Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Tada belieka jums toliau susirašinėt su javariu. Rašykit, kad jūs taip pat nematote savo sąskaitoje jokio užsakymo, tačiau jūs jį bandėte daryti (tą ir tą dieną), o banko sąskaitoje matote nuskaitytus pinigus (tą ir tą dieną, vėl prikabinate sąskaitos išrašą). Be to, kito e-mailo ir kito prisijungimo prie javari.de neturite.
Ir laukti, ką atsakys...


Ir dar galvoju, kokie čia galėtų būti variantai...
ar jūs iš namų/savo kompo užsisakinėjote?
o gal vyras ar kas kitas pas jus šeimoje yra irgi prisiregistravęs javari?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 13 kovo 2013 - 15:41
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 15:30)
Mein Konto, o kur toliau?
Papildyta:
Va ka matau

Weitere Informationen:
- Andere Bestellungen zur Anzeige auswählen - Offene und kürzlich versandte Bestellungen Bestellungen in den letzten 6 Monaten Bestellungen aus 2013 Bestellungen aus 2012 Bestellungen aus 2011
Offene und kürzlich versandte Bestellungen
Keine Bestellungen oder Transaktionen

Wenn Sie Bestellungen aus einem anderen Zeitraum anzeigen möchten, verwenden Sie das Listenfeld oben und klicken Sie auf "Los".


Tai dabar prie "Weitere Informationen" paspausk tą rodiklytę ir pasirink "Bestellungen aus 2013" ir paspausk mažą mygtuką "Los"
Turėtų atsirasti tavo užsakymas.
Atsakyti
Jole - tavo pėdai geras dydis 41-42 Crocsų tokių crocs ?
Atsakyti
Sveiki,nu ir man iškilo tokia problemėlė 4u.gif Gavau laiškelį ir aš ,kaip suprantu ,kad reikia užsisakyti batus iš naujo ,bet bijau kad gausiu dvejus,pinigėlių nerezervavo,viską siunčiau kaip ir Javari.fr jiems tiko ir pinigėlius rezervavo,o javari.de kažkas netiko,gal kad nesuvedžiau banko kodo.Gal galite patarti ką daryti(sakausi iš javari.de pirmą kartą) blush2.gif ax.gif

Vielen Dank für Ihre Bestellung bei Javari.de

Es sind leider Probleme mit der Bearbeitung Ihrer Zahlung aufgetreten.

Die Belastung Ihrer Kreditkarte oder Ihres Bankkontos wird in Kürze noch einmal versucht. Sie müssen keine neue Bestellung aufgeben. Vielleicht können Sie jedoch die Zahlungsinformationen für die Bestellung überprüfen und sicherstellen, dass die Angaben richtig und aktuell sind.

Rufen Sie die folgende Webseite auf, um Ihre Zahlungsinformationen anzuzeigen: http://www.javari.de/my-account

Wir entschuldigen uns für die Umstände.

Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 13, 16:37)
Tada belieka jums toliau susirašinėt su javariu. Rašykit, kad jūs taip pat nematote savo sąskaitoje jokio užsakymo, tačiau jūs jį bandėte daryti (tą ir tą dieną), o banko sąskaitoje matote nuskaitytus pinigus (tą ir tą dieną, vėl prikabinate sąskaitos išrašą). Be to, kito e-mailo ir kito prisijungimo prie javari.de neturite.
Ir laukti, ką atsakys...
Ir dar galvoju, kokie čia galėtų būti variantai...
ar jūs iš namų/savo kompo užsisakinėjote?
o gal vyras ar kas kitas pas jus šeimoje yra irgi prisiregistravęs javari?


Namuose tik as prie pirkimu sedziu, rasiau jiems, ir pavedimo kopija siunciau, sutinku, kad pati kazka priveikiau, bet iplaukas jie gi turi matyt.
Ir pinigu gaila, ir batu vaikui tuoj verkiant reikes, o ir besas ima, kad toliau pirkt negaliu
Papildyta:
QUOTE(AuroraBO @ 2013 03 13, 16:38)
Tai dabar prie "Weitere Informationen" paspausk tą rodiklytę ir pasirink "Bestellungen aus 2013" ir paspausk mažą mygtuką "Los"
Turėtų atsirasti tavo užsakymas.


Tuscia ten, ten turejo buti mano pirmas uzsakymas
Papildyta:
Nerodo nieko, bet pinigu banke irgi nera, as net skambinau pasitikslinti
Atsakyti
QUOTE(saltaarbata @ 2013 03 13, 15:52)
Sveiki,nu ir man iškilo tokia problemėlė 4u.gif Gavau laiškelį ir aš ,kaip suprantu ,kad reikia užsisakyti batus iš naujo ,bet bijau kad gausiu dvejus,pinigėlių nerezervavo,viską siunčiau kaip ir Javari.fr jiems tiko ir pinigėlius rezervavo,o javari.de kažkas netiko,gal kad nesuvedžiau banko kodo.Gal galite patarti ką daryti(sakausi iš javari.de pirmą kartą) blush2.gif  ax.gif

Vielen Dank für Ihre Bestellung bei Javari.de

Es sind leider Probleme mit der Bearbeitung Ihrer Zahlung aufgetreten.

Die Belastung Ihrer Kreditkarte oder Ihres Bankkontos wird in Kürze noch einmal versucht. Sie müssen keine neue Bestellung aufgeben. Vielleicht können Sie jedoch die Zahlungsinformationen für die Bestellung überprüfen und sicherstellen, dass die Angaben richtig und aktuell sind.

Rufen Sie die folgende Webseite auf, um Ihre Zahlungsinformationen anzuzeigen:  http://www.javari.de/my-account

Wir entschuldigen uns für die Umstände.

Rašo, kad turi problemų dėl mokėjimo nuskaitymo, todėl neužilgo vėl bandys nuskaičiuoti. Jums naujo užsakymo daryti nereikia, tačiau prašo, kad dar kartą patikrintumėte, ar tikrai visa mokėjimo informacija buvo nurodyta teisingai.

O jei vis tik atrasite, kad kažkas neteisingai, tada šios temos 1 psl. yra nuoroda Problemos dėl apmokėjimo - ten detaliai paaiškinta, ką toliau daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 16:04)
Namuose tik as prie pirkimu sedziu, rasiau jiems, ir pavedimo kopija siunciau, sutinku, kad pati kazka priveikiau, bet iplaukas jie gi turi matyt.
Ir pinigu gaila, ir batu vaikui tuoj verkiant reikes, o ir besas ima, kad toliau pirkt negaliu
Papildyta:
Tuscia ten, ten turejo buti mano pirmas uzsakymas
Papildyta:
Nerodo nieko, bet pinigu banke irgi nera, as net skambinau pasitikslinti


Iš angliško teksto matosi, kad užklausimas siųstas iš kito e-mailo negu yra darytas pirkimas. Todėl darbuotojas sako, kad negali teikti informacijos apie pirkimą (nes neidentifikuoja pirkėjo pagal emailą). Siūlo nustatymuose sutikrinti el.pašto adresą, kad būtų tas pats, kurį naudojant pirkta (gal ta pati banko sąskaita pririšta ir prie kito vartotojo?)
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 15:26)
Vienitelis dalykas gali but, kad as kazkada anksciau prisirigistravau prie amazon, kai dar neplanavau be tarpininkes pirkti ir suvedziau ne visai "tikrus" varda/pavarde ir pan., o dabar, aisku, uzsakant, surasiau, kaip priklauso, gal todel pas juos nesutampa, bet pinigai pervesti, adresas yra, mailas irgi...

Ka dabar daryt?
Papildyta:
Cia mano vienintelis mailas, dar buvau tipo pamirsusi slaptazodi, tai atsiunte nuoroda kaip pakeisti, nes negalejau prisijungti, kaip nauja nare prie javari, vis rase, kad jau yra toks adresas, tik tada dasuto, kad jis ima mano duomenys is amazon registracijos


Jei prisimeni slaptazodi bandyk tuo pirmu vardu registruotis ir patikrinti užsakymus.
Atsakyti
Šiandien atkeliavo basutės Wonder firmos, bet jų buvo paskutinė pora. Oda labai minkšta ir dydis atitinka. Labai sėkmingas pirkinys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 03 13, 17:15)
Iš angliško teksto matosi, kad užklausimas siųstas iš kito e-mailo negu yra darytas pirkimas. Todėl darbuotojas sako, kad negali teikti informacijos apie pirkimą (nes neidentifikuoja pirkėjo pagal emailą). Siūlo nustatymuose sutikrinti el.pašto adresą, kad būtų tas pats, kurį naudojant pirkta (gal ta pati banko sąskaita pririšta ir prie kito vartotojo?)


Susikuriau nauja pasta, ten reikejo irasyti varda/pavarde, mano senam mailui 100 metu ir ten figuruoja mergautine pavarde, saskaita mokejau is savo korteles, aisku ir kita pavarde, BET CIA GI NESAMONE
Naudojau vieninteli pasta, kuri turejau ir saskaita tik mano
Atsakyti
Valyte_7, jeigu Amazone nurodete savo tikslu adresa, tai jusu baciukai turetu jus pasiekti 4u.gif

Kada pirkote? As kovo 5 diena pirktu dar laukiu mirksiukas.gif

O jusu istorijoje as jau pasiklydau ax.gif Nes kas karta pateikiate nauju detaliu, visi puola jums aiskinti, o po poros posmu vel naujos detales islenda doh.gif
Parasykit Javariui nuo A iki Z visa istorija, gal tada pagelbes jie jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 13 kovo 2013 - 16:51
QUOTE(Mantilė @ 2013 03 13, 15:46)
Jole - tavo pėdai geras dydis 41-42 Crocsų tokių  crocs ?


Manau turėtų būti geras, nors tokių tiksliai neturiu. Aš paprastai žiūriu į amerikonišką crocsų dydį, tą, kurį ant bato jie rašo, toks kaip ir standartas, tai visi maniškiai yra W10. Pažiūrėk, gal yra parašyta, ką tas jų 41-42 reiškia, nes šiaip W10 yra 41.
Atsakyti