Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(zaraja @ 2013 02 22, 20:54)

Siandien paskutine pora  papigo iki 49 EUR.
Ar vokieciai ispardavimu metu kompensuoja kainos skirtuma (jei kaina mazeja ?
- 2 savaiciu laikotarpyje?


Žinoma. Tik nelaukite, kol neliks tos paskutinės poros, nes jeigu nebeliks, tai nekompensuos.

Man labai pikta. Jau mėnesį ar ilgiau stebiu vieną tašę. Kaina buvo nukritusi iki 50 eur, bet tikėjausi, kad dar nukris, o ji ėmė augti. Užaugo, po to vėl pradėjo kristi. Jau galvojau, pasieks 50 - griebsiu. Pasiekė 53 ir vėl pradėjo kilti. Bet netrukus vėl leistis. Pasiekė 54 - ir bac, jau 58 doh.gif Susinervinau. Ir aš pradedu galvoti, kad jie seka mano krepšį, ir kaip aš atsidarinėju tą prekę kasdien, tikrindama, ar neliko mažai vienetų... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 02 22, 22:16)
Ir aš pradedu galvoti, kad jie seka mano krepšį, ir kaip aš atsidarinėju tą prekę kasdien, tikrindama, ar neliko mažai vienetų...  verysad.gif

o kaip patikrinti, kiek vienetų liko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 22, 22:20)
o kaip patikrinti, kiek vienetų liko? g.gif


Jeigu lieka 3 ar mažiau, tai parašo šalia mygtuko, kur krauti į krepšį, skliausteliuose "noch 3 (2 ar 1) Stuck". Pavyzdžiui, čia likęs 1 vnt.
Atsakyti
Erszebeth, o kokia procedura - ka ir kokiu adresu jiems parasyti.
Atsakyti
Šiandien gavau savo Mexx bačiukus thumbup.gif
MEXX bateliai
Nešioju 40-41, į kai kuriuos net 41 kojos neįkišu doh.gif Bačiukai labai faini, oda kietoka, truputį pirštukus spaudžia viršųje, bet ilgis geras. Gal sakyčiau siauresnei kojai arba trumpiem pirštukam smile.gif Manau labai greitai prasinešios ir bus čiki smile.gif Šiaip ant kojos labai dailiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 22 vasario 2013 - 22:34
zaraja labai dailūs auliniai

irisas nesimato foto ir kokį dydį ėmėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 22 vasario 2013 - 22:34
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 22, 22:33)
zaraja labai dailūs auliniai

irisas nesimato foto ir kokį dydį ėmėt?

Įkėlus foto labai didelis paveiksliukas gavosi doh.gif ėmiau 41 dydį ryžų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 02 22, 22:26)
Jeigu lieka 3 ar mažiau, tai parašo šalia mygtuko, kur krauti į krepšį, skliausteliuose "noch 3 (2 ar 1) Stuck". Pavyzdžiui, čia likęs 1 vnt.

ačiū 4u.gif nebuvau pastebėjus.
bet kai parašėt, kad žiūrit, kiek liko, sumasčiau ir aš kaip pasitikrinti biggrin.gif
Iš merklisto permečiau į krepšelį ir pakeičiau kiekį, pvz įrašiau 10 vnt, tai išmetė, kad deja tokio kiekio neturim ir pakeitė kiekį į 9 biggrin.gif
Žodžiu, dar šių batų negriebsiu, palauksiu gal dar papigs, kai tiek turi biggrin.gif
O su tais, kur po 1 vnt lieka, tai irgi visaip gali būti -gali tavo išmieros nelikti, bet gali jie užsigulėti ir tada dar juos papigins. Tai čia yra rizika laukti. Viskas priklauso nuo to, kaip labai jų reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaraja @ 2013 02 22, 22:31)
Erszebeth, o kokia procedura - ka ir kokiu adresu jiems parasyti.


Eikit va čia, spauskit tą nuorodą (Beeintragen sie die Tiefpreisgarantie), paprašys prisijungti ir tada rasit savo užsakymus. Prie to, kuris atpigo, paspausit mygtuką ir įkopijuosit nuorodą prekės, kur ji kainuoja jau pigiau. Ir įrašysit naują kainą. Toks automatinis užpildymas, po to jie atrašo kelis laiškus - padėkoja, parašo, kad svarsto, po to jau kad atitinka jų reikalavimus ir kad pervedė pinigus.

QUOTE(Audry @ 2013 02 22, 22:37)
bet kai parašėt, kad žiūrit, kiek liko, sumasčiau ir aš kaip pasitikrinti biggrin.gif
Iš  merklisto permečiau į krepšelį ir pakeičiau kiekį, pvz įrašiau 10 vnt, tai išmetė, kad deja tokio kiekio neturim ir pakeitė kiekį į 9 biggrin.gif



Gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 22 vasario 2013 - 22:44
QUOTE(zaraja @ 2013 02 22, 23:31)
Erszebeth, o kokia procedura - ka ir kokiu adresu jiems parasyti.


Radau 1psl Oliukes info, aciu jai uz isamu aprasyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lašas jūroj @ 2013 02 22, 00:59)
Sekmingai naudoju debetine DNB Visa electron 4u.gif

O gal kam nors yra pavyke su Swedbank debetine Visa electron? g.gif
Atsakyti
Dalinuosi atsiliepimais apie vyriškus Salamander batus:
pirkom tokius (tik mažesne kaina)
http://www.javari.de...3...&pageCode=d
vyras nešioja 42 dydį, užsakėm 42. Batai dydį atitinka, tinka, plačiai pėdai ir aukštai kelčiai. Batai kokybiški, dailūs nešiojimui prie džinsų. Sunkoki.
Pristatė batus kurjeris, nuo užsakymo iki gavimo praėjo lygiai savaitė.
Pirmu pirkiniu iš javari.de esu labai patenkinta
Ačiū Jums visoms, patarusioms ir patariančioms čia 4u.gif
Atsakyti