Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

QUOTE(Rimulytė @ 2013 04 18, 15:14)
AnaMari gera naujiena, taip ir toliau ramiai augink pilvuką, buūs draugas ar draugė tavo gražuoliukui smile.gif

Aš dabar ryškiai pastebiu, kaip mano mažajai opatinka žaist su kitais vaikais, tikiuosi tai pades kai rudenį reiks žingsniuot į darželį smile.gif

Aciu, Rimulyt, zinok, ramiai niekad, turbut, neiseis doh.gif Dabar vel po dvieju savaiciu pas gydytoja, siandien trumpam nusiraminau ir viskas is naujo lotuliukas.gif

Tai super, komunikabili mergina auga thumbup.gif
Atsakyti
AnaMari, super naujienos thumbup.gif Mieste šiandien buvau, tai įlindau pasiskaityti, bet tik dabar prisėdau prie kompo doh.gif Juk neliepė crinono vartoti?

Mano mergina ir labai komunikabili, nu taip jai reikia lialių biggrin.gif Vakar parke sutikom berniuką panašaus amžiaus, tai pradėjo nurenginėt, nes sriukė jo su užtrauktuku buvo, o ji didelę mėgėja užtrauktukų, tai taip jupkiaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbara03 @ 2013 04 18, 09:17)
Aš irgi turiu naujienų ax.gif  Stebuklais niekad netikėjau, bet pasirodo jų būna. Pavyko be stimuliacijų, be ašarų,be didelio pasiruošimo užkibti dar vienam mažuliukui.
Tikuosi, kad viskas bus gerai.

Super,kaip fainai wub.gif Ale,kaip tie antri vaikuciai skuba pas mamytes,gera matyti wub.gif Sveikinu labai ir lengvo laukimo wub.gif

QUOTE(AnaMari @ 2013 04 18, 15:18)
Mate puslyte gimdoj, tik laaaabai dar maza, vos 4 mm, pagal gydytoja 4 savaites ir kelios dienos, pagal mmm turi buti apie 5, bet kadangi pas mane velyva O, tai taip ir yra wub.gif
Eisiu po poros savaiciu rolleyes.gif

Fainai wub.gif Tai dabar po poros savaiteliu eisi sirdutes klausytis?

QUOTE(Rimulytė @ 2013 04 18, 16:14)
Gajut tau viskas gerai? Kažkaip man keista, tu numeti kokią temą diskusijoms ir dingsti, gal kas nutiko?

Aciu,mieloji, viskas gerai man,tik dirbu jau gana daug dirbu,tai prisedu prie kompo tik va puse vienuolikos vakare doh.gif
O del temu,tai tiesiog idomu ka kas galvoja viena ar kita tema,bet jei neaktualu,tai ir nebetesiu paskui smile.gif

QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 18, 21:45)
Vakar parke sutikom berniuką panašaus amžiaus, tai pradėjo nurenginėt, nes sriukė jo su užtrauktuku buvo, o ji didelę mėgėja užtrauktukų, tai taip jupkiaus  smile.gif

Gerai cia lotuliukas.gif
Su pusiaukele, Levandut wub.gif Ar sis nestumas greiciau bega?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 18 balandžio 2013 - 21:31
Ačiū Gajut, taip šis nėštumas lekia labai greitai, bet man tai jau buvo aišku ir iškart sužinojus, kad laukiuosi. Kai reikia apie M bėgioti, valgyti jai gaminti, pasivaikščioti ir t.t. tai laikas lekia laaabai greitai bigsmile.gif O dar abu nėštumai panašiu metu man, tai man užsifiksavę pasąmonėj, kad ir šis nėštumas baigsis lapkričio pradžioje. O jis baigsis net dviems mėn. anksčiau, tad nepajusiu kaip baigsis vasara ( kuri visada labai greitai praeina ) o aš jau būsiu su antru stebukliuku antrankų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 04 17, 20:33)
Akute, pasirodykj savo albumeli. mes batuku ieskom.

turiu vienu siltesnius, ciut ciut kazkokio puko, ar tipo kailiuko turi, o kitus naujus, pavasariui grynai..bet ziuriu kad Arminui spaudzia, labai jau malesi pardej, tai normaliai ir nepasimatavom, du kart tik uzsidejo.. (kainave 120, pirkom uz 59,99 berods.. ) sad.gif Kiek jusu pedute cm? parasyciau tau vakare, tik tu man sms BRUKSTELK..nes man vel visi numeriai dinge doh.gif

QUOTE(Barbara03 @ 2013 04 18, 09:17)
Sveikos mielosios


VALIOO thumbup.gif
kaip darze sekas?kaip augat, kas patinka/nepatinka?

QUOTE(AnaMari @ 2013 04 18, 15:18)

wub.gif thumbup.gif

GAjut, as tai kalbant ta tema, kiekviena nakty beveik, tokius "siaubo filmus" su tęsiniais sapnuoju, kad sukurciau cikla siaubiaku, ir turbūt taptų bestseleriais.. doh.gif mad.gif

O iš tiesų manau, kad daug mes nežinome, palyginus su visu pasauliu- tai turbūt iš vis nieko nežinome.. viena kita žinia gal išlenda..viss kita, turbūt neskani paslaptis.. Kita vertus, nuo gamtos tai nieko nepaslėpsi, ji daug ką parodo, išduoda, kad žemė jau dūsta ir springsta nuo mūsų darbų ir veiklos.. Ką jau kalbėt apie terorizmą, visas naujausias technologijas, bandymus.. gyvename realiame baugiame filme (kad nebūtų, kad vieną dieną atsikeli, išeini, o tuščias miestas, visi išmirę ir pan. doh.gif biggrin.gif )..
Nors gal gerai, kad nežinome, kaip gi mes gyventume.. g.gif
čia labai plati ir liūdna tema..juk pabaiga bus anksčiau ar vėliau.. 4u.gif

kada užsuksi pas mus? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutee: 19 balandžio 2013 - 07:15
Labas rytas 4u.gif

AnaMari, puikios naujienos thumbup.gif Ramaus širdutės laukimo tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 18, 20:45)
AnaMari, super naujienos  thumbup.gif  Mieste šiandien buvau, tai įlindau pasiskaityti, bet tik dabar prisėdau prie kompo  doh.gif  Juk neliepė crinono vartoti?

Mano mergina ir labai komunikabili, nu taip jai reikia lialių  biggrin.gif

Aciu wub.gif Ne, neliepe, bet ir as ji karta kazkaip daug uztikrinciau jauciuos nei visad rolleyes.gif
Ir, beje, gydytojas sake, kad pastojimas buvo per sveika kaire puse, nes geltonkunis kairei, tai kazkaip ramiau rolleyes.gif

Faina, as kazkaip kolkas is savo biarno nepastebejau tokios iniciatyvos, jis ziuri i tuos vaikus, eina prie ju, bet gal daugiau stebi smile.gif
QUOTE(*Gaja* @ 2013 04 18, 21:30)
Fainai wub.gif Tai dabar po poros savaiteliu eisi sirdutes klausytis?

Aha, tikiuosi jau girdesis wub.gif

QUOTE(Akutee @ 2013 04 19, 07:12)

wub.gif

QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 19, 08:11)

AnaMari, puikios naujienos  thumbup.gif Ramaus širdutės laukimo tau wub.gif


Dekuj, pasistengsiu islaukt ramiai lotuliukas.gif
Atsakyti
AnaMari, dziugios zinios is gydytojo 4u.gif o ka tu turi omeny kokia sketuko medziagyte? spalva? toks melsvas jis, i pilkuma ar violetinuma. Nepaisant visu pasisakymu, kad chicco sudu sudas, man jis kol kas patinka. Naudoju nedideliais atstumais, lengvai issilanksto ir susilanksto, tai man to ir uztenka!
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 18, 14:18)
Grizau smile.gif

Mate puslyte gimdoj, tik laaaabai dar maza, vos 4 mm, pagal gydytoja 4 savaites ir kelios dienos, pagal mmm turi buti apie 5, bet kadangi pas mane velyva O, tai taip ir yra wub.gif
Eisiu po poros savaiciu rolleyes.gif

AnaMari super naujienos, ramaus nusiteikimo ir optimizmo thumbup.gif

QUOTE(Rimulytė @ 2013 04 18, 15:14)
Sveikos smile.gif
Barbaryte sveikinu, super  naujiena smile.gif




Ačiū Rimulyte

QUOTE(*Gaja* @ 2013 04 18, 21:30)
Super,kaip fainai wub.gif Ale,kaip tie antri vaikuciai skuba pas mamytes,gera matyti wub.gif Sveikinu labai ir lengvo laukimo wub.gif


Ačiū Gajut
Kaip sesutėms sekasi?

QUOTE(Akutee @ 2013 04 19, 07:12)

VALIOO  thumbup.gif
kaip darze sekas?kaip augat, kas patinka/nepatinka?
wub.gif  thumbup.gif



Ačiū Akutee. Na darželio adaptacijai prireikė 3 mėn. Dabar pasilieka, nes žino, kad taip reikia, didelio noro darželiui nerodo. Vaikas ne iš tų kur ramiai sėdi ir žaidžia, reik visur kartu dalyvaut, bet šiaip mano akimis žiūrint ganėtinai draugiškas, kol kas smile.gif
O kaip tavo porelei sekasi?
Atsakyti
QUOTE(Pelenuroze @ 2013 04 19, 12:45)
AnaMari, dziugios zinios is gydytojo 4u.gif o ka tu turi omeny kokia sketuko medziagyte? spalva? toks melsvas jis, i pilkuma ar violetinuma. Nepaisant visu pasisakymu, kad chicco sudu sudas, man jis kol kas patinka. Naudoju nedideliais atstumais, lengvai issilanksto ir susilanksto, tai man to ir uztenka!

Dekuj, brangioji wub.gif

Na, as turjau omeny, ar "labai" sintenine? blush2.gif Nes mes ziurejom toki dzinsini, tai nmedziaga labai maloni, tik vos ne dvigubai brangesnis blink.gif
Aciu uz info apie vezimuka, sekmadini jau pagaliau kazkoki gal issirinksim doh.gif
QUOTE(Barbara03 @ 2013 04 19, 12:59)
AnaMari super naujienos, ramaus nusiteikimo ir optimizmo thumbup.gif

Aciu, stengiuos buti rami optimiste lotuliukas.gif
Atsakyti
Ana Mari ir Barbaryte po 4u.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 19, 15:16)
Na, as turjau omeny, ar "labai" sintenine? blush2.gif Nes mes ziurejom toki dzinsini, tai nmedziaga labai maloni, tik vos ne dvigubai brangesnis blink.gif
Aciu uz info apie vezimuka, sekmadini jau pagaliau kazkoki gal issirinksim doh.gif

Ne, musu ne dzinsinis, bet matem ji, siaip panasus musu i ta dzinsini. o sintetiniai jie visi, manau... as pirkau ji todel, kad komplektacijoje buvo ir uzklotukas kojytems, ir lietaus apsauga..truksta tik buomelio, bet ziuresiu ar man tikrai jo reikia...nu va siandien dar pasivezinom su mazaja, po to uzsinesiau i antra auksta as ta vezima su vaiku, ir man gerai, pakeliu, lengvai susilanksto, masinoje uzima nedaug vietos 4u.gif as norejau peg perego si, bet paskutine minute persigalvojau, nes pamaciau sita su priedais, kai siaip sitas modelis daznaiusiai eina be priedu, tai kaina patrauklesne buvo, todel ir pirkom 4u.gif bet kai paskaitau komentarus, tai nesuprantu ko taip deda ant to vezimo, gal as tiesiog neisranki doh.gif

Barbara, sveikinimai, nuostabios naujienos wub.gif

Atsakyti