Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Vandene @ 2013 03 13, 00:06)
Pasiėmiau iš pašto šiandien mažiausbatukus. Labai faini, bet man regis didinti. Ėmiau 25 dydį, rašo ant bato US9,Uk8 15 cm, bet pamatavau realiai vidpadis 16,4cm g.gif Skęsta mano vaikas. Dar ir brokiukas mažytis yra - prairęs koks cm siūlės ant lipuko. Kažkaip nesinori siuntinėtis dėl 35 lt,parašysiu dėl broko, gal pasiūlys kokią kompensaciją, o kojytė daaugs. Bet gaila, kad dabar neberandu nieko panašaus už tokią kainą, o į darželį reikia tapukų...

Vyrui bugatti gavom. Labai neblogi, oda kietoka pasirodė iš pradžių, bet prisitaikė prie kojos greitai. Labiau sakyčiau siauresnei kojai. Pagavau už 30eu, dabar jau 43 thumbup.gif

Sūnui paėmiau Dunlop. Viduj pašiltinti truputį. Neblogi.

Kaip tik ziurejau tokius pacius Bugatti vyriskus batus. Ar atitinka dydi? Pirkot toki, koki nesioja?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 03 13, 08:01)
Kažkada rašiau, kad Clarks batai pamažinti (bent jau man ne vieni mano dydžio buvo per maži), bet mane nuginčino, kad tai netiesa  smile.gif. Dabar matau, kad jau ne viena parsisiuntė per mažus  unsure.gif. Matyt, vis tik tam tikri modeliai iš tikrųjų mažesni  doh.gif.

aš taip pat prie tų kurioms clarks pamažinti smile.gif, tiksliau jų avalyne bent jau moterišką reik matuotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 03 13, 09:46)
Ar bandet kas atsaukt javari.de uzsakyma kol dar prekes neissiustos? Laiska parasiau kad noriu atsaukt uzsakyma bet gal dar kur galima ivest atsaukima g.gif

iMan taip buvo su javari.fr. Bandziau paziureti ar veikia kodas, o gavosi ,kad uzsisakiau nereikalingus batus. Parasiau jiems laiska i pagalbos skyriu, ir po pusvalandzio man mobiliuoju paskambino, pasitikrino,ar tikrai nebenoriu ir uzsakyma anuliavo.Tad butinai nurodykite telefona.
Dar, nzn ar padetu,bet apsidrausdama as istryniau visus korteles duomenis tada ,kad nuskaityt pinigu negaletu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 03 13, 09:55)
iMan taip buvo su javari.fr. Bandziau paziureti ar veikia kodas, o gavosi ,kad uzsisakiau nereikalingus batus.  Parasiau jiems laiska i pagalbos skyriu, ir po pusvalandzio man mobiliuoju paskambino, pasitikrino,ar tikrai nebenoriu ir uzsakyma anuliavo.Tad butinai nurodykite telefona.
Dar, nzn ar padetu,bet apsidrausdama as istryniau visus korteles duomenis tada ,kad nuskaityt pinigu negaletu rolleyes.gif


Užsakymą tikrai galima atšaukti, jeigu dar nenuskaityti (ir nerezervuoti) pinigai 4u.gif. Tuomet yra mygtukas, kurį paspaudus pirkinys anuliuojamas. Tačiau, jeigu pinigai nuskaityti arba rezervuoti, tai greičiausiai bus kaip man, kad anuliuoti neleido g.gif.
Atsakyti
Merginos, ar kas nors pirko šį modelį Hispanitas arba ką nors panašaus? Ar jie patogūs?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 03 13, 08:01)
Kažkada rašiau, kad Clarks batai pamažinti (bent jau man ne vieni mano dydžio buvo per maži), bet mane nuginčino, kad tai netiesa  smile.gif. Dabar matau, kad jau ne viena parsisiuntė per mažus  unsure.gif. Matyt, vis tik tam tikri modeliai iš tikrųjų mažesni  doh.gif.

man atrodo įvairiai, kiek matavausi gyvai nepastebėjau tendencijos, tikrai vieni vieno dydžio tinka kiti kito. Ir internete vienas basutes stebėjau, bet komentarai buvo, kad kas nusiperka savo dydžio visos plaukioja jose.
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 12, 22:19)
Va sitie Buffalo http://www.javari.de...7...&pageCode=d

siauras aulas, o oda kazkaip labai jau atrodo prastai isdirbta, vienus grazinau atgal, nes oda is viso klaikiai vieno bato atrode, kaip su tarka nutarkuota vietom ir tada nudazyta, o dabar irgi poroj vietu prastai atrode, pasiule 7 eur nuolaida, sutikau, o panesiojau pora dienu ir virsus pedos vieno bato atrodo kaip pora metu nesiojus, taip susiraukslejo oda  blink.gif . Ne koks pirkinys ir sitos firmos dar nirejau kitus baciukus pirkti, bet pabijojau.


O aš pernai pirkau Buffalo žieminius, kadangi neturėta firma dar buvo, tai norėjosi išbandyti. Šiemet pranešiojau žiemą, puikiausiai - ir modelis įdomus, ir kokybė nenuvylė.
Papildyta:
QUOTE(Mona @ 2013 03 13, 08:01)
Kažkada rašiau, kad Clarks batai pamažinti (bent jau man ne vieni mano dydžio buvo per maži), bet mane nuginčino, kad tai netiesa  smile.gif. Dabar matau, kad jau ne viena parsisiuntė per mažus  unsure.gif. Matyt, vis tik tam tikri modeliai iš tikrųjų mažesni  doh.gif.



QUOTE(goldfish_ @ 2013 03 13, 10:33)
man atrodo įvairiai, kiek matavausi gyvai nepastebėjau tendencijos, tikrai vieni vieno dydžio tinka kiti kito. Ir internete vienas basutes stebėjau, bet komentarai buvo, kad kas nusiperka savo dydžio visos plaukioja jose.


Iš mano patirties su Clarksais yra taip - MB ir sūnaus atitiko dydžius puikiausiai, nežiūrint to, kad mano vaikiukas nešioja kuklų 46 dydį ir jo koja plati, aukšta keltim. O manieji, kadangi modelis toks pasiaurintas, tai į ilgį irgi atitiko, tik siauroki, bet bandysiu juos pranešioti. Dėl basučių, tai bet kokio modelio, jei jos atviros juk tas dydžio trūkumas ar prteklius taip nesijaučia. Su savo 26,5 cm pėda turiu basučių nuo 39.5 iki 42 dydžio.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 12, 23:07)
Galima, aš pati perku su SEB Mylimiausia (debetine), visur ji tinka, viskas gerai.

Čia pas jus kažkokia parduotuvės klaida greičiausiai bus g.gif
Nes jei bankas nurašė, o prisijungus javari prie svao sąskaitos nerodo jokio užsakymo, tai kažkur įvyko klaida. Nežinau, ką jūs parašėte javariui, bet rašyčiau labai aiškiai: 03.05 norėjau pirkti batus (nuoroda į juos), prisiregistravau ir sumokėjau kortele Nr.xxxx, pinigai kortelėje buvo rezervuoti, o 03.06 dieną nuskaičiuoti. Tačiau negavau jokio laiško patvirtinimo (Bestellbestatigung), o javari.de Mein Konto šio užsakymo taip pat nerodo. Gal galit padėti išspręsti šią problemą.
Galima dar ir prikabinti sąskaitos išrašą iš el.bankininkystės.

Žodžiu, rašykit - šioje situacijoje svarbiausia komunikuoti su jais 4u.gif


Parasiau, kad juos kur doh.gif doh.gif doh.gif
Gavau:

Guten Tag,

diese E-Mail-Adresse hat lediglich Benachrichtigungsfunktion, hier können leider keine eingehenden
E-Mails beantwortet werden.

Das sollte aber nichts ausmachen:

Wir sagen Ihnen, wie Sie an die gewünschten Informationen kommen oder wie Sie Änderungen an Ihren
Bestellungen vornehmen können.

Für Änderungen an einer Bestellung, die sich noch nicht im Versandprozess befindet, oder um den Status
Ihrer Bestellung abzurufen klicken Sie bitte auf:

http://www.javari.de/mein-konto/

Für Änderungen an Ihrem Kundenkonto klicken Sie bitte auf:

http://www.javari.de/mein-konto/

Um einen Artikel zurückzuschicken klicken Sie bitte auf:

http://www.javari.de...cksendezentrum/

Antworten auf Fragen zum Bestellen, den Versand- und Rücknahmebedingungen und weiteren Fragen zum Einkauf
bei Javari.de finden Sie auf unseren Hilfeseiten:

http://www.javari.de/help/200608160/

Sollten Sie über die genannten Links keine Antwort auf Ihr Anliegen gefunden haben, können Sie den
Kundenservice von Javari.de über das Kontaktformular kontaktieren:

http://www.javari.de/kontakt/


Bitte benutzen Sie hierfür die E-Mail-Adresse, unter der Sie Ihr Konto bei uns führen.

Freundliche Grüße

----------------------------
Javari.de Kundenservice
http://www.javari.de
----------------------------

P.S.: Wir haben Ihnen diese Nachricht geschickt, da bei Javari.de die folgende E-Mail eingegangen ist:


Jie negali tiesiog parasyti, batu nebus nes..... Siuncia standartinius laiskus, na ir ka jie norejo pasakyt...? Nieko nesuprantu
Atsakyti
Siandien gavau siuos batelius https://www.javari.fr/dp/B0067YC6PK 38d. pirkau mamai. Ant kojos atrodo labai graziai, oda minksta. Placiai pedai netiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingita: 13 kovo 2013 - 11:56
QUOTE(Banga @ 2013 03 13, 09:36)
Kaip tik ziurejau tokius pacius Bugatti vyriskus batus. Ar atitinka dydi? Pirkot toki, koki nesioja?
Aciu  4u.gif

Sakyčiau atitinka, nes vyras nešioja 43,5, bet tokių dydžių retai būna, tai perkam 44. Taip ir yra, į ilgį kažkiek yra dar vietos, bet jie gana siauri, tai nesijaučia, kad per dideli būtų. Plačiai pėdai ko gero netiktų.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 13, 10:43)
Iš mano patirties su Clarksais yra taip - MB ir sūnaus atitiko dydžius puikiausiai, nežiūrint to, kad mano vaikiukas nešioja kuklų 46 dydį ir jo koja plati, aukšta keltim. O manieji, kadangi modelis toks pasiaurintas, tai į ilgį irgi atitiko, tik siauroki, bet bandysiu juos pranešioti. Dėl basučių, tai bet kokio modelio, jei jos atviros juk tas dydžio trūkumas ar prteklius taip nesijaučia. Su savo 26,5 cm pėda turiu basučių nuo 39.5 iki 42 dydžio.


Na, su vyriškais Clarks, tai ko gero yra kitaip, nes maniškis nešioja 45 dydį, o Clarks visuomet tinka 44,5 (jo siaura koja). Turi bent 5 Clarks batų poras - gryniausias fanas biggrin.gif. Ir visi pirkti 44,5 dydžio.
Atsakyti
valyte_7, ne tuo adresu parašėte 4u.gif

QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 13, 10:53)
Guten Tag,

diese E-Mail-Adresse hat lediglich Benachrichtigungsfunktion, hier können leider keine eingehenden
E-Mails beantwortet werden.

Štai ši atsakymo eilutė reiškia, kad tas e-mailo adresas, kuriuo jūs parašėte, yra skirtas tik pranešimams siųsti, o į juo siųstus laiškus, jie deja negali atsakyti. Todėl ir gavote automatinį atsakymą.
Norėdami susisiekti su jų pagalbos centru, rašykit pirisjungę prie javari.de Mein Konto - vėlgi temos 1 psl. yra nuoroda su aiškiu aprašymu: Rašom javari
Atsakyti