Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Ziurim ziurim mes ivairias laidas per interneta ir negaliu patiketi,kad tiek pasaulyje visko vyksta siemet ir pernai,ko ankscia nebudavo. Bijau,kad tikrai kazkas negerai su musu Zeme,tik nezinia ar del zmoniu veiklos ar del kazko kito...
Pagalvojau,kad gal ir jums idomu,jei dar nematet? smile.gif
Gal rodo kazkiek ir per TV Zinias? Neturim TV,tai nezinau ka rodo,bet manau jei ir parodo,tai tik maza dalele viso to,kad nesukelti zmonems panikos ax.gif
- Saule yra be galo aktyvi,anksciau sukosi,kaip ramus kamuoliukas,o dabar ismeta daug stipriu, dideliu pliupsniu i visas puses ir i Zeme taip pat,todel kai tie srautai pasiekia Zeme,tai sustreikuoja zmoniu sveikata, ypac ligoniu,sirdininku;
-kasdien vyksta daugybe ivairaus stiprumo zemes drebejimu,net labai stipriu,bet jau nebepranesa,nes kasdien reiktu pranesti,o tai gasdintu zmones.
- Kinijoj, Libane ir kitur eme teketi viena ar kelios lyg kraujo upes su raudonu vandeniu (na,kaip ir Biblijos pranasystese).
- visame pasaulyje zmones girdi nepaaiskinamus,labai stiprius,siurpius garsus, mokslininkai nesupranta is kur jie, lyg is atmosferos. Tikrai siurpus garsai,paziurekit filmuke.
http://www.youtube.c...h?v=gtLNmdZTf_g
- Is dangaus krenta istisi buriai negyvu pauksciu visame pasaulyje, del mobiliu antenu ir gmo poveikio mirsta gausybe biciu ir todel prasteja derliai,ypac JAV.
- Juros gyvunai buriuojasi milziniskais buriais,ko anksciau nedarydavo - simtai delfinu plaukia kruvoje, delfinai,kiti juros gyvunai buriais "lipa" is vandens. Tarsi jiems vandeny butu bloga kazkodel? Tai zmones juos sumetineja juos atgal. Aisku, didziuliai buriai negyvu zuvu ismetami pakrantese,net dideliu vandens gyvunu buriai negyvu randami pakrantese. Ir tai ne vienas atsitiktinis atvejis, tai daznai vyksta.
- Ar zinot,kad nebeteka siltoji Golfo srove atlanto vandenynu? Ji tekejo nuo senu senoves,o dabar nebera. Kazi kodel?
- Pasislinko Zemes poliai ir taip nemazai,kad net lektuvai is naujo turejo perdaryti planus.
- Na,kad tirpsta ledynai tai turbut zinot,bet taip sakyciau visada nekukliai smile.gif Grenlandija tuoj jau bus be ledo,nors visada buvo ledine.
- O dar Jav kokiu idomybiu pilna smile.gif Kazkodel yra prigaminta baisiai daug, gal milijonai plastikiniu,dideliu karstu,i kuri telpa 3 zmones. Ir jie isdelioti po visa JAV laukuose. Kaip manot,kam?
user posted image

- Kazkodel yra JAV pristatyta nauju,kol kas tusciu kocentracijos stovyklu,bet kam gi jos,kaip manot?
- O dar yra iskasta daug didziuliu pozeminiu,slaptu miestu JAV, Rusijoj, Kinijoj ir kt.,kuriuose butu galima isgyventi ilga laika,jei ant zemes nebeiseitu del radiacijos ar pan. Tuo turbut pasinaudotu "grietinele", jeigu ka smile.gif
- O matet kokius milzinu kaulus iskasa? Tai milzinai tikrai gyveno,kaip ir raso Biblija?
user posted image

Va cia geras filmukas,net jei angliskai nesuprantat,bet vaizdai,istraukos is uzsienio naujienu kalba uz save. Ir Zinios rodo tik labai maza dili to,kas vyksta.
http://www.youtube.c...ature=endscreen

- Ir dar daug daug viso ko vyksta doh.gif Kaip manote,kas cia vyksta? Kodel?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 16 balandžio 2013 - 23:35
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 16, 13:13)
Aaa, supratau  smile.gif

Kaip tavo savijauta? bigsmile.gif
QUOTE(Rute @ 2013 04 16, 22:36)
Jus visos nusipirkit sketukus, o tuomet as klausinesiu  biggrin.gif Kazkaip kol kas nera sketukui poreikio.  musu vyras mieliau tapena kaip didelis po auksciusius kalnus, o ir per didziausius purvus reik butinai pabraidyt.  hihihi.gif

AnaMAri, laikas pastarosiom dienom turbut slenka?  biggrin.gif

Alpinistas gal bus? biggrin.gif

Zinok tikrai doh.gif Ir dar toookia ziezula pasidariau nervinga blush2.gif Aprekiu vaika, paskui atsiprasineju, nu zodziu blush2.gif

Kokie pas jus su antru lelium planai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2013 04 16, 22:58)
Ziurim ziurim mes ivairias laidas per interneta ir negaliu patiketi

O aš negaliu patikųti, kad tu tiki internetu g.gif Žinok tiek melo jame yra....


Mano draugė dėt to praeitą žiemą buvo pasiruošus toms visoms saulės audroms ir pan. Man atrodo pasakojau. Važiavo į Lenkiją. Prisipirko maisto, daug kiaulienos ( mėsos iš vis nevalgo ), bet sako bus badas viską valgysim. Skelbė aliarmus. Dabar tikriausiai ta mėsa rusy šunim atiduota. Išsiauklėjusi, protinga. Ale iš kur taip tikėti ką tau sako g.gif

O tau Gajut kartais negraužia sąžinė kad į tokį baisų kančioms pasmerktą pasaulį atleidai dukrytes? Mane nuoširdžiai sakau, dažnai tokios mintys aplanko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 17, 12:23)

Mano draugė dėt to praeitą žiemą buvo pasiruošus toms visoms saulės audroms ir pan. Man atrodo pasakojau. Važiavo į Lenkiją. Prisipirko maisto, daug kiaulienos ( mėsos iš vis nevalgo ), bet sako bus badas viską valgysim. Skelbė aliarmus. Dabar tikriausiai ta mėsa rusy šunim atiduota. Išsiauklėjusi, protinga. Ale iš kur taip tikėti ką tau sako  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif nepyk, bet pries akis pamaciau visa ta vaizdeli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 17, 12:30)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif nepyk, bet pries akis pamaciau visa ta vaizdeli doh.gif

Jo turi ji du taksus išlepintus iki negalėjimo, ne kiekvienas žmogus taip gerai turi kaip jos šunys. Aš myliu šunis, neskaau, kad reikia gyvūlį kažkaip nemylėti, bet ten. Ten jau per daug... Oj kiek pripasakočiau apie jė gyvenimą biggrin.gif

Jo, o kas dėl maisto atsargų, tai ir taip sakė kaip Gaja, kad musm tiesos nesako, kad dabar šiais metais bus tas ir anas, prisipirko pilną rūsį maisto ir galiu garantuoti, kad išmetė. Nes nei ji, nei jos šeimos nariai mėsos nevago.
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 17, 12:35)
Jo turi ji du taksus išlepintus iki negalėjimo, ne kiekvienas žmogus taip gerai turi kaip jos šunys. Aš myliu šunis, neskaau, kad reikia gyvūlį kažkaip nemylėti, bet ten. Ten jau per daug... Oj kiek pripasakočiau apie jė gyvenimą  biggrin.gif

Tai, turbut, vaiku neturi biggrin.gif

As dabar suku galva, kaip man su mano prg daryt g.gif Jis graziai pakilo pats, kazin koks dabr ar verta kartot tyrima ir naudot crinone, zodziu kazkokia dilema doh.gif
Atsakyti
Gajut, nesupyk, bet internetas ne ka gersnis informacijos saltinis, negu tv, gal reiketu kartais paprastas zinias paziuret, ne viskas ten jau taip iskreipta doh.gif Ir dar ta paskutine nuotrauka su milzinu, negi nesimato, kad tai sufotoshopinta ax.gif
Atsakyti
Jo ji neturi nei vaikų, nei draugo. Kavalierių daug turėjusi nes išvaizdi labai, komunikabili, bet laaabai išranki, sakyčiau per daug net. Todėl viena.

O tu crinoną naudoji? Nes jei pradėsi naudoti, tai neverta darytis nes jus tada nerodys tikslaus atsakymo
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 17, 13:55)
Jo ji neturi nei vaikų, nei draugo. Kavalierių daug turėjusi nes išvaizdi labai, komunikabili, bet laaabai išranki, sakyčiau per daug net. Todėl viena.

O tu crinoną naudoji? Nes jei pradėsi naudoti, tai neverta darytis nes jus tada nerodys tikslaus atsakymo

Tai gal sviesaplauke tokia? Man atrodo, kazkada teko matyti FB po tavo foto komentavo blush2.gif

Ne, nenaudojo, nes be vaistu prg buvo geras, o pati sau skirt jo savavaliskai nenorejau blush2.gif

Pelenuroze, o is kokios medziagytes jusu sketukas? ax.gif
Atsakyti
Anamari, lauksim ryt geru ziniu wub.gif o mes kol kas nieko del antro leliaus nedarom ir neplanuojam. gyvenu kaip ta Alisa is stebuklu salies su mintimi " apie tai pagalvosiu rytoj" . kol kas ciklo dar nerasta, R dar maitinu, kada nutrauksiu maitinima dar nezinau. tiesiog kol kas mums abiems tinka toks jo pienuko valgymas. nei man sunku, nei jis nori atsisakyt. nenoriu forsuot ivykiu, juk siaip ar taip tas pienuliuko gerimas pas mus nutruks. tai va ir delsiu nieko nedarydama. 4u.gif is dalies net labai dziaugiuos, kad ciklo nera, nes zinau, kad kol ciklo nera endo irgi nedaro savo pikto darbo. vos tik ciklas atsiras teks kazka mastyt ilgai nedelsiant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 17, 13:57)
Tai gal sviesaplauke tokia? Man atrodo, kazkada teko matyti FB po tavo foto komentavo blush2.gif

Ne, nenaudojo, nes be vaistu prg buvo geras, o pati sau skirt jo savavaliskai nenorejau blush2.gif

Pelenuroze, o is kokios medziagytes jusu sketukas? ax.gif

Aha ta pati ax.gif

Kelintq ryt pas gyd.?
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2013 04 17, 16:32)
Anamari, lauksim ryt geru ziniu  wub.gif o mes kol kas nieko del antro leliaus nedarom ir neplanuojam. gyvenu kaip ta Alisa is stebuklu salies su mintimi " apie tai pagalvosiu rytoj" . kol kas ciklo dar nerasta, R dar maitinu, kada nutrauksiu maitinima dar nezinau. tiesiog kol kas mums abiems tinka toks jo pienuko valgymas. nei man sunku, nei jis nori atsisakyt. nenoriu forsuot ivykiu, juk siaip ar taip tas pienuliuko gerimas pas mus nutruks. tai va ir delsiu nieko nedarydama.  4u.gif is dalies net labai dziaugiuos, kad ciklo nera, nes zinau, kad kol ciklo nera endo irgi nedaro savo pikto darbo. vos tik ciklas atsiras teks kazka mastyt ilgai nedelsiant  doh.gif

Aciu wub.gif

Saunuole kad dar maitini thumbup.gif O del endo tai tu tikrai teisi, net nepagalvojau kazkaip blush2.gif Na gal tikrai viskam savo laikas ir ner cia ko forsuot tuos ivykius biggrin.gif
QUOTE(Levanda81 @ 2013 04 17, 19:01)
Aha ta pati  ax.gif

Kelintq ryt pas gyd.?

Taip ir galvojau biggrin.gif

Einu 14 val. rolleyes.gif

Atsakyti