Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Gavom šituos clarksus
http://www.javari.de...3...&pageCode=d
Puikūs! Patogūs, lengvi, tinka plačiai kojai. Dydis atitinka.
Atsakyti
Laba vakara, ateinu patenkinta su vakar gautu pirmuoju blynu, uz 34EUR pagautus Clarks Lana. Kailis tik virsutinej aulo daly, bet yra medziaginis pasiltinimas, 40 dydzio vidpadis apie 25,5cm, reiskia, siek tiek mazinti.
Aciu merginoms uz imesta nuoroda, atmintine pirmam temos puslapy ir uz konsultacijas.
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 13 kovo 2013 - 19:58
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 19:32)
blink.gif
Aisku,
sedziu ir  smoke.gif gera savaite  biggrin.gif


Man va taip buvo:
QUOTE(ra2ga @ 2013 02 24, 20:45)
Nezinau, man taip nebuvo.
man buvo kitaip. netycia paspauziau pirkti, maniau, kad dar niekas neivyks po kazkurio veiksmo, o ivyko pirkimas. pinigu kortelej nera. as isterijos priepuolyje paspaudziau atsaukti (nu as taip pamaniau). uzsakymuose nera. atsiradus pinigams - jie pasieme. as galvojau, kad pabus rezervuoti ir grazins. o gi atvaziavo bateliai, dabar parduodu, nes mazoki biggrin.gif bet istorijoj pirkimo nera.





Papildyta:
QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 13, 20:41)
Gavom šituos clarksus
http://www.javari.de...3...&pageCode=d
Puikūs! Patogūs, lengvi, tinka plačiai kojai. Dydis atitinka.

koki dydi pirkot? kiek cm vidpadis?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 03 13, 19:55)
Laba vakara, ateinu patenkinta su vakar gautu pirmuoju blynu,


Kaip fainai thumbup.gif

Mane Javari šiandien irgi pradžiugino. Parėjo Crocs šlepetės, labai patogios, sėdžiu ir nenoriu nusiauti.

Dukrai atėjo Macarena šlepetės - irgi baisiai patenkinta, šiltos, patogios. Dirželis, kaip kažkas ir rašė, kiek laisvokas, bet tikrai ne tiek, kad tilptų antra koja blush2.gif Bet apsiauti išeina, jo neatsegus.

Ir dar parkeliavo Saccess rankinė thumbup.gif Po komentarų, kad šita firma nuvylė, labai bijojau, tai gal dabar todėl tokia laiminga. Ne stebuklas kokybės prasme, bet ir ne tragedija. Graži, odinė, nesunki, talpi didžiulė terba. Kniedytės įkniedytos tvirtai. Maloniai nuteikė dovanų pridėtas supakuojamas į mažą krepšiuką pirkinių krepšys. Ir įdėjo antrą prisegamą diržą lotuliukas.gif Matyt, paskutinį egzempliorių siųsdami rado atliekamą - jeigu sulūžtų, turėsiu atsarginį.

Realus vaizdas:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 13 kovo 2013 - 20:38
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 13, 19:18)
Kaip fainai  thumbup.gif

Mane Javari šiandien irgi pradžiugino. Parėjo Crocs šlepetės, labai patogios, sėdžiu ir nenoriu nusiauti.



bet tos šlepetės siaurai pėdai turbūt netiktų?
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2013 03 13, 20:39)
bet tos šlepetės siaurai pėdai turbūt netiktų?


Tai kad kaip tik tinka siaurai - mano dukros pėda gana siaura (38 d.). Tas dirželis tiesiog laisvokas, bet ne baisiai.

Ups, sumaišiau blush2.gif Čia apie Crocs - tai jos irgi tinka siaurai, maniškė tikrai ne iš plačiųjų (38,5 d.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 13 kovo 2013 - 20:45
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 13, 20:18)
Mane Javari šiandien irgi pradžiugino. Parėjo Crocs šlepetės, labai patogios, sėdžiu ir nenoriu nusiauti.

Šitos crocsinės šlepetės mano praeitos vasaros favoritės. Žiauriai patogios ir pasirodė pakankamai tvirtos, atlaikė įvairias oro sąlygas ir žemės reljefo nelygumus, bet nuprausiau jas rudenį, nuvaliau kempine ir padėjau sekančiai vasarai. Nors dar keletą turiu, bet, manau, šitų nepamiršiu, o ir pirktos už 8 su trupučiu eriukų, tai dar labiau širdį glosto biggrin.gif

QUOTE(justyte @ 2013 03 13, 20:39)
bet tos šlepetės siaurai pėdai turbūt netiktų?

Na, jei pėda pakankamai ilga, pvz. kaip mano - 26,5 cm ir gerokai siauresnė, tai gal ir nelabai, bet jei pėdos ilgio ir pločio santykis toks daugmaž normalus, tai tikrai tiks biggrin.gif

Šiandien pasižiūrėjau, kiek gi laiko aš jau javaryje prekinuosi - ogi nuo 2011 m. rudens, vadinasi kuklius 1,5 metų, o maniau jau gal kokius 3 (pagal batų kiekį)... Ai, bet čia tik šiaip pamąstymai, be išvadų. Savaitgalį darysiu batų revizija - kiek ir kokių turiu, dar ir sąrašą sudarysiu, kad žinočiau, kokių firmų ir ko man dar žiauriai trūksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė***: 13 kovo 2013 - 21:04
QUOTE(Gute444 @ 2013 03 13, 20:41)
oooo.... nusigrausiu nagus iki alkuniu... as juos ziurinejau, galvojau 'grazus, bet kaip durnai padaryta, kad tas kailis atverciamas...' net nesugalvojau, kad jo galima neatverstas.

As gudra, pasiguglinau modelio pavadinima, radau daugiau foto, kuriose pamaciau, kad atsivercia ir net uzsitvirtina. Kitu atveju buc nepirkus.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 13, 20:59)
Šitos crocsinės šlepetės mano praeitos vasaros favoritės. Žiauriai patogios ir pasirodė pakankamai tvirtos, atlaikė įvairias oro sąlygas ir žemės reljefo nelygumus, bet nuprausiau jas rudenį, nuvaliau kempine ir padėjau sekančiai vasarai. Nors dar keletą turiu, bet, manau, šitų nepamiršiu, o ir pirktos už 8 su trupučiu eriukų, tai dar labiau širdį glosto  biggrin.gif


Gal galėtumėte patarti dėl šitų šlepečių (prisiprašėte biggrin.gif)? Jeigu nešioju 40 dydį, ar tiks 39-40? Nebus per mažos?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 03 13, 21:38)
Gal galėtumėte patarti dėl šitų šlepečių (prisiprašėte  biggrin.gif)? Jeigu nešioju 40 dydį, ar tiks 39-40? Nebus per mažos?


Aš nešioju 38,5 dydį, kartais 38, žieminių 39. Šitas šlepetes ėmiau 38-39, tai labai tiksliai atitinka, gal net vos didesnės galėtų būti. Jeigu jūsų 40 nėra labiau į mažesnę, o labiau į didesnę pusę, tai baisoka, kad gali būti per mažos unsure.gif O neturite galimybės Lietuvoje pasimatuoti?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 03 13, 21:38)
Gal galėtumėte patarti dėl šitų šlepečių (prisiprašėte  biggrin.gif)? Jeigu nešioju 40 dydį, ar tiks 39-40? Nebus per mažos?

Manyčiau, kad nebus biggrin.gif Nors tie crocsai, tai toks kartais nenusakomas reikalas. Pvz. mano bendradarbė nešioja 39, jai pirkau M9, mano 41 - perku M10 (čia aš croksiniais dydžiais, amerikietiškais kalbu, nes man taip aiškiau), atrodytų - o ką daryti 40 nešiojančiai? Bet tos aukščiau paminėtos šlepetės galėtų tikti ir kokiu 1 cm ilgesnei pėdai, vadinasi ir jums 39-40 kaip ir turėtų tikti. Tačiau minėtai bendradarbei vienas šlepetes (kitokias) nupirkau M9, pasirodė didelės ir aš jas priglaudžiau. Crocsai juk aplamai nelabai tradicijos laikosi - vienus modelius pamažina, kitus padidina biggrin.gif

Na va, matau, kad šiek tiek kitaip prieš tai parašė. Gal crocsų aptarimo temoj dar paklauskit, tikriausiai kas nors bus pirkęs 40 dydžio pėdai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė***: 13 kovo 2013 - 22:02
Kaip apie šito modelio dydžius žmonės balsuoja - čia žr. dešinėje pusėje. Dauguma sako, kad dydis atitinka, bet yra daugiau tokių, kam per maži, nei per dideli:

Dydžių atitikimas

61% (71) - dydis atitinka
18% (21) - puse dydžio per maži
10% (12) - 1 dydžiu per maži
3% (4) - 1 dydžiu per dideli
3% (3) - puse dydžio per dideli
Atsakyti