Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(liaudija @ 2013 03 13, 17:47)
Valyte_7, jeigu Amazone nurodete savo tikslu adresa, tai jusu baciukai turetu jus pasiekti  4u.gif

Kada pirkote? As kovo 5 diena pirktu dar laukiu  mirksiukas.gif

O jusu istorijoje as jau pasiklydau  ax.gif Nes kas karta pateikiate nauju detaliu, visi puola jums aiskinti, o po poros posmu vel naujos detales islenda  doh.gif
Parasykit Javariui nuo A iki Z visa istorija, gal tada pagelbes jie jums.


Pirkau 4-to,pinigai nuskaiciuoti 6-to, bet negavau juokio laiskelio, kad batai issiusti/bus issiusti, mano istorijoje nerodo nei vieno uzsakymo ir batukai vis dar krepselyje.

Suprantu, kad uztersiau tema, bet tikrai rasiau, tikrai bandziau pati versti ir aiskintis, neiseina man nieko. Galvojau, jau perkancioms, sita situacija bus paprasta ir aiski. Nesuprantu kame problema. Jauciu spjausiu as i visa sita reikala.
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 12, 22:19)
Sense,  kai Vilniumi zygiuojancia pamatysiu su sitais batais, tai tikrai zinosiu, kas cia tokia eina  thumbup.gif

Rimts, dabar išriš mane biggrin.gif
su tokiais nepasislėpsi...
Papildyta:
QUOTE(Mona @ 2013 03 13, 10:07)
Užsakymą tikrai galima atšaukti, jeigu dar nenuskaityti (ir nerezervuoti) pinigai  4u.gif. Tuomet yra mygtukas, kurį paspaudus pirkinys anuliuojamas. Tačiau, jeigu pinigai nuskaityti arba rezervuoti, tai greičiausiai bus kaip man, kad anuliuoti neleido  g.gif.

Tai, kad pinigus iškart rezervuoja. It kur to mygtuko ieškot?

P.S. skaitau ir matau,kad Javaris dažnokai broko atsiunčia, tokia faina kontora, galėtų ir pertikrint batus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 13 kovo 2013 - 17:30
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 17:02)
Pirkau 4-to,pinigai nuskaiciuoti 6-to, bet negavau juokio laiskelio, kad batai issiusti/bus issiusti, mano istorijoje nerodo nei vieno uzsakymo ir batukai vis dar krepselyje.

Suprantu, kad uztersiau tema, bet tikrai rasiau, tikrai bandziau pati versti ir aiskintis, neiseina man nieko. Galvojau, jau perkancioms, sita situacija bus paprasta ir aiski. Nesuprantu kame problema. Jauciu spjausiu as i visa sita reikala.



Jus ta pati rasote, ka pradzioj, bet tik veliau paraset, kad Amazone registravotes netikrais duomenimis.
Jie issiunte jusu patvirtinimo laiska i ta kita el.pasta.

Temos neuztersete, ji tam ir skirta, tiesiog nepateikete visu duomenu mirksiukas.gif
Nemeskite viso reikalo, o rasykite VISKA javariui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 13 kovo 2013 - 17:40
QUOTE(liaudija @ 2013 03 13, 18:39)
Jus ta pati rasote, ka pradzioj, bet tik veliau paraset, kad Amazone registravotes netikrais duomenimis.
Jie issiunte jusu patvirtinimo laiska i ta kita el.pasta.

Temos neuztersete, ji tam ir skirta, tiesiog nepateikete visu duomenu  mirksiukas.gif
Nemeskite viso reikalo, o rasykite VISKA javariui.


mailas buvo geras, netikri vardas/pavarde, adresas..
Rytoj parasysiu, shiandien nenoriu, labai kvailai jauciuosi
Atsakyti
Bet tai jei krepšelis neišsinulino, užsakymo patvirtinimo negavo, nu aišku vėliau ir dėl išsiuntimo laiško negavo, tai taip gaunas, kad ji net nenusipirko tų batų.
Susivėlė čia viskas keistai.
Atsakyti
pirkau stai tokias, tai gerokai pamazintos. emiau 40 dydi, tai net nesiojaniai 39 siek tiek remiasi pirstas

Bruno Premi J1203 Damen Ballerinas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 17:46)
Susikuriau nauja pasta, ten reikejo irasyti varda/pavarde, mano senam mailui 100 metu ir ten figuruoja mergautine pavarde, saskaita mokejau is savo korteles, aisku ir kita pavarde, BET CIA GI NESAMONE
Naudojau vieninteli pasta, kuri turejau ir saskaita tik mano


Kai pirkote iš javario šituos nelemtus batus, tai kokį prisijungdama suvedėte el.p. ir slaptažodį? Registravotės iš naujo? Jei esate kažkada registravusis kitu el.p., reiktų būtent tą acountą patikrinti, gal ten ir yra jūsų užsakymas. Galite patikrinti ar ne? Pavardės jiems nesvarbu, aš perku vyro kortele ir viskas praeina. Kas ten per senas meilas? Patikrinote jį? gal ten gavote pranešimą?

Apskritai būtų gerai jums pačiai normaliai prisiminti visas smulkmenas iš eilės (kokiu el p. prisijungėte, kokį rodė prisijungimo vardą, kokią klaidą metė, gal atsijungėte ir vėl kaip nors prisijungėte) ir gal tada rasite, kur yra klaida. Nes dabar panašu, kad jau ir pati susipainiojote. g.gif
Papildyta:
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 18:43)
mailas buvo geras, netikri vardas/pavarde, adresas..
Rytoj parasysiu, shiandien nenoriu, labai kvailai jauciuosi


Jei meilas geras, tai kodėl jie sako, kad ne iš to meilo klausiate?
Blogai, kad adresas negeras, jei ir siųstų, nerastų jūsų, paklaidžios batukai po Europą ir grįš į javarį...
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 03 13, 18:45)
Bet tai jei krepšelis neišsinulino, užsakymo patvirtinimo negavo, nu aišku vėliau ir dėl išsiuntimo laiško negavo, tai taip gaunas, kad ji net nenusipirko tų batų.
Susivėlė čia viskas keistai.


Idejau batus i krepseli, paspaudziau apmoketi, atsiare, kur reikejo parasyti savo pasta ir slaptazodi(ne is pirmo karto, bandziau registruotis, kaip naujas naris, rase, kad toks pastas jau yra, pasirinkau tipo pamipsau slaptazodi, i pasta atsiunti javori nuoroda, per kuria reikejo pakeisti slaptazodi), prieme, atsidare laukeliai vardas, pav., adresas..., viska surasiau, atsidare mokejimas.
Uzdejau taskeli prie mastercard, irasiau banko korteles Nr, irasiau varda/pav(neatsimenu ar nauojau lietuviskas š,č,ų... ir nezinau kaip reikia) ir ta trumpa koduka, kur kitoje korteles puseje, apacioje maciau batuku nuotrauka ir color ir size, is dešines suma(prisidejo apie 1 eur), nuspaudziau pasutini langeli, ismete lentele kur buvo parasyta, kaip as maniau, aciu uz pirkini, o gal ir ne
Kazkaip gi as pinigus pervedziau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 13 kovo 2013 - 18:24
prisijungsiu prie diskusijų, nes pati buvau patekusi į panašią situaciją. Dabar labai tiksliai nepamenu, bet faktas tas, kad Meine konto - to užsakymo nebuvo. -
Ir nesupratau, ar as tuos batus nupirkau ar ne. Tačiau aš niekur nerašiau nieko neklausinejau, po kurio laiko tie batai atėjo, tačiau mano užsakymuose, tas užsakymas taip ir nepasirodė. Taigi, mano patarimas būtų kol kas nesinervinti be reikalo ir jei po savaitės nesulauksit tuomet visą istoriją jiems vėl rasyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maysan: 13 kovo 2013 - 18:27
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 18:20)
Idejau batus i krepseli, paspaudziau apmoketi, atsiare, kur reikejo parasyti savo pasta ir slaptazodi(ne is pirmo karto, bandziau registruotis, kaip naujas naris, rase, kad toks pastas jau yra, pasirinkau tipo pamipsau slaptazodi, i pasta atsiunti javori nuoroda, per kuria reikejo pakeisti slaptazodi), prieme, atsidare laukeliai vardas, pav., adresas..., viska surasiau, atsidare mokejimas.
Uzdejau taskeli prie mastercard, irasiau banko korteles Nr, irasiau varda/pav(neatsimenu ar nauojau lietuviskas š,č,ų... ir nezinau kaip reikia) ir ta trumpa koduka, kur kitoje korteles puseje, apacioje maciau batuku nuotrauka ir color ir size, is dešines suma(prisidejo apie 1 eur), nuspaudziau pasutini  langeli, ismete lentele kur buvo parasyta, kaip as maniau, aciu uz pirkini, o gal ir ne
Kazkaip gi as pinigus pervedziau....

Nu gi viską atrodo teisingai darėte 4u.gif

Visa mistika šios istorijos ir yra ta, kad javari nerodo to užsakymo ir neatsiuntė patvirtinimo, o banke pinigai nuskaičiuoti. Na bet jei dar kažkam taip yra buvę, tai belieka palinkėt jums irgi sulaukt siuntinuko smile.gif
Atsakyti
na aš sakyčiau savaite visai neilgas laikas, as dar vienu batu laukiu kovo 1 d., tiesa iš fr, kurie matau, kad per paštą išsiųsti. O kitus užsakytus pora dienų vėliau gavau šeštadienįsmile.gif taip, kad manau per anksti dar verkti:)
Atsakyti
Bet jums savaitės nebereikia laukti, jau gerokai praėjo laiko. Tikrinkit pašto dėžutę dažniau, gal lapelis jūsų lauks smile.gif
Atsakyti