Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(ra2ga @ 2013 02 24, 17:31)
as irgi taip matuoju. tiesiog neprirasiau, kad Javaryje pastebejau, kad ju aprasyme kiti kulnu ismatavimai.

ar geai supratau jūsų mintį -javaris ne taip skaičiuoja, kaip mes g.gif Tai kaip jie skaičiuoja? ir kaip įsivertinti rašomą kulno aukštį g.gif
nes kai pažiūriu jų puslapy patinkančius batus, bandau kulno aukščiui atitikmenį rasti tarp savo batų, kad galėčiau įsivaizduoti, ar labai aukšti.
Man tie Hogl labai gražūs ir 6 cm neatrodė gasdinančiai. Bet jei iš tiesų ten ne 6 cm, o visi 8 cm, tai jau man per daug doh.gif
Atsakyti
omg, nu kodel SM negalima paprastai prikabinti faila... smile.gif

user posted image

Sorry... nekeisiu jau failo. ir taip vargau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 24 vasario 2013 - 17:54
Ot nugasdinot jus mane su tais kulno auksciaisuser posted image
o tai kaip situs batus suprasti? tikiuosi cia ne 9+2 kulnas isorinej dali. O gal siaip ka gallit pakomentuoti apie vagabond'u dydzius? Siaip mano dydis kazkur tarp 39 ir 40 pasimetes, neapsisprendziu kokio dydzio siuos imti.
Atsakyti
kažkaip visad galvodavau, kad tas užrašymas reiškia, kad kulno aukštis 6cm, iš tų 6cm, 0,5cm sudaro platforma g.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 02 24, 17:52)
Sorry... nekeisiu jau failo. ir taip vargau  biggrin.gif  4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif už vargą ir pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
dabar supratau, ką turėjot omeny
Papildyta:
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 24, 18:34)
kažkaip visad galvodavau, kad tas užrašymas reiškia, kad kulno aukštis 6cm, iš tų 6cm, 0,5cm sudaro platforma g.gif

aš irgi taip galvojau. ir dar maniau, kad kulno aukštį rašo išorinėj, o ne vidinėj pusėj
Papildyta:
QUOTE(Gute444 @ 2013 02 24, 18:20)
Ot nugasdinot jus mane su tais kulno auksciaisuser posted image
o tai kaip situs batus suprasti? tikiuosi cia ne 9+2 kulnas isorinej dali.

būtų gerai, kad kas nors iš turinčių tokio tipo batus (nebūtinai šiuos) išmatuotų ir pasakytų, ar atitinka javari nurodytus aukščius, lyginat su tais, kaip mes matuojam 4u.gif
Atsakyti
nemokamam siuntimui reikia 100eu sumos?
o tą sumą skaičiuoja prieš nuolaidas?

susimečiau krepšan, man galutiniam etape siuntimą rodo nulį, nors mokėsiu mažiau negu 100eu
Atsakyti
Man tai jie isvis kai kur pievas raso su tais kulnais g.gif pvz. turiu situs Timberland, tik pirkti ne javaryje. Kulnas isoreje 8 cm, viduj 6.5. Cia raso kazkokius 3.5 cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 24, 18:43)
būtų gerai, kad kas nors iš turinčių tokio tipo batus (nebūtinai šiuos) išmatuotų ir pasakytų, ar atitinka javari nurodytus aukščius, lyginat su tais, kaip mes matuojam 4u.gif

Oi... jus man tik pasakykit i kuria puse dydis ir po savaiteles ar tuputi ilgiau as jums is visu pusiu ismatuosiu tuos batus smile.gif
O hispanitas batai juk didinti bent puse dydzio? (ziuriu viltingom akim)
O kazin kur dingusi Jolė***, ji tai garantuotai turi kazka is situ firmu rolleyes.gif
Atsakyti
vagabond neturiu, bet girdejau, kad labiau mazinti, nei didinti.
ir man atrodo, kad tikrai bus 11cm kulnas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 24 vasario 2013 - 19:08
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 24, 19:53)
nemokamam siuntimui reikia 100eu sumos?
o tą sumą skaičiuoja prieš nuolaidas?

susimečiau krepšan, man galutiniam etape siuntimą rodo nulį, nors mokėsiu mažiau negu 100eu


Apie ką čia jūs? Apie javari?
Visose Javari parduotuvėse nemokamas siuntimas. Kad ir už pora eurų pirktumėte, būtų nemokamas. thumbup.gif

O apie kokias nuolaidas kalbat? Pirkimas intensyvus vyksta, matau. Tai gal kokį kodą pražiūrėjau? unsure.gif

Reik kažko pavasariui ir batukų į kalnus. smile.gif
Atsakyti
bijau sumaišyti, bet ar ne vagabondai labai siauri?
Papildyta:
linole galvojau, kad nuo 100eu, taip kalba apie javari.de, gal kažką ne to paskaičiau, bet tikrai yra lentelė parašyta iki 100eu 10eu siuntimas.
nuolaidos -60% dabar, koduko ir pati norėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Pamatavau va tokius:
http://www.javari.de...2...&pageCode=d

Rašo, kad kulnas 9 cm, platforma 2 cm.
Matuoju:
platforma (tai, kas po pėda) 2 cm
vidinis kulno aukštis 7 cm,
išorinis kulno aukštis 9 cm.
Tai realiai apsiavus basutes, paaukštėju 9 cm, bet koja yra pakelta 7 cm. Nežinau, ar aišku, bet kaip suprantu, taip visos ir skaičiuodavom
Atsakyti