Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Fudži @ 2013 03 10, 08:54)
Gal galit pakomentuoti? sad.gif
JKau nebežinau ką daryti.. Kortelė nauja Seb VISA, nes senos galiojimas pasibaigė. Kortelės numeris tas pats, tik galiojimo data nauja. Ir vis siunčia ir siunčia šitą laišką  doh.gif


Kažkas negerai su kortele, negali paimti pinigų, jei ji nauja, gali būti, kad neaktyvuota. Nors Jums Sebe Jums galėjo sakyti, kad aktyvavo, bet gali būti neaktyvuota, ją galite aktyvuotis patikrinę bet kuriame bankomate likutį. Man taip yra buvę.
P.S.O Jūs nurodėte naujos kortelės duomenis? nesvarbu, kad numeris tas pats ax.gif
Atsakyti
Merginos , ar perkat rankines is Javario ? Kaip ESPRIT kokybe ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 03 10, 09:54)
Die Belastung Ihrer Kreditkarte oder Ihres Bankkontos wird in Kürze noch einmal versucht. Sie müssen keine neue Bestellung aufgeben. Vielleicht können Sie jedoch die Zahlungsinformationen für die Bestellung überprüfen und sicherstellen, dass die Angaben richtig und aktuell sind.

Rufen Sie die folgende Webseite auf, um Ihre Zahlungsinformationen anzuzeigen:  http://www.javari.de/my-account

Wir entschuldigen uns für die Umstände.

Gal galit pakomentuoti? sad.gif
JKau nebežinau ką daryti.. Kortelė nauja Seb VISA, nes senos galiojimas pasibaigė. Kortelės numeris tas pats, tik galiojimo data nauja. Ir vis siunčia ir siunčia šitą laišką  doh.gif


Raso, kad bus bandoma dar karta nuskaityti pinigus uz uzsakyma, o jus naujo uzsakymo daryti neturite. Gal galetumete patikrinti apmokejimo informaija ir isitikinti,kad duomenys yra teisingi ir aktualus. Paspauskite ant nuorodos del savo apmokejimo duomenu nurodymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latte kava: 10 kovo 2013 - 11:11
QUOTE(voverytez @ 2013 03 10, 10:53)
Merginos , ar perkat rankines is Javario ? Kaip ESPRIT kokybe ?  g.gif


Pirkau hispanitas rankine, labai patenkinta. Nepriekaistinga kokybe ir padori kaina lyginant su lt.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 03 10, 09:21)
Kažkas negerai su kortele, negali paimti pinigų, jei ji nauja, gali būti, kad neaktyvuota. Nors Jums Sebe Jums galėjo sakyti, kad aktyvavo, bet gali būti neaktyvuota, ją galite aktyvuotis patikrinę bet kuriame bankomate likutį. Man taip yra buvę.
P.S.O Jūs nurodėte naujos kortelės duomenis? nesvarbu, kad numeris tas pats  ax.gif

Taip ir buvo, sulaksčiau į SEB'ą. Pinigai jau nuskaityti thumbup.gif
Atsakyti
http://www.javari.de...p...&pageCode=d
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 03 10, 19:10)
Nu labai faina tradicija, tik pradžioj reik įvesti tradiciją, kad MB kiekvieną pirmadienį šimtuką kitą pervestų  biggrin.gif

Jo kortele registruota javari blush2.gif
Atsakyti
Labai noreciau suzinoti kaip dydziai batu IKKS Kate? Gal kas turite, noriu pirkti, bet negirdetu firmu baisoka. Atsiliepkit mamytes kas turit tos firmos batus. Dar tebenoriu. 4u.gif
Atsakyti
Emu 35 dydis gera kaina
Atsakyti
O iš javari.co.uk kas nors perkate? Ten lygiai tos pačios sąlygos, kaip pas vokiečius ir prancūzus? Kiek laiko keliauja?

Ir dar gal žinote, ką reiškia plotis D? Čia labai plačiai blauzdai, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 11, 16:52)
aš vienų stebėtų batų vakar vakare pamačiau, kad liko tik 2 poros mano dydžio, ir dar svarsčiau, ar man jų reikia-nereikia. O šiandien gal 1 eur kaina sumažėjo (mažiausia gavosi mano matyta) ir buvo likus paskutinė pora. Tai paėmiau (nors ir dar nesu tikra reikia-nereikia biggrin.gif ) Turbūt liga čia man doh.gif  doh.gif

as irgi taip stebejau, stebejau, reikia - nereikia... 3, 2, 1.... ir siandien ryte, kai ju netekau - tai pasidare REIKIA biggrin.gif

mano batams negalioja tas, kad is javari.de dingo ir is .fr ar .co.uk dingo.
mano norimi batai javari.fr sio metu yra tik kaina x2 didesne.
ir siaip mano norimo dydzio batai pigesni buna pas .de, o pas kitus brangesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 11 kovo 2013 - 20:35
QUOTE(radminta @ 2013 03 09, 14:51)
Sakykite, ar patikima firma Bruno Premi? Noriu bateliu, randu visai nebloga kaina. g.gif

Kokybė gera (itališka oda), tik labai pasiaurinti batai ir maniškiai tai nepatogaus aukštumo.
Atsakyti