08)
Anamari ir man taip buvo irgi del kaklelio zaizdeles,  4u.gif viskas bus gerai mirksiukas.gif

Aciu wub.gif

Kaip pati jautiesi? 4u.gif

Akute, aciu uz palaikyma, tikiuosi ir as, kad viskas bus gerai rolleyes.gif

Oho, kokie baisus reikalai su tavo mmm blink.gif O tai po tokiu gausiu, tai turbut hemoglobinas nukrites? g.gif O kodel metformino negerei, pykino, vidurius leido? Nes man is pradziu baisu kas darydavosi, bet paskui kazkaip priprato organizmas smile.gif
Atsakyti
Pakrites daznai hemoglobinas...o del Met. jo ir pykino, i r viduriavau..sakė M priprasiu, bet aš neištvėriau..

Pikčiausia, kad niekaip neįveikiu ir neišsikapstau iš šio užburto rato.. Dėl PKS auga svoris ir sunkiai krenta, bet kad jį apmažinti tą kraujavimą ir gleivinę ir Pks simptomus, reik numest svorio..o jo numest neleidžia mano Pks ir kiaušidės..ir taip pasaka be galo.. Ir vėl gleivinė auga stora, o kai pramuša tai..o be to, kad ir pramuša gelivė pati neišsivalo visteik.. nu ar ne absurdas.. bash.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutee: 25 balandžio 2013 - 09:45
QUOTE(Akutee @ 2013 04 25, 09:42)
Pakrites daznai hemoglobinas...o del Met. jo ir pykino, i r viduriavau..sakė M priprasiu, bet aš neištvėriau..

Omg blink.gif doh.gif

Man atrodo, tau kazkaip reik per save perlipt ir pradet "draugaut" su tuo metforminu g.gif
Atsakyti
sakai? o kuom ji sgali but man naudingas? na seip..nelabai ismanau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 04 25, 10:10)
sakai? o kuom ji sgali but man naudingas? na seip..nelabai ismanau.. ax.gif

Kiek zinau, jus ten kazkokiu budu reguliuoja antinksciu veikla, tuo paciu sureguliuoja hormonus, padeda mesti svori (bent jau man po trupuciuka krito), na kai turesiu laiko, paieskosiu tikslesnes info blush2.gif
Papildyta:
Policistinių kiaušidžių sindromas

Sukaupta nemažai duomenų, įrodančių, kad hiperinsulinemija ir atsparumas insulinui bei nutukimas (ypač juosmeninis) atlieka svarbiausią vaidmenį policistinių kiaušidžių sindromo (PKS) patogenezėje. Esama duomenų, kad hiperinsulinemija skatina steroidogenezę kiaušidėse: moters organizme daugėja androgenų, susilpnėja sintezė lytinius hormonus sujungiančio faktoriaus ir baltymo, sujungiančio į insuliną panašų augimo faktorių, todėl kiaušidės gaminasi mažiau moteriškųjų lytinių hormonų. Šie hormonų pusiausvyros pokyčiai būdingi PKS.

PKS daugeliu atvejų būna susijęs su metaboliniais sutrikimais ar jų lydimas. Kai kurių tyrimų duomenimis, iki 50 proc. PKS sergančių moterų nustatomas metabolinis sindromas: dislipidemija, atsparumas insulinui, gliukozės toleravimo sutrikimas arba CD ir kt.

Esant policistinių kiaušidžių sindromui, būdinga hormonų, metaboliniai pokyčiai, kiaušidžių disfunkcija bei struktūros pakitimai. Dažniausiai funkcijos sutrikimai pasireiškia oligomenorėja ar disfunkciniu kraujavimu, anovuliaciniu nevaisingumu, hirsutizmu ir akne, juosmeniniu nutukimu.

Sutrikusią hormonų pusiausvyrą rodo padidėjęs testosterono kiekis, padidėjęs liuteininio hormono kiekis esant normaliam folikulus stimuliuojančio hormono kiekiui, atsparumu insulinui, kurį lydi kompensacinė hiperinsulinemija. Tiriant ultragarsu matyti pakitusi kiaušidžių struktūra: kiaušidžių stromos echotankis padidėjęs, periferijoje gausu mažų folikulų. PKS gydomas kompleksiškai: normalizuojamas sutrikęs mėnesinių ciklas, koreguojama hiperandrogenemija (hirsutizmas, aknė), gydomas anovuliacinis nevaisingumas. Efektyviai gydyti PKS neįmanoma nekoregavus metabolinių sutrikimų, kurie patogeneziškai yra centriniai, lemiantys ar predisponuojantys hormonų ir kitus sutrikimus.

Pastaraisiais metais labai gerų rezultatų pasiekta PKS gydant metforminu. Metformino veiksmingumą galima paaiškinti tuo, kad šis vaistas efektyviai veikia svarbiausias metabolines patofiziologines PKS grandis ir parametrus: atsparumą insulinui, hiperinsulinemiją, nutukimą, dislipidemiją, hiperglikemiją, hiperandrogenizmą, anovuliacinį nevaisingumą.

Klinikiniai tyrimai rodo, kad PKS gydant metforminu:

skatinama ovuliacija;
apsaugoma nuo nėštumo nutrūkimo pirmąjį trimestrą;
sumažėja nėščiųjų diabeto ir vaisiaus makrosomijos atvejų.
nėra kliniškai reikšmingo teratogeninio poveikio, nesutrinka fiziologinis vaisiaus augimas ir raida.

Vidutinė optimali terapinė metformino dozė gydant PKS yra 500 mg 3 kartus per dieną, o gydant CD – 1000 mg 2 kartus per dieną.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Akutee - as iki pirmo nestumo irgi geriau si vaista, tai pradziai irgi turejau visus sios simptomus ir plious dar gelezes skonis burnoje, bet nieko per menesi o gal biski ir ilgiau organizmas priprato prie vaistu ir dingo visi pasaliniai poveikiai...
Atsakyti
Dėkuij Anamari, bet tai kaip žiauru, skaityt tokius dalykus, o dar ir turėt... doh.gif

Aš vis tikėjaus, gal natūraliai, gal kažkaip apsieisiu..ir KT nebenoriu, nes stogą man jos rauna.. bet turbūt teks ir jas pratęst ir su Met..susidraugauti, žodžiu be chemijos neišeis.. unsure.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

AnaMari, laikykis, viskas bus gerai mirksiukas.gif
Aš tai vis kankinuosi su pykinimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 25, 09:24)
Aciu wub.gif

Kaip pati jautiesi? 4u.gif

Akute, aciu uz palaikyma, tikiuosi ir as, kad viskas bus gerai rolleyes.gif

Oho, kokie baisus reikalai su tavo mmm blink.gif O tai po tokiu gausiu, tai turbut hemoglobinas nukrites? g.gif O kodel metformino negerei, pykino, vidurius leido? Nes man is pradziu baisu kas darydavosi, bet paskui kazkaip priprato organizmas smile.gif

Aciu neblogai, gulineju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 04 25, 11:34)
Dėkuij Anamari, bet tai kaip žiauru, skaityt tokius dalykus, o dar ir turėt... doh.gif

Ziauru, bet kai pagalvoji, kitus gyvenimas dar "ziauriau" apdovanoja doh.gif
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 25, 16:48)
AnaMari, laikykis, viskas bus gerai  mirksiukas.gif

Aš tai vis kankinuosi su pykinimu  doh.gif

Aciu, laikausi wub.gif ir tu laikykis 4u.gif
Manes tai kolkas nepykina, bet kazkoks silpnumas ir meguistumas, nieko nesinori wacko.gif
Atsakyti
Sveikos,
Akutee matai kokie skirtingi tie organizmai, man irgi teko su metforminu draugaut, bet kažkaip labai ryškių šalutinių poveikių nebuvo arba aš jau neprisimenu, svoris tai nuo jo krenta...Na ir geriau aš jį 3 mėn. plius stimuliacijos ir va turiu savo pupą smile.gif

Strazdanėle laikykis 4u.gif Užtat įveikus visus pykinimus laikysi ant rankų dar vieną brangų žmogutį smile.gif Aš tiesa pasakius net nežinau, ką reiškia tas neštukinis pykinimas, kai pas mane tai susiliejo su hiperstimuliacijos skausmais, tai tieisog buvo labai sunkus laikas ir tiek, kuris galiausiai apie 4 mėn. praėjo, o iki tol tai nesvarbu ką ryte užvalgytum siaubingi skausmai, nuo kurių net bloga būdavo... Bet nepaisant visko vėl norėčiau būt nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimulytė: 25 balandžio 2013 - 17:11
QUOTE(Rimulytė @ 2013 04 25, 17:02)
Bet nepaisant visko vėl norėčiau būt  nestuke.gif

Tai gal jau einat ta linkme? bigsmile.gif
Atsakyti