Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Laba diena, tyla čia pas mus g.gif

Man pradejo tepliot, paskui kraujo šviežio pasirode keli lašai, unsure.gif įsidėjau crinone ir bandau pagulėt, bet kur čia išgulėsi su mano uraganiuku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 24 balandžio 2013 - 12:20
Sveikutes :)

Drovute - nepervertink viso taip stipriai, gal dar visas apsieis ;)

AnaMari - gal is pradziu reikejo padaryti Prg tyrima o tada tik crinona naudoti? tie keli lasiukai kraujo gali buti ir del kokios kraujagisles itrukimo, nebutinai kad Prg trukumo...
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2013 04 24, 12:35)
AnaMari - gal is pradziu reikejo padaryti Prg tyrima o tada tik crinona naudoti? tie keli lasiukai kraujo gali buti ir del kokios kraujagisles itrukimo, nebutinai kad Prg trukumo...

Zinok, as dabar jau taaaip visko bijau doh.gif , nemanau, kad tas crinone pakenks, pasikonsultavau su gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 24, 13:02)
Zinok, as dabar jau taaaip visko bijau doh.gif , nemanau, kad tas crinone pakenks, pasikonsultavau su gydytoju.


Tikiu, taciau dabar bent zinai kad leliukas tavo vystosi ten kur reikia i r tikiu kad pasiliks ten visiems 9 menesiams nestuke.gif
Atsakyti
Laba,

AnaMari, tikekimes siaip nieko rimto. Kada tau dabar pas gydytoja? 4u.gif

Auuu, merginos kur taip tyliai issislapstet? bigsmile.gif

Pas mus aplink vyksta santa barbara (serialas liudnaja prasme), tvarkosi balansai, kleckas atsisako valgyt koses ir isvis viska kas duodama su saukstu, tai nebezinau nei kuo nei kaip maitint ir dar prie viso to galvoje sukasi mintis sava versla uzsukt. .. kazi ne per daug cia visko vienu metu? lotuliukas.gif

Irut, kaip tau pavyksta tvarkytis? maciau FB nuotraukyciu, nu fain seimyna pas jus wub.gif

jau baigiam isaukt is leliukisko maisto ir turbut jau daugelis valgo nuo bendro stalo, bet kadangi ryt planuojam pavaziuot iki kaimo, tai prie progos jei kam reiktu galiu triusiuko parvest.

Amela, kaip ten tavo drauge? ka supuoja? lengvai gimde? wub.gif o kaip tu pati? gyva? neuzsikasus? biggrin.gif

Adrija, ziuriu as i ta foto FB su palmem ir pati noriu atostoguuuuuu .. alia kokios ten atostogos.. planu kur padet santaupas pastaruoju metu turim daugiau nei paciu santaupu lotuliukas.gif dziugu, kad isvykot pailset ir sauniai atsipalaidavot 4u.gif Tiesa, kaip tavo E? sveiksta? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rute: 24 balandžio 2013 - 23:14
QUOTE(Rute @ 2013 04 24, 23:13)
AnaMari, tikekimes siaip nieko rimto. Kada tau dabar pas gydytoja?  4u.gif

Pas mus aplink vyksta santa barbara (serialas liudnaja prasme), tvarkosi balansai, kleckas atsisako valgyt koses ir isvis viska kas duodama su saukstu, tai nebezinau nei kuo nei kaip maitint ir dar prie viso to galvoje sukasi mintis sava versla uzsukt. .. kazi ne per daug cia visko vienu metu?  lotuliukas.gif

Tikiuosi ir as, Rute doh.gif Kitos savaites pabaigoj, jei, aisku, nebus kokiu extra atveju unsure.gif

Linksmai gyvenat thumbup.gif O tavo biarnas jau uzaugo, mamyt, taikykis lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Anamari, kaip sveikatėlė?

Rute nu gražūs tie tavo planai, gražūs.. O mažius jei atsisako, tegul..lai ima nuo stalo ką nori..pats ragaus, supras, suvoks.. Išmoks atskirti maistą, supras kas patinka..be to kai išsalks pats pasiprašys ko nors užvalgyti hihihi.gif
Šeip jam kokia atrakcija bus nuo stalo jūsų valgyti..kad ir košę ar daržovienę susėdę visi valgykite, ir jį prie savo stalo sodinkit, tegul dalyvauja..dar kokios duonytės padėliok su sviestuku, lyg sau.. tegu pats paima..bus įdomu- valgys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

maniškiams bile nuo mūsų stalo būdavo, nu ir duodavau visko ragaut.. ax.gif

Tikrai kur visos dingusios? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutee: 25 balandžio 2013 - 08:12
QUOTE(Myciute @ 2013 04 19, 13:30)
Ana Mari ir Barbaryte po  4u.gif  nestuke.gif  wub.gif



QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 19, 20:52)


Barbara, sveikinimai, nuostabios naujienos wub.gif



QUOTE(Drovute @ 2013 04 20, 19:54)


Barbara bigsmile.gif  sveikinu!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(Adrija1 @ 2013 04 22, 14:33)


Barbaryt, kazkada pagalvojau, kad ir Tu jau turetum mums dziugia zinia pranest, kad cia taip visos policistukes sutartinai pastoja ir prasau!  thumbup.gif Sveikinu, mieloji!!!  wub.gif



Ačiū mergaitės visoms smile.gif
Adrijuk ir Drovute- sveikatytes jūsų džiaugsmams wub.gif

Labas rytas
Atsakyti
Barbaryt, papasakok ka nors.. kaip gyvenat? smile.gif

Rute- Labas litras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 04 25, 08:11)
Anamari, kaip sveikatėlė?

Rute nu gražūs tie tavo planai, gražūs.. O mažius jei atsisako, tegul..lai ima nuo stalo ką nori..pats ragaus, supras, suvoks.. Išmoks atskirti maistą, supras kas patinka..be to kai išsalks pats pasiprašys ko nors užvalgyti hihihi.gif
Šeip jam kokia atrakcija bus nuo stalo jūsų valgyti..kad ir košę ar daržovienę susėdę visi valgykite, ir jį prie savo stalo sodinkit, tegul dalyvauja..dar kokios duonytės padėliok su sviestuku, lyg sau.. tegu pats paima..bus įdomu- valgys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

maniškiams bile nuo mūsų stalo būdavo, nu ir duodavau visko ragaut.. ax.gif

Tikrai kur visos dingusios?  bigsmile.gif

Aciu, kad teiraujies wub.gif Zinok, kazkokia nekokia, kaip kokiu maisu trenkta vaikstau, baisiai i miega traukia, o mazius anksti keliasi wacko.gif
Kraujuot nekraujuoju, bet po vakar tas crinonas iseina negrazios spalvos ir siaip keleta gysleliu kraujo isskyrose radau, bet manau, kad cia man nuo gimdos kaklelio viskas, nes turiu ten zaizdele, o dabar kai viskas plecias, tai ir zaizdele, matyt, auga doh.gif
O nakti, kai keliausi i wc, ai isvis toks jausmas buvo, kad tuoj gimda iskris blink.gif
Atsiprasau uz tokias smulkmenas blush2.gif

Kaip tavo maziuka, kaip ten tavo reikalai su tavo gleivine ir mmm?
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 25, 08:40)
Aciu, kad teiraujies wub.gif Zinok, kazkokia nekokia, kaip kokiu maisu trenkta vaikstau, baisiai i miega traukia, o mazius anksti keliasi wacko.gif
Kraujuot nekraujuoju, bet po vakar tas crinonas iseina negrazios spalvos ir siaip keleta gysleliu kraujo isskyrose radau, bet manau, kad cia man nuo gimdos kaklelio viskas, nes turiu ten zaizdele, o dabar kai viskas plecias, tai ir zaizdele, matyt, auga doh.gif
O nakti, kai keliausi i wc, ai isvis toks jausmas buvo, kad tuoj gimda iskris blink.gif
Atsiprasau uz tokias smulkmenas blush2.gif

Kaip tavo maziuka, kaip ten tavo reikalai su tavo gleivine ir mmm?

Sveikos mamytes ax.gif
Anamari ir man taip buvo irgi del kaklelio zaizdeles, 4u.gif viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 25, 09:40)
Aciu, kad teiraujies wub.gif Zinok, kazkokia nekokia, kaip kokiu maisu trenkta vaikstau, baisiai i miega traukia, o mazius anksti keliasi wacko.gif
Kraujuot nekraujuoju, bet po vakar tas crinonas iseina negrazios spalvos ir siaip keleta gysleliu kraujo isskyrose radau, bet manau, kad cia man nuo gimdos kaklelio viskas, nes turiu ten zaizdele, o dabar kai viskas plecias, tai ir zaizdele, matyt, auga doh.gif
O nakti, kai keliausi i wc, ai isvis toks jausmas buvo, kad tuoj gimda iskris blink.gif
Atsiprasau uz tokias smulkmenas blush2.gif

Kaip tavo maziuka, kaip ten tavo reikalai su tavo gleivine ir mmm?

LAbai gerai, kad parašai, ir as rasydavau su smulkmenom, kad tik man ramu butu, i rvisos suprastu kaip ten kas.. blush2.gif lotuliukas.gif

Kad miego traukia tai gerai, nes visas nestukes traukia hihihi.gif
O del G iskritimo..tai man jausmeli sbudavo, kad visa pilvo apacia nukris, i rypac iki 12 sav..jau saugojau save, ir vaiksciojau, tiesiogine to zodzio prasme- kaip kiausinis..be jokiu staigiu judesiu, ejimas tik letas, atsargus..

Viskas bus gerai friends.gif

O mano MM gana beprotiskos ir GAUSIOS..kartais net tenka tuos triusikelius nesiot, jauciuos kaip Flinstonas.. jau antras menuo nebegeriu KT, nes baisiai blogas reikalas jos ir pamaniau, kad del to (na zinoma ir del to), niekaip man nekrenta svoris..kokius 7 kg atsikratau, i r vel jie- Opappaaa.. jau supykau ir nebezinau nei kas gerai, nei kas blogai bash.gif: Pas M pagaliau uzsirasiau, ir tikiuos pavyks nueit, antradieni.. Gausiu pylos kad absoliuciai meciau, ne menesio neisbandzius metf.. blush2.gif Net bijau sakyt, ir meluot nenoriu... MM pora men. i r nebera..tai jauciu, kai pramus, is lovos neislipsiu..kaip man nusibodo sitas uzburtas ratas be iseities.. verysad.gif
Atsakyti