Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 09, 10:15)
Tai kaip ten dėl Naturino dydžių? Visokiausių firmų esam turėję, bet Naturino - dar ne. Nužiūrėjau ir aš kitai žiemai mazgei batukus už patrauklią kainą, bet nežinau, ar 32, ar 33 dydį imti. Clarks rudenį nešiojo 30 d., žiemą Timberland - 30,5 d., pavasariui turim Kavat 31 d., dar laisvoki, tebetiks ir 30 d. Clarks... Jeigu Naturino kiek pamažinti, tada jamčiau 33 ir negalvočiau, bet jeigu ne - tada gali nepanešti  unsure.gif


Jei didoki batukai juk galima įdėti papildomai paduką, ypač žieminiams batukams.
Atsakyti
Indigo nors raso, kad su oda, bet realiai nera jie pilani odiniai... bent turetos basutes ir batuka pavasariniai, nepatiko... prasciausi pirkiniai is javario
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 03 09, 13:00)
Indigo nors raso, kad su oda, bet realiai nera jie pilani odiniai... bent turetos basutes ir batuka pavasariniai, nepatiko... prasciausi pirkiniai is javario


Ir man jie šiek tiek įtartinai atrodo. Nors šiaip visų tų žieminukų a la "gore-tex" ir nebūna pilnai odinių. Net ir Naturino, kuriuos dabar pirkau, nebus pilnai odiniai.

Iš pilnai odinių šitie Naturino man atrodytų faini, ir kaina gera, bet jų nėra 33 dydžio user posted image

Kavat įvairių spalvų odinukai, 31-32 d. labai gera kaina, manau, turėtų būti šilti - man apskritai šita firma labai simpatiška user posted image

Kiti Kavat, irgi įvairių spalvų, yra gerų kainų - pvz. raudonų 32 d. user posted image

Nežinau, ar gera firma Bullboxer, bet šitų 33 d. tik 19 eur, odiniai, bet nešilti - pavasariui user posted image
Atsakyti
QUOTE(Babaa @ 2013 03 08, 19:29)
Tai kaip Salamanderiai rudi ar pilki?


Pasakysiu pradžioje kitos savaitės kai jie atvyks.
Pasiūlykite prašau kokius Skechers, tinkamus bėgimui 4u.gif ačiū
Atsakyti
Sakykite, ar patikima firma Bruno Premi? Noriu bateliu, randu visai nebloga kaina. g.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 09, 12:28)
Atsiunte i e-mail patvirtinima, kad issiusti ir ties pirkiniu matosi isisuntimo data.


Panasu, kad as nieko negavau g.gif , gal ir batu nebus
Atsakyti
Botai - 39 d. už 16 eur (vietoj 58) user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 03 09, 12:31)
Jole, tu cia eksperte-patareja mums. Atsiliepkit mamytes kas turit tos firmos batus.


Na, žinokit, visų firmų batus net ir man, fanatei, būtų sunkoka susipirkti, likčiau ne tik nevalgius, negėrus, bet ir iš buto už nesumokėtus mokesčius išmestų biggrin.gif Nusipirkau, kaip minėjau, dviejų dar neragautų firmų, kai gausiu - komentarai bus biggrin.gif
Atsakyti
O man keli pastarieji siuntiniai - nebe DHL, o paštu. Ko gero užsilauksiu verysad.gif

Vyrui dar Clarks basankes užsakėm. Buvo likęs paskutinis vienetas ir kaip tik jo dydis. Už pilną kainą, bet labai jau patiko user posted image

Kaip čia užsikoduoti nuo javario?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 09 kovo 2013 - 19:52
QUOTE(ellinga @ 2013 03 09, 14:00)
Indigo nors raso, kad su oda, bet realiai nera jie pilani odiniai... bent turetos basutes ir batuka pavasariniai, nepatiko... prasciausi pirkiniai is javario



Indigo batu viduje sintetika doh.gif Kai gavau vaikiskas basutes net negalejau patiket. Nu kur logika fool.gif isore versta oda, o vidus sintetika. Parasiau jiems, tai grazino pinigus ir net batu nereikejo grazinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 03 09, 23:07)
Indigo batu viduje sintetika  doh.gif Kai gavau vaikiskas basutes net negalejau patiket. Nu kur logika  fool.gif isore versta oda, o vidus sintetika. Parasiau jiems, tai grazino pinigus ir net batu nereikejo grazinti  rolleyes.gif

Aha, tokias ir mes basutes gavom doh.gif bet juokinga kaina tai ir pardavem. Bet jei nereikejo grazint tai cia visai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 09 kovo 2013 - 22:38
Sehr geehrte® Ramune Ciziene,
Vielen Dank für Ihre Bestellung bei Javari.de

Es sind leider Probleme mit der Bearbeitung Ihrer Zahlung aufgetreten.

Die Belastung Ihrer Kreditkarte oder Ihres Bankkontos wird in Kürze noch einmal versucht. Sie müssen keine neue Bestellung aufgeben. Vielleicht können Sie jedoch die Zahlungsinformationen für die Bestellung überprüfen und sicherstellen, dass die Angaben richtig und aktuell sind.

Rufen Sie die folgende Webseite auf, um Ihre Zahlungsinformationen anzuzeigen: http://www.javari.de/my-account

Wir entschuldigen uns für die Umstände.

Gal galit pakomentuoti? sad.gif
JKau nebežinau ką daryti.. Kortelė nauja Seb VISA, nes senos galiojimas pasibaigė. Kortelės numeris tas pats, tik galiojimo data nauja. Ir vis siunčia ir siunčia šitą laišką doh.gif
Atsakyti