Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Akute, pasirodykj savo albumeli. mes batuku ieskom.
Atsakyti
Pasidziaugiau, kad ciklo dar ner.. va jis jau keblina pas mane savo teplionem.. matyt greitu laiku teks pradet galvot ka kada ir kaip daryt. biggrin.gif

Noriu atostoguuuu!!!! ax.gif
Atsakyti
AnaMari, lauksim gerų žinių! bigsmile.gif

Rute, su nauja pradžia bigsmile.gif

Gajut, tikiuosi tu nesupyksi, tikriausiai atrodo, kad mes čia vis užsipuolam tave, kartais atrodo geriau nieko nerašyti ir nesureaguoti unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif

Seniai čia nebesilankiau, kai pradėjau dirbti, o mažylis lankyti darželį, dieną kažkas sutrumpino rolleyes.gif
Matau daug naujienų (kiek spėjau perskaityti), -Drovutę ir Irutę sveikinu su sūpuojamais džiaugsmeliais wub.gif , Strazdanėlę ir Levandutę - su auginamais pilveliais wub.gif

Aš irgi turiu naujienų ax.gif Stebuklais niekad netikėjau, bet pasirodo jų būna. Pavyko be stimuliacijų, be ašarų,be didelio pasiruošimo užkibti dar vienam mažuliukui.
Tikuosi, kad viskas bus gerai.

Visų labai pasiilgau, nepažadų , kad dažnai užsuksiu, bet stengsiuosi kaip įmanydama.

Geros dienos visoms 4u.gif Tikuosi, kad visoms gerai sekasi wub.gif

Atsakyti
Rute, balionas uz menzes 4u.gif

Levanda, aciu, as jau bijau eit unsure.gif

Barbaryt, didziausi sveikinimai wub.gif 4u.gif

Labas rytas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbara03 @ 2013 04 18, 09:17)
Aš irgi turiu naujienų ax.gif  Stebuklais niekad netikėjau, bet pasirodo jų būna. Pavyko be stimuliacijų, be ašarų,be didelio pasiruošimo užkibti dar vienam mažuliukui.
Tikuosi, kad viskas bus gerai.

Babaryte, sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
Barbariuke, sveikinu wub.gif kaip smagu vis atsiranda nauju pilvinukiu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikinu Barbara bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

QUOTE(Barbara03 @ 2013 04 18, 08:17)
Sveikos mielosios 4u.gif

Seniai čia nebesilankiau, kai pradėjau dirbti, o mažylis lankyti darželį, dieną kažkas sutrumpino rolleyes.gif
Matau daug naujienų (kiek spėjau perskaityti), -Drovutę ir Irutę sveikinu su sūpuojamais džiaugsmeliais wub.gif , Strazdanėlę ir Levandutę - su auginamais pilveliais wub.gif

Aš irgi turiu naujienų ax.gif  Stebuklais niekad netikėjau, bet pasirodo jų būna. Pavyko be stimuliacijų, be ašarų,be didelio pasiruošimo užkibti dar vienam mažuliukui.
Tikuosi, kad viskas bus gerai.

Visų labai pasiilgau, nepažadų , kad dažnai užsuksiu, bet stengsiuosi kaip įmanydama.

Geros dienos visoms 4u.gif  Tikuosi, kad visoms gerai sekasi wub.gif



Superines naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 18, 08:41)


Barbaryt, didziausi sveikinimai wub.gif  4u.gif





QUOTE(*Strazdane* @ 2013 04 18, 10:19)
Babaryte, sveikinu  thumbup.gif



QUOTE(Rute @ 2013 04 18, 11:28)
Barbariuke, sveikinu  wub.gif  kaip smagu vis atsiranda nauju pilvinukiu  wub.gif  wub.gif



QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 18, 11:36)
Sveikinu Barbara  bigsmile.gif



QUOTE(irute1984 @ 2013 04 18, 11:53)
Sveikutes smile.gif
Superines naujienos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū mergaitės aciuks.gif
Atsakyti
Grizau smile.gif

Mate puslyte gimdoj, tik laaaabai dar maza, vos 4 mm, pagal gydytoja 4 savaites ir kelios dienos, pagal mmm turi buti apie 5, bet kadangi pas mane velyva O, tai taip ir yra wub.gif
Eisiu po poros savaiciu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Barbaryte sveikinu, super naujiena smile.gif

AnaMari gera naujiena, taip ir toliau ramiai augink pilvuką, buūs draugas ar draugė tavo gražuoliukui smile.gif Aš dabar ryškiai pastebiu, kaip mano mažajai opatinka žaist su kitais vaikais, tikiuosi tai pades kai rudenį reiks žingsniuot į darželį smile.gif

Gajut tau viskas gerai? Kažkaip man keista, tu numeti kokią temą diskusijoms ir dingsti, gal kas nutiko?
Atsakyti