Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 14, 15:06)
Paprastu paštu, per kokią savaitę arba šiek tiek ilgiau. Aš jau ne kartą taip esu gavusi - ir iš vokiečių, ir iš prancūzų, ir iš anglų. Kažkaip nebekreipiu dėmesio į tą siuntimo būdą - net nuorodų neseku nei DHL, nei UPS... Bet gal aš čia vien tokia rami  biggrin.gif


buna pazymeta numatoma pristatymo data, viena siuntini jau gavau ir butent ta diena kuri parasyta buvo 4u.gif (cia kalbu apie siuntinus paprastu pastu). ziuresiu kaip kiti ateis, nurodyta 16 d. rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį,ar galima Javari.de atsiskaityti su Mylimiausia Swedbank debetine kortele,ir jei galima tai gal kaip nors kitaip duomenis reikia rašyti,nes užsakymą man priėmė ,bet vistiek gaunu atsakymą , kad su atsiskaitymu problema. ax.gif verysad.gif
Atsakyti
Mergikes,

Kas viduje bato, kai raso Innenmaterial: Futtermix?

Ir gal mane apsviesite Fell - kailis, o Lammfell- avikailis, Wolle - vilna, o kas silciau?
Atsakyti
QUOTE(saltaarbata @ 2013 03 14, 16:31)
Turiu klausimėlį,ar galima Javari.de atsiskaityti su Mylimiausia Swedbank debetine kortele,ir jei galima tai gal kaip nors kitaip duomenis reikia rašyti,nes užsakymą man priėmė ,bet vistiek gaunu atsakymą , kad su atsiskaitymu problema. ax.gif  verysad.gif

Rase, kad galima. Ar uzregistravot ja Sedbank puslapy saugiuose pirkimuose?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 03 14, 18:27)
Rase, kad galima. Ar uzregistravot ja Sedbank puslapy saugiuose pirkimuose?

Neee blush2.gif bet va prancuzai priemė ir be saugaus pirkimo. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 03 14, 15:12)
Ir man tas pats g.gif  Praeita savaite gavau su sekimo nuoroda, batus gavau per 5 dienas, o dabar jau laukiu 8 dienas ir tylu doh.gif  sekimo nuorodos irgi nebera, jau buvau issigandusi( nes pirma karta taip), aledabar ziuriu ne man vienai, tai ramu rolleyes.gif


O krepselyje batukai dingo? Nors koki laiskeli gavot po uzsakymo?
Atsakyti
Merginos, ar laukdamos batu is javario , gavot zinute is venipak, su informacija kada kurjeris pristatys siuntini ? Ka tik gavau zinute, nors kiek esu is javario pirkus, visada kurjeris pristatydavo pries tai paskambines, be jokiu sms. Ir ten net ne is venipako man atrodo budavo, nes automobilis, lietuvos pasto. Sunerimau, nes dabar ne lietuvoj esu, tai kada tuos batus pasiimsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2013 03 14, 12:22)
Merginos, ecco zieminukai vaikams po 33eur gera kaina,ar dar manot nuleis?  g.gif

num pvz http://www.javari.de...../shoppingCart


aŠ pernai kiek tykojau, geriau neradau
beje pas mus ecco pardėse kažkas panašaus su begaline nuolaida 170 lt

QUOTE(kregzde @ 2013 03 14, 18:56)
Man rodos, kad gera kaina čia  g.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Užsakiau 2 poras batų tuo pačiu metu, nuskaitė viską kartu, krepšelis suformuotas taip pat vienas. Vyrui batus atvežė, o man ne. Ar yra buvę toks atvejis? Dar man laukt ar imtis kažkokių veiksmų?
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2013 03 14, 20:58)
Užsakiau 2 poras batų tuo pačiu metu, nuskaitė viską kartu, krepšelis suformuotas taip pat vienas. Vyrui batus atvežė, o man ne. Ar yra buvę toks atvejis? Dar man laukt ar imtis kažkokių veiksmų?


Kartais jie skaido siuntinius, laukti. Manau, kad iš skirtingų sandėlių siuntė. Užsisakius pvz. Amazone 7 daiktus galite visus 7 skirtingom siuntom gauti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ar kam tekę šios firmos tokio tipo botus Dav Festival kaip suprantu jie išorėje medžiaga aptraukti g.gif man gražūs, bet vis galvoju dėl praktiškumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2013 03 14, 21:13)
Sveikos  4u.gif
ar kam tekę šios firmos tokio tipo botus Dav Festival kaip suprantu jie išorėje medžiaga aptraukti  g.gif  man gražūs, bet vis galvoju dėl praktiškumo  unsure.gif


Aš irgi žiūrėjau į juos ir likau nesupratusi, kam tuo audiniu dar traukti unsure.gif

Bet jau kaip išgraibstyti visi geri pasiūlymai... Ir naujo nieko nepasiūlo.

Kas paaugles turi, pas prancūzus TUK batų nemažai įvairių modelių už pusę kainos. Maniškė yra turėjusi, patiko. Bet dauguma jų neodiniai.

Maani odinė rankinė, nemaža - 27 eur (vietoj 95) user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 14 kovo 2013 - 21:54