Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Nusipirikau siandien secondhande aukstakulnes Marco Tozi basutes blush2.gif tai gal kam aktualu, 39d truputi didintai 39tai pedai (25,5cm) puikiai tinka is ilgio, bet per placios, slysta pirstai i prieki verysad.gif Sakyciau, ju basutes netinka siaurai pedai, o dydis atitinka.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 02 22, 16:33)
Nusipirikau siandien secondhande aukstakulnes  Marco Tozi basutes blush2.gif  tai gal kam aktualu, 39d truputi didintai 39tai pedai (25,5cm) puikiai tinka is ilgio, bet per placios, slysta pirstai i prieki verysad.gif  Sakyciau, ju basutes netinka siaurai pedai, o dydis atitinka.

Parodyk, kokias?
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 22, 11:40)
žinot sugalvojau, kad javari pakelia kainas jeigu daug žmonių višliste tuos batus laiko lotuliukas.gif
nu kur matyta buvo batai trisdešimt keli eurai, įsidėjau į sąrašą ir viskas laikosi virš penkiasdešimt, nors tu ką doh.gif
kiti buvo 40, patapo 70 blink.gif


Aš kaip tik tokią mintį šiandien buvau iškėlus kalbėdama su kolegėm smile.gif. Nutariau, kad reikia šalinti labiausiai norimus batus iš wishlisto biggrin.gif
Atsakyti
merginos kaip paprastai Javariui siunciat batus atgal, reg. ar ne?
daug buvo rasyta apie tai, pamenu tik kad lyg registr. galioja tik Lietuvoje, ar ka painioju?
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 02 22, 16:38)
Parodyk, kokias?

Neradau internete ju niekur.
O perleisti neapsimokes, as Olandijoj. smile.gif
Atsakyti
Mano draugė nori užsisakyti šiuos batus Ar kas nors nori šios firmos ir gali pasakyti kokio ilgio(cm) yra 38 dydis? g.gif
Atsakyti
Labas visoms,
Reikia nedidelės konsultacijos : turiu grąžinti brokuotus batus, jau parašiau laiska ir gavau atsakyma. Turiu atsispausdinti ju adresą, barkodą, i dėžę įdėti atsiustą dežėje fakturą.(ar jos nereikia deti?) O kaip su išlaidu padengimu. Kur turiu parsyti, kad gražintų siuntimo išlaidas?
Ačiū už konsultaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 22, 11:40)

Tai niekas apie esprit dydžius nežinote?





Turiu Esprit ilgaaulius, siaip 41 nesioju, o Esprit tiko 40 d, kojai siaurai/normaliai maniskiai. Batu kalne pirkau . Kokybe nereali, negaliu atsidziaugti rolleyes.gif
Atsakyti
nu šakės, o aš esprit puslapyje jų pačių lentelėje su pėdos išmatavimais cm, nusistačiau, kad man 42 reikia pirkti, nors įprastai nešioju 41-41,5 blink.gif
mano pėda 27cm
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 22, 19:44)
nu šakės, o aš esprit puslapyje jų pačių lentelėje su pėdos išmatavimais cm, nusistačiau, kad man 42 reikia pirkti, nors įprastai nešioju 41-41,5 blink.gif
mano pėda 27cm


gal dar nuo modelio priklauso, man su 26.5 peda 40 d idealiai smile.gif

--

Crocs moteriski botai nuo 18 eur:


http://www.javari.de...b...&pageCode=d

ir mergaitiski pigiau:


http://www.javari.de...3...&pageCode=d
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 22 vasario 2013 - 19:53
Man nervai neatlaike - vakar uzsisakiau siuos Clarcs uz 51 EUR
http://www.javari.de... ...=/mythings/
Siandien paskutine pora papigo iki 49 EUR.
Ar vokieciai ispardavimu metu kompensuoja kainos skirtuma (jei kaina mazeja ?
- 2 savaiciu laikotarpyje?
Atsakyti
gal kas susidūrę -noriu pirkti vyrui batus (camel active firmos), nešioja jis 47 išm. Batai būtų iš UK, tai javari.co.uk rašo, kad atitiktų 13UK išmierą, o javari.de prie tokių pačių -12UK išm. Tai kas yra teisinga? Kuri išmiera atitiks 47 -ar 12UK, ar 13UK:hm
Atsakyti