Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

AnaMari, wub.gif džiugios naujienos, tikiu, kad viskas bus gerai. Ar tik ne panašiu laiku pastojai kaip su D? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 20 balandžio 2013 - 10:14
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 20 balandžio 2013 - 10:42
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 19, 20:52)
Ne, musu ne dzinsinis, bet matem ji, siaip panasus musu i ta dzinsini.

Aha, as irgi kai paskaiciau komentrus, tai plaukai piestu pasistojo lotuliukas.gif
Siandien ir mes isigijom chicco, dar neisbandem, kai isbandysim, pasidalinsiu ispudziais biggrin.gif
Aisku, barskaliukas, ko noret. Bandem tuos I'coo pluto ir pheonix, tai jie man pasirode sunkus, aisku, gal ir smagiau rieda, bet man jau atsibodo tampyt ta musu sunkuji vezima doh.gif
Zodziu, ziresim smile.gif
QUOTE(oplia5 @ 2013 04 20, 10:14)
AnaMari,  wub.gif džiugios naujienos, tikiu, kad viskas bus gerai. Ar tik ne panašiu laiku pastojai kaip su D?  g.gif

Aciu wub.gif
Aha, panasiu, tik dabar vaikiukas turi buti ne sausi, o gruodi, jei viskas bus gerai rolleyes.gif
Atsakyti
AnaMari, tai gal ant Kalėdų? bigsmile.gif Ar skaičiavai kada tiksliai?
Atsakyti
AnaMari labai dziaugiuosi del taves wub.gif 4u.gif

Barbara bigsmile.gif sveikinu!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Anamari,tai bus lygiai 2 metukai skirtumas tarp vaikuciu? smile.gif Smagu smile.gif
O del tos nuotraukos,tai gal tu ir teisi, gal ir fotoshopa ten,nes tiesiog pirma pasitaikiusia idejau smile.gif Bet esu macius,kad rimti archeologai iskasa pavieniu dideliu lyg zmogaus kaulu,bet aisku,ne tokiu ispudingu,kaip cia smile.gif

O kiek groziu i fotki prideta wub.gif Strazdaneles grazuole wub.gif Irutes jau 2 vezimukais super atrodo wub.gif Drovutes fainuolis pustazandis wub.gif , Julenkos jau koks didelis vyras wub.gif Levandutes M kokia atsinaujinus po kirpyklos wub.gif Ir Rimulytes kazkaip buvau nemacius paskutiniu foto,tai jau kokia didele dukriuke! O tu kaip graziai mezgi, dailus komplektukas mazosios wub.gif Kitus albumelius jau lyg seniau maciau ir grozejausi wub.gif
Ir mes truputi pasirodem,nes juk pavasaris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 20, 19:52)
AnaMari, tai gal ant Kalėdų?  bigsmile.gif  Ar skaičiavai kada tiksliai?

Skaiciavau, kad apie 21 d. kazkur, bet su ta mano velyva O, tai sunku apsaiciuot doh.gif
QUOTE(Drovute @ 2013 04 20, 19:54)
AnaMari labai dziaugiuosi del taves wub.gif  4u.gif

Aciu wub.gif

Kaip taviskis auga? bigsmile.gif
Paziurejau foto, tai toks puuustazandis wub.gif

Gajut, metukai ir 11 menesiu pagal viska rolleyes.gif

O jau kokios tavo panos! wub.gif

Strazdane, tavo S turbut manekene bus bigsmile.gif Grazuole mergaite wub.gif

Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 20, 22:47)
Skaiciavau, kad apie 21 d. kazkur, bet su ta mano velyva O, tai sunku apsaiciuot doh.gif

Aciu wub.gif

Kaip taviskis auga? bigsmile.gif
Paziurejau foto, tai toks puuustazandis wub.gif



Aj nekaip verysad.gif pasirodo nevisada leliukas iverintas ligonineje 10 balu buna sveikas verysad.gif neramu man del jo, gresia operacija cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 04 20, 21:00)
Aj nekaip verysad.gif  pasirodo nevisada leliukas iverintas ligonineje 10 balu buna sveikas verysad.gif neramu man del jo, gresia operacija cray.gif

O kas nutiko? unsure.gif
Maniskis irgi 10 balu gaves buvo operuotas, jie gi ten tik pagrindines organizmo funkcijas ir refleksus tikrina.
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 04 20, 22:00)
Aj nekaip verysad.gif  pasirodo nevisada leliukas iverintas ligonineje 10 balu buna sveikas verysad.gif neramu man del jo, gresia operacija cray.gif

O kas nutiko? unsure.gif Teisingai AnaMari sako,kad gimus ivertina tik bendra vaizda,pagrindines funkcijas,bet jei yra kazkokiu ne taip aiskiai matomu nukrypimu,tai tik veliau isaiskeja unsure.gif Bet jei oparacija pades,tai ir gerai,nes baisiausia,kai negali nieko padeti,pakeisti, pagydyti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 20, 23:03)
O kas nutiko? unsure.gif
Maniskis irgi 10 balu gaves buvo operuotas, jie gi ten tik pagrindines organizmo funkcijas ir refleksus tikrina.

Jam su inksuku nera gerai, sako- igimta. Inkste geldele padidejusi verysad.gif radau internete kaip vadinasi - Hidronefrozė unsure.gif Nesuprantu del ko D taip skriaudzia mano suneli, juk si liga visam gyvenimui cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 04 20, 21:07)
Jam su inksuku nera gerai, sako- igimta. Inkste geldele padidejusi verysad.gif radau internete kaip vadinasi - Hidronefrozė unsure.gif Nesuprantu del ko D taip skriaudzia mano suneli, juk si liga visam gyvenimui cray.gif

Vaje... unsure.gif O kuo si liga jam pasireiskia?
Atsakyti