Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Na reik jiems laišką rašyt. Paaiškint situaciją.
Negirdėtas toks įvykis, įdomu kame klaida.

Pirkot 5d., tai jau kaip ir turėtumėte gaut batus, pašto dėžutėj lapelio nėra?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 12, 21:26)
Ir dar del mokejimu, mokejau debetine seb"o MasteCard (mylimiausia), ar teisingai supratau, kad negalima?

Galima, aš pati perku su SEB Mylimiausia (debetine), visur ji tinka, viskas gerai.

Čia pas jus kažkokia parduotuvės klaida greičiausiai bus g.gif
Nes jei bankas nurašė, o prisijungus javari prie svao sąskaitos nerodo jokio užsakymo, tai kažkur įvyko klaida. Nežinau, ką jūs parašėte javariui, bet rašyčiau labai aiškiai: 03.05 norėjau pirkti batus (nuoroda į juos), prisiregistravau ir sumokėjau kortele Nr.xxxx, pinigai kortelėje buvo rezervuoti, o 03.06 dieną nuskaičiuoti. Tačiau negavau jokio laiško patvirtinimo (Bestellbestatigung), o javari.de Mein Konto šio užsakymo taip pat nerodo. Gal galit padėti išspręsti šią problemą.
Galima dar ir prikabinti sąskaitos išrašą iš el.bankininkystės.

Žodžiu, rašykit - šioje situacijoje svarbiausia komunikuoti su jais 4u.gif
Atsakyti
Atėjo Shelly's Belle platformos
user posted image

Platforma aukšta, bet patogi, zamšas nerealiai gražus, toks minkštas ryškios mėlynos spalvos. Odinis padas, jei nenugrybavau. Dydį sakyčiau atitinka arba vos vos mažinti.
Labai džiaugiuos pirkiniu (ypač pagavus tokia nerealia kaina) ir laukiu tinkamų orų maivymuisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 03 12, 23:00)
Na reik jiems laišką rašyt. Paaiškint situaciją.
Negirdėtas toks įvykis, įdomu kame klaida.

Pirkot 5d., tai jau kaip ir turėtumėte gaut batus, pašto dėžutėj lapelio nėra?


Rytoj bandysiu i pasta nueit..
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 12, 23:07)
Galima, aš pati perku su SEB Mylimiausia (debetine), visur ji tinka, viskas gerai.

Čia pas jus kažkokia parduotuvės klaida greičiausiai bus g.gif
Nes jei bankas nurašė, o prisijungus javari prie svao sąskaitos nerodo jokio užsakymo, tai kažkur įvyko klaida. Nežinau, ką jūs parašėte javariui, bet rašyčiau labai aiškiai: 03.05 norėjau pirkti batus (nuoroda į juos), prisiregistravau ir sumokėjau kortele Nr.xxxx, pinigai kortelėje buvo rezervuoti, o 03.06 dieną nuskaičiuoti. Tačiau negavau jokio laiško patvirtinimo (Bestellbestatigung), o javari.de Mein Konto šio užsakymo taip pat nerodo. Gal galit padėti išspręsti šią problemą.
Galima dar ir prikabinti sąskaitos išrašą iš el.bankininkystės.

Žodžiu, rašykit - šioje situacijoje svarbiausia komunikuoti su jais 4u.gif


Tai ir pavedimo kopija nusiunciau, ciut auksciau ikeliau ju atsakyma, visai nuotaika sugedo, rytoj dar bandysiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 12, 19:16)
Šiaip tai matosi, kad reguliuojasi jų plotis, tai gal ir tiktų  g.gif Aš mamai siunčiu tokias, irgi reikėjo odinių, be kulno  blush2.gif

Šitos irgi be kulno, odinės, reguliuojasi plotis.


Aciu 4u.gif 4u.gif
Rizikuosiu ax.gif

QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 12, 21:51)
Pinigai nuskaiciuoti:
2013-03-06
Lėšų nurašymas
Amazon EU Javari DE,WWW.JAVARI.DE,LUX

Kortelė //////////////////////////. Amazon EU Javari DE,WWW.JAVARI.DE,LUX, atsisk. data 2013-03-05, suma -34,39 EUR

-118,43

Todel ir bangas pradejau kelt, nes is mergaiciu kalbu supratau, kad turejau gauti laiskeli, o nieko nebuvo ir krepselyje batai yra..

Man ne taip pinigu gaila, kiek as norejau pati ismokt, o dabar iseina, kol neissiaiskinsiu, nieko negaliu pirkt


Oi, man pinigu ziauriai gaila butu mirksiukas.gif
Kazkoks absurdas jums gavosi.
O ka jiems parasete, kad gavote toki keista atsakyma? Nes jie raso, kaip atsiskaityti, o po to raso, kad jeigu nepatiks, tai galesite grazinti.





Gavau maziaus guminukus Viking - http://www.javari.de...2...&pageCode=d

Minksti, lankstus, nera toks islengvintas variantas, taciau uz maximinius gerokai patogesni ir truputi lengvesni. Lauksim balu, kad pabraidzioti butu galima mirksiukas.gif

Va sitie Buffalo http://www.javari.de...7...&pageCode=d

siauras aulas, o oda kazkaip labai jau atrodo prastai isdirbta, vienus grazinau atgal, nes oda is viso klaikiai vieno bato atrode, kaip su tarka nutarkuota vietom ir tada nudazyta, o dabar irgi poroj vietu prastai atrode, pasiule 7 eur nuolaida, sutikau, o panesiojau pora dienu ir virsus pedos vieno bato atrodo kaip pora metu nesiojus, taip susiraukslejo oda blink.gif . Ne koks pirkinys ir sitos firmos dar nirejau kitus baciukus pirkti, bet pabijojau.



Sense, kai Vilniumi zygiuojancia pamatysiu su sitais batais, tai tikrai zinosiu, kas cia tokia eina thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 12 kovo 2013 - 22:21
QUOTE(Mona @ 2013 03 12, 21:58)
Noriu grąžinti batus ir rankinę, kuriuos gavau skirtingais siuntiniais (t.y. noriu juos išsiųsti vienu siuntiniu). Ką daryti su barkodais  g.gif? Ar ant dėžės klijuoti abiejų prekių barkodus? Pamenu, kažkas rašė, jog pašte nepriėmė siuntinio su barkodu. Ką tuomet daryti  unsure.gif?


Prašau pagelbėkite, kas siuntėte atgal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina K. @ 2013 03 12, 18:50)
Sveikos, gavau S.Oliverio aukstakulnius. Na labai neblogi, ant kojos labai graziai atrodo, mazinti puse ismieros ir jau kaip 39 ismieros bordo 17,60 Eur tai visai fantastika (odinukai, virsus ir vidpadis naturalios odos). Nusisekes pirkinys  4u.gif  smile.gif https://www.javari.de/dp/B007YJ7I00

Grazuciai.
O koks realiai kulno auksis isoreje?
Labai aukstis jauciasi?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 03 12, 22:22)
Prašau pagelbėkite, kas siuntėte atgal  4u.gif



Man prieme be problemu pastas su barkodu.

As nezinau, kas tame barkode uzsifruota, bet galite prie vieno daikto prideti ir jo grazinimo lapa, ir del visa ko ta lapa su barkodu, o kito barkoda su adresu lipdyti ant dezes.

Bet as asmeniskai pasitenkinciau vienu barkodu su adresu ant dezes, o prie prekiu prideciau tik ju grazinimo lapus.

Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 03 12, 22:58)
Noriu grąžinti batus ir rankinę, kuriuos gavau skirtingais siuntiniais (t.y. noriu juos išsiųsti vienu siuntiniu). Ką daryti su barkodais  g.gif? Ar ant dėžės klijuoti abiejų prekių barkodus? Pamenu, kažkas rašė, jog pašte nepriėmė siuntinio su barkodu. Ką tuomet daryti  unsure.gif?


Nagi pamąstom. Man neteko siųsti skirtingų užsakymų daiktų viename siuntinyje, bet jei taip reiktų, tai ko gero , pvz., prie rankinės pakuotės priklijuočiau jos lapą su barkodu, tada batus ir rankinę supakuočiau jau siuntimui ir ant siuntinio užklijuočiau batų barkodą su grąžinimo adresu. Javario darbuotojai tikrai labai lanksčiai į visą tai žiūri, manau neturi kilti problemų. Na o ką daryti, jei pašte neima siuntinio su užklijuotu barkodu? Priklausomai nuo nuotaikos. Pvz., išdraskyti akis! :triniti:Arba mandagiai paprašyti nesavivaliauti. Arba pasižadėti, kad tai paskutinis kartas, daugiau taip neklijuosite ir t.t. ir pan. Kiek esu siuntus grąžinamų daiktų su barkodais prie adresų ( ne tik javaris to prašo), nei karto prie manęs pašte neprikibo.
Atsakyti
Pasiėmiau iš pašto šiandien mažiausbatukus. Labai faini, bet man regis didinti. Ėmiau 25 dydį, rašo ant bato US9,Uk8 15 cm, bet pamatavau realiai vidpadis 16,4cm g.gif Skęsta mano vaikas. Dar ir brokiukas mažytis yra - prairęs koks cm siūlės ant lipuko. Kažkaip nesinori siuntinėtis dėl 35 lt,parašysiu dėl broko, gal pasiūlys kokią kompensaciją, o kojytė daaugs. Bet gaila, kad dabar neberandu nieko panašaus už tokią kainą, o į darželį reikia tapukų...

Vyrui bugatti gavom. Labai neblogi, oda kietoka pasirodė iš pradžių, bet prisitaikė prie kojos greitai. Labiau sakyčiau siauresnei kojai. Pagavau už 30eu, dabar jau 43 thumbup.gif

Sūnui paėmiau Dunlop. Viduj pašiltinti truputį. Neblogi.
Atsakyti
Ar bandet kas atsaukt javari.de uzsakyma kol dar prekes neissiustos? Laiska parasiau kad noriu atsaukt uzsakyma bet gal dar kur galima ivest atsaukima g.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 03 13, 08:46)
Ar bandet kas atsaukt javari.de uzsakyma kol dar prekes neissiustos? Laiska parasiau kad noriu atsaukt uzsakyma bet gal dar kur galima ivest atsaukima g.gif


Aš bandžiau, laišką rašiau, bet nepavyko verysad.gif. Gavau atsakymą, kad taip, batai dar neišsiųsti, bet, deja, jie nieko padaryti negali, nes jau paruošta siuntimui blink.gif. Atseit, jeigu ką, tai jūs turite puikią galimybę grąžinti netikusius batus atgal biggrin.gif. Nesupratau aš jų - negi jiems siuntimas nekainuoja g.gif.
Atsakyti