Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Ačiukas Linamog ir Eglynas9 už pagalbą,viskas susitvarkė, sakoma,nuo žioplumo vaistų nėra. biggrin.gif
Atsakyti
Gal turit tokius Hogl batelius ar atitinka dydį g.gif o kaina jau gera?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 03 15, 10:23)
Gal turit tokius  Hogl batelius  ar atitinka dydį  g.gif o  kaina jau gera?


as tokius matavaus ir su 39 man buvo per mazi.

ir tokie 39 spaude: Hogl 1

ir sitie nepatogus 39 Hogl 2

o labai patogus 39 tokie: Hogl, tiesiog prilimpa prie kojos, niekur nespaudzia. Vis ziuriu juos, maziausia kaina buvo pries gera sav, 40 euru uz 39 dydi.
O esu jau nusipirkusi siuos: Hogl, ne tik kad patogus ir atitinka 39 dydi, bet dar ir grazus smile.gif Pirkau uz 45 eurus pries pora menesiu. Pas mus Salamander jie nauja kolekcija, kainuoja 399...
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 03 15, 10:23)
Gal turit tokius  Hogl batelius  ar atitinka dydį  g.gif o  kaina jau gera?


Jie atrodo labai gerai ir patogiai. Manau tai gera Hogl kaina.

Jų vertė 85,70eur. prancūzų puslapyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 03 15, 09:33)
as tokius matavaus ir su 39 man buvo per mazi.

ir tokie 39 spaude: Hogl 1

ir sitie nepatogus 39 Hogl 2

o labai patogus 39 tokie: Hogl, tiesiog prilimpa prie kojos, niekur nespaudzia. Vis ziuriu juos, maziausia kaina buvo pries gera sav, 40 euru uz 39 dydi.
O esu jau nusipirkusi siuos: Hogl, ne tik kad patogus ir atitinka 39 dydi, bet dar ir grazus smile.gif Pirkau uz 45 eurus pries pora menesiu. Pas mus Salamander jie nauja kolekcija, kainuoja 399...


Tai gal tie kur spaudžia siaurai kojai tik tinka? Ar per trumpi buvo?
Papildyta:
QUOTE(adi82 @ 2013 03 15, 10:38)
Jie atrodo labai gerai ir patogiai. Manau tai gera Hogl kaina.

Jų vertė 85,70eur. prancūzų puslapyje biggrin.gif


nežinau 39 ar 40 dydį imti g.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 03 15, 12:13)
Tai gal tie kur spaudžia siaurai kojai tik tinka? Ar per trumpi buvo?
Papildyta:
nežinau 39 ar 40 dydį imti  g.gif


per mazai ilgio, o peda mano i siaura puse, tai del plocio nieko. Blogai, kad nera pusiniu dydziu, 39 toks modelis man per mazas, o 40 siek tiek didokas. Mano peda 25,5 cm.
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 14, 12:31)
Jei po pirkimo per dvi savaites nuleis, tai galesite susigrazinti pinigeliu skirtuma  4u.gif

O siaip sunku atspeti, ar nuleis, ar ne. As seku keleta zieminiu sau baciuku, tai didzioji dalis brangt pradejo arba stabiliai laikosi kaina +- 2 eur svyruoja.

Manot jie per salcius bus geri? Kaimyne tokius turejo sunui siai ziemai, tai salciam pirko kitus su naturaliu avikailiu.


del terminu tai zinau, bet juk gali nupigti ir veliau:) ecco vieni is geresniu batu ziema, su naturaliu avikailiu turejome kai dar vaikas nevaiksciojo,o dabar norisi lengvesniu:)
QUOTE(keistuole @ 2013 03 14, 20:30)
aŠ pernai kiek tykojau, geriau neradau
beje pas mus ecco pardėse kažkas panašaus su begaline nuolaida 170 lt
drinks_cheers.gif

na as irgi geresniu kainu nepastebejau,matyt reik griebt:)aciu;)
Atsakyti

https://www.javari.de/dp/B00816AWVC

Šiandien gavau kangaroos 40 dydį, net nežinau, kodėl aš savo vaikui ėmiau 1 dydžiu didesnįius nei jis nešioja, bet jie tikrai per dideli. Mielai mainyčiau į 39 dydį, jei kas turi. Rašykit į AŽ. 4u.gif 4u.gif

o šiap tai labai juos rekomenduoju, labai gera kokybė, nors ne odiniai, bet labai kokybiškai pasiūti. ir tikrai nebrangūs ax.gif
Atsakyti
Sveikos, o kur ieškoti siuntinių registruotų kai kurjeriui pristayti nepavyko...? unsure.gif paliko lapuką su tel nr, sekančią dieną paskambinau, tai siuntinys jau kitam vairuotojui perduotas. žadėjo perduoti mano tel nr., aišku niekas man taip ir nepaskambino, tas pirmasis vairuotojas neatsiliepia, Kauno centrinis paštas net į kalbas nesileidžia, ale čia veža Biruliškių paštas, o tokio net nerandu doh.gif doh.gif
Atsakyti
Gavau Rockport batelius. Pirkau 38,5 dydį, pasimatavus pasirodė kiek mažinti, bet šiaip tinka (kai kurių nešioju ir 38 d.). Vidus ne visas odinis, o tik padukas. Patogūs, tik supinatoriaus galėtų nebūti. Spėjau prigriebti už 27 eur.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti