Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(auroryte @ 2013 02 22, 23:56)
O gal kam nors yra pavyke su Swedbank debetine Visa electron? g.gif

Man pavyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 02 22, 23:32)
Šiandien gavau savo Mexx bačiukus  thumbup.gif
MEXX bateliai
Nešioju 40-41, į kai kuriuos net 41 kojos neįkišu  doh.gif Bačiukai labai faini, oda kietoka, truputį pirštukus spaudžia viršųje, bet ilgis geras. Gal sakyčiau siauresnei kojai arba trumpiem pirštukam smile.gif Manau labai greitai prasinešios ir bus čiki smile.gif Šiaip ant kojos labai dailiai atrodo  thumbup.gif


Jie atrodo puikiai. 38 ir 39 dydžiai yra pigiau prancūzų Javari. Labai gera kaina, bet tik 40 dydžiui vokiečių puslapyje. Ar dydis atitinka?
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 02 23, 17:00)
Jie atrodo puikiai. 38 ir 39 dydžiai yra pigiau prancūzų Javari. Labai gera kaina, bet tik 40 dydžiui vokiečių puslapyje. Ar dydis atitinka?

Aš mokėjau 29,39, dar 2,31 susigrąžinau biggrin.gif kaina superinė, kokybė iš pirmo vaizdo irgi labai liuks smile.gif Sakyčiau kiek mažinti ir siauresnei pėdai, bet labai tikiuosi, kad oda šiek tiek prasitemps man, nes iš ilgio užtenka. Bent man jie labai patogūs, kulno visiškai nesijauęia, galėtų dar ir gerokai aukštesnis net būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 02 22, 14:35)
Gal galetumete pamatuoti aulo ploti ties ciurna ir virsumi? Mano drauge svaigsta del ju, o ji irgi nesioja 41-42 smile.gif
Labai dekoju  4u.gif


del Högl batu
prasegiau bata ir pamatavau isskleista pati virsu is vidaus 39cm.
apsioviau ant kojos ir tada apimti pamatavau 41cm (yra gumeles)
apsiovus pamatavau ciurna prie pat grandineles ir dirzelio - 30cm (mano koja per tuos kaulus 26cm.)
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 02 23, 22:06)
del Högl batu
prasegiau bata ir pamatavau isskleista pati virsu is vidaus 39cm.
apsioviau ant kojos ir tada apimti pamatavau 41cm (yra gumeles)
apsiovus pamatavau ciurna prie pat grandineles ir dirzelio - 30cm (mano koja per tuos kaulus 26cm.)



Aciu, ra2ga 4u.gif

As jau sau nusipirkau tokius pat, tik rudus 38 dydzio, o draugei mazoka apimtis blauzdos schmoll.gif

Kazin, kaip Javaris sureguos, nes vaiko batuku uzsegimu oda sutruko, realiai nesioti tai netrukdo kol kas, bet uzsegant kliuva, tai jie parase, kad siusciau jiems, o jie pinigelius grazins, bet as neturiu kitu batu maziui. Jau ir ziemos nedaug like, tai man patogiau butu batsiuviui nunesti, kad ta oda susiutu, o ne jiems siusti. Tai parasiau, kad siusti man nepatogu ir ar gali kita sprendimo buda pasiulyti. Gal kam nors panasiai buvo?
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 02 22, 23:32)
Šiandien gavau savo Mexx bačiukus  thumbup.gif
MEXX bateliai

nusipirkot 41 dydi? kiek cm vidpadis?
pamatuokit kulno auksti is isores ir is vidaus.
dekavoju 4u.gif
Atsakyti
Pasikartosiu su savo klausimu:
gal teko kam pirkti šiuos batus arba gal kas turi batus, kurių aulas taip užsibaigia (neišbaigtai, sakyčiau, be siūlių)? Kaip nešiojasi? Neišsitampo, nesuglemba?
http://www.javari.de...7...&pageCode=d
Ačiū.
Atsakyti
Panos, aš taip pat su klausimu, visai susimaišiau. Ieškau ir seku javaryje vaikiškus žieminukus. Anksčiau žiūrėjau tik į odinus ir kad viduje būtų su vilna. Bet pasiskaitinėjau, kad batai su gore tex yra neperšlampantys ir neperpučiami, pritaikyti prie didelio šalčio. Tad ar užtenka rasti su gore tex medžiaga ir drąsiai pirkti, nebijant, kad vaikas gali sušąlti g.gif blush2.gif Na, tarkim tokie arba tokie. Anksčiau visai į tokius nekreipdavau dėmesio
Atsakyti
Batukai su gore-tex tikrai yra geri, ypac Ecco, Primigi, Superfit, Viking ir pan.
Bet mano asmenine nuomone ir patyrimu: kai labai labai salta, reikia vilnones kojines arba dedu batus su vilna.
Atsakyti
Ar turit kas nors sau ar vaikams Killtec batus?
Jie normalios kokybės?
Žieminiai nešalti?
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2013 02 24, 11:39)
Batukai su gore-tex tikrai yra geri, ypac Ecco, Primigi, Superfit, Viking ir pan.
Bet mano asmenine nuomone ir patyrimu: kai labai labai salta, reikia vilnones kojines arba dedu batus su vilna.


Jei batukai su goretex, vilnoniu kojiniu negalima deti, nes nuo vilnos uzsikemsa goretex membrana. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2013 02 24, 11:52)
Jei batukai su goretex, vilnoniu kojiniu negalima deti, nes nuo vilnos uzsikemsa goretex membrana.  smile.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif


o šie vikingai kokiam orui skirti? My Webpage
Atsakyti