Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(pumpica @ 2013 03 08, 21:13)
mano blauzda irgi nemenka, per storiausia vieta apie 40cm mirksiukas.gif dydis 41, peda mano 26cm, clarksu visada imu 7UK-41EUR, man tinka. Viduje oda ir medziaga, jokio pasiltinimo nera mirksiukas.gif
Su tais batais tai cirkas gavosi. Kazkaip ziuriu, kad man vienas batas lengviau segasi per blauzda, lyg laisvesnis. Pasiziuriu -ogi skirtingu dydziu batai  blink.gif  doh.gif vienas 41, kitas 41.5  lotuliukas.gif bet jei ne blauzda, buciau nepastebejus, nes viduje tai nesijaucia skirtumo praktiskai...Parasiau Javariui, atrase, kad labai gaila, bet jie man neturi atsiust teisingo dydzio bato  biggrin.gif tai pasiule kompensacija 16 euru  biggrin.gif nu paemiau, kad jau siulo, o batus nesiosiu tokius, skirtingus  lotuliukas.gif


eina sau doh.gif bet įtariu, kad pusė dydžio nesijaučia visai biggrin.gif
Atsakyti
O per kiek laiko galima tiketis batu is javari.de? Shiaip nedega, bet cia mergaites rase apie koda, pagal kuri galima susegt, kur batukai randasi, o as i pasta nieko negavau, bankas pinigelius nuskaiciavo.

Pirma karta uzsakynejau, va ir knieti ax.gif gal visai nieko negausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 09, 09:38)
O per kiek laiko galima tiketis batu is javari.de? Shiaip nedega, bet cia mergaites rase apie koda, pagal kuri galima susegt, kur batukai randasi, o as i pasta nieko negavau, bankas pinigelius nuskaiciavo.

Pirma karta uzsakynejau, va ir knieti ax.gif gal visai nieko negausiu biggrin.gif


jei siunčia per DHL post, tai apie savaitę, o jei be nuorodos išsiuntė, tai būna, kad ir iki mėnesio grybauja, bet dažniausiai 2 savaites tada. Realiai nuo 1-2savaičių.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 03 09, 10:42)
jei siunčia per DHL post, tai apie savaitę, o jei be nuorodos išsiuntė, tai būna, kad ir iki mėnesio grybauja, bet dažniausiai 2 savaites tada. Realiai nuo 1-2savaičių.


Aciu 4u.gif
Noreciau dar papirkt, bet negavus pirmu, bijau dar uzsakynet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 03 08, 21:52)
Dar klausimelis: ar oda virsui nera lengvai nusibraizanti? (na nemoku kaip paklausti). Buna tokia oda, rodos tik truputi prisilieti, ir lieka ibrezimas. Gundaus juos pirkti.

as suprantu apie ka jus, bet net nzn ka atsakyt g.gif kai panesiosiu bus matyt...siaip ta oda tokia lygi, svelni, tai gali but, kad bus labiau neatspari braizymam g.gif mirksiukas.gif
O del blauzdos apimties, tai tikrai turekit omeny, kad mazesnis dydis -ir apimtis bato mazesne (man tai akivaizdu dabar su skitingais batais biggrin.gif ), tad tarkim as su savo 40 cm blauzda i mazesni dydi jau tikrai neilysciau mirksiukas.gif nes tas 41 toks -tik tik- del uzsegimo.
Va, pabandziau realiu foto padaryt biggrin.gif tas dirzelis beje nusisega, galima nesiot be jo mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 09 kovo 2013 - 10:36
El Naturalista basutės 38 d. - 35 eur (vietoj 109) user posted image
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 03 09, 09:42)
jei siunčia per DHL post, tai apie savaitę, o jei be nuorodos išsiuntė, tai būna, kad ir iki mėnesio grybauja, bet dažniausiai 2 savaites tada. Realiai nuo 1-2savaičių.


Kregzde, ivaret man stresa - maziui batus pirkau, jeigu menesi grybaus, tada nevertejo ju ten pirkti, nes man ju reikia greitai. Visada per DHL siusdavo, o dabar kaip tycia be nuorodos issiunte scare.gif

Vyrui vienu kartu dvi poras pirkau - pigesni per DHL, brangesni kitu siuntimu issiusti be nuorodos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 09, 11:52)
Kregzde, ivaret man stresa - maziui batus pirkau, jeigu menesi grybaus, tada nevertejo ju ten pirkti, nes man ju reikia greitai. Visada per DHL siusdavo, o dabar kaip tycia be nuorodos issiunte  scare.gif

Vyrui vienu kartu dvi poras pirkau - pigesni per DHL, brangesni kitu siuntimu issiusti be nuorodos  doh.gif


O kaip zinot, kaip jie issiunte, nes i meila, kaip minejau, nieko negavau?
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2013 03 08, 11:18)
Gal kas pasakys, per kiek laiko nuo pirkimo galiu javariui grazinti batus del netikusio dydzio? Ir dar nuziurejau zieminius Naturino batukus http://www.javari.de...../shoppingCart  http://www.javari.de...../shoppingCart
Kazin ar ju dydis atitinka? Ir ar ciau jau gera kaina, ar geriau dar palaukti?  ax.gif


Tai kaip ten dėl Naturino dydžių? Visokiausių firmų esam turėję, bet Naturino - dar ne. Nužiūrėjau ir aš kitai žiemai mazgei batukus už patrauklią kainą, bet nežinau, ar 32, ar 33 dydį imti. Clarks rudenį nešiojo 30 d., žiemą Timberland - 30,5 d., pavasariui turim Kavat 31 d., dar laisvoki, tebetiks ir 30 d. Clarks... Jeigu Naturino kiek pamažinti, tada jamčiau 33 ir negalvočiau, bet jeigu ne - tada gali nepanešti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 09, 11:02)
O kaip zinot, kaip jie issiunte, nes i meila, kaip minejau, nieko negavau?



Atsiunte i e-mail patvirtinima, kad issiusti ir ties pirkiniu matosi isisuntimo data.
Atsakyti
Ai, nupirkau didesnius, jeigu pradžioj bus per dideli, nešios pavasariop -Naturino. Išsigandau, kad išpirks, buvo likę 2 vnt.

user posted image
Papildyta:
Kas žiūrinėja žieminukus vaikams - nežinau, kas per firma Indigo, bet kaina labai patraukli (nuo 15 eur. įvairūs dydžiai) ir rašo, kad su oda user posted image
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 09, 11:30)
as suprantu apie ka jus, bet net nzn ka atsakyt  g.gif kai panesiosiu bus matyt...siaip ta oda tokia lygi, svelni, tai gali but, kad bus labiau neatspari braizymam  g.gif  mirksiukas.gif
O del blauzdos apimties, tai tikrai turekit omeny, kad mazesnis dydis -ir apimtis bato mazesne (man tai akivaizdu dabar su skitingais batais biggrin.gif ), tad tarkim as su savo 40 cm blauzda i mazesni dydi jau tikrai neilysciau mirksiukas.gif nes tas 41 toks -tik tik- del uzsegimo.
Va, pabandziau realiu foto padaryt biggrin.gif tas dirzelis beje nusisega, galima nesiot be jo mirksiukas.gif
user posted image
http://www.part.lt/i...c9b60368302.JPG
Aciu tau, jau nupirkau vakar velai vakare. Labai jau knorejau. Bus matyti.
Labai noreciau suzinoti kaip dydziai batu IKKS Kate? Gal kas turite, noriu pirkti, bet negirdetu firmu baisoka. Jole, tu cia eksperte-patareja mums. Atsiliepkit mamytes kas turit tos firmos batus.

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 09 kovo 2013 - 15:16