Įkraunama...
Įkraunama...

*Vilniečių senbuvių namučiai*

Vilniečių namučiai



user posted image
Atsakyti
Drovute - smagu kad jau grizote namucio wub.gif Dziugu girdeti, kad motinyste veza! thumbup.gif
Atsakyti
Irute buvo sukurus situs namucius, gal pratesiam cia ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 04 09, 20:30)
Irute buvo sukurus situs namucius, gal pratesiam cia ?smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 04 09, 22:30)
Irute buvo sukurus situs namucius, gal pratesiam cia ?smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

AnaMari linkiu, kad skaiciukai tik augtu ir pivukas didetu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Strazdane su sirduku tave heart.gif wub.gif Beja duodu 99.9 % kad laukies mergytes wub.gif

Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2013 04 09, 18:04)
Labas vakaras, as tik greit akimis permetu kokios naujienos. nieko nebespeju taip viskas uzsisuko. Siand maciau du gamdrus aukstai ratais sukancius, tai buvo fabijoniskese, netoli Rutes namu, tai sakau gal jai cia mnumest koki rysuleli planuoja smile.gif O uzsukt Rute negalejau nes ne su savo masina buvau. Niu ryt gal kaip nors issiderinsiu. Nors su mano darbo is vakaro susiplanuoji viska susidelioji, o iseini tik is namu ir pirmas skambutis ir visi planai persidelioja taip kad net galva susisuka smile.gif
nu zinok labai dziaugciaus tokiu gandru siurprizu, o vyras irgi turbut sokinetu iki lubu biggrin.gif
nesiteisink, negalejai, juk vis tiek susimatysim. tikiuosi spesi draugei rubelius nuvest kol nepagimde lotuliukas.gif


Strazdane, su mielu pasimatymu ir plakancia sirdute tave wub.gif

AnaMari, tikiuos pas tave ten nieko rimto.

R pagaliau pradejo lauke savom kojom vaiksciot. Labai rupejo balas ir leda paciupinet. leidau, paliete, paziurejo kad salta, ir daugiau nebelindo. pas mane ant ranku jau jauciu kad nebenusedes, reiks eit ir eit ir eit smile.gif laukiu atsilimo, kad kombiu nebereiktu det ir vaiko tulot.
Nors tas rengimas labai salyginis dalykas. Mano mama nuolat sako,kad as vaika nuoga vezioju. o man jis lyg ir nenuogas... lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Mano aktivystas pabudo 6.30 doh.gif

Rute, smagu, kad taviskis su batais jau gerai varo thumbup.gif As tai saviski vis kazkaip bijau paleist, nes painiojiasi jam dar tos kojukes, atrodo kris, nusibalnos kelius, gaila unsure.gif Jis nemoka ramiai eiti, jam visur greitai reikia doh.gif Aj, beje, as jau nededu tu kombikelniu, leidziu su dzinsiukais smile.gif

Drovute, pats laikas keisti nick'a thumbup.gif Kaip, mamyt, laikais, kaip burbulas tavo, kokiu misinuku maitini?

Aniko, Atiloja, auuuu, gal cia atsipiepsit, gal kas naujo, gero wub.gif

Kazka dar norejau parasyt, bet skleroze doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 10, 09:49)

* Drovute, pats laikas keisti nick'a thumbup.gif Kaip, mamyt, laikais, kaip burbulas tavo, kokiu misinuku maitini?


**Kazka dar norejau parasyt, bet skleroze doh.gif  doh.gif


* Aj patinka man tas nick'as rolleyes.gif biggrin.gif laikausi neblogai, tik va kazko gerkle pradejo skaudeti nakti doh.gif eisiu skalauti. Mano mazajam jau 3 paras pilvuko nepute, diegliukai nekankino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gal jau baigiam isaugti g.gif maitinu NAN1 misinuku 4u.gif

**Cia del nestuke.gif mirksiukas.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drovute @ 2013 04 10, 08:17)
* Aj patinka man tas nick'as rolleyes.gif  biggrin.gif  laikausi neblogai, tik va kazko gerkle pradejo skaudeti nakti doh.gif  eisiu skalauti. Mano mazajam jau 3 paras pilvuko nepute, diegliukai nekankino  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  gal jau baigiam isaugti g.gif  maitinu NAN1 misinuku  4u.gif

As cia nekukliai, bet, del ko pienuko nebuvo?


Atsakyti
Sveikos smile.gif

Klausėte ar turiu nuojautą, tai nežinau. Pati pirma mintis rožinė buvo kai NT teigiamą pamačiau, po to pradėjo ta nuojauta žydra darytsi biggrin.gif Iš tiesų nežinau. Nesukau sau galvos dėl to...
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 04 10, 07:49)
As tai saviski vis kazkaip bijau paleist, nes painiojiasi jam dar tos kojukes, atrodo kris, nusibalnos kelius, gaila unsure.gif Jis nemoka ramiai eiti, jam visur greitai reikia  doh.gif Aj, beje, as jau nededu tu kombikelniu, leidziu su dzinsiukais  smile.gif

taigi as laikau laikau ta klecka.. tai uz rankos, tai uz kapisono pasiemus. Sunku jam tuos batus nest, bet vistiek zengia vyriskai smile.gif
o nesalta suneliui su dzinsiukais? gal vezime dar apdengi kojas, kad silciau butu? ar ne vezime vaziuojat? 4u.gif

Sveikos 4u.gif

del spejimu, man rodos strazdanele nusispalvins melsvai melsvai wub.gif nors juk jokio skirtumo kokios lyties kleckas wub.gif

As irgi Atilojos pasiilgau. Gaila, kad ji cia neprasao verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, net nemačiau kad buv tema sukurta kai kūriau aš ax.gif

Strazdane, sveikinu su širdele wub.gif Tave sakei ir su S pykino, tai tu, aišku, daugiau patirties turi tame reikale negu aš, bet man labai padėdavo kuriam laikui mėtiniai saldaniai. Na taip saujom pavalgydavau, šiek tiek akyse šviesiau, jei aišku tau jie nesmirda smile.gif

Drovute, kaip laikas greit eina jūs jau kokie paaugę thumbup.gif

Irute, kaip sekasi sesytėms? Ar sunku tau dabar ?

Amela, tikiuosi tie gandrai bus supratingi ir paliks ryšulėlį tavo namuose cool.gif

vakar paskaičiau seną temą kur baigėt, bet av šaidnien jau nebepamenu ką norėjau parašyti daugiau doh.gif

Gaila, kad nebesilanko Atiloja, Aniko. Dėl Atilojos paskaitau gan dažnai ivf skyrelį, vis laukiu kada ką parašys, bet kad ir ten nebesilanko.... Paskutinės žinios, kad po LIT'ų geri rezultatai. O toliau...

Mums irgi taaaip atsibodo kutuliotis prieš išeinant į lauką doh.gif jau skaičiuoju valandas iki normalaus oro, kada bent jau vienu sluoksniu mažiau rieks rengtis. Mačiau gražūs orai ateina, tai ta proga užrašiau M į vaikų kirpyklą, darysim panelei šukuoseną pirmą kartą biggrin.gif

Tiesa, vadiau šiandien miau varškytės pačiai valgyi. Daviau induką, šaukštelį ir galvoju, na ką darysi reikia vaiką leisti mokintis, o bus man plovimo, bet mano didžiai nuostabai labai gražiai išvalgė ir palyginus labai švariai bigsmile.gif
Atsakyti