Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Na pabandziau uzpildyti, bet keista, kad pasirinkti reikia, kaip atsiusta ne ta daikta, jei pagal pirmo posto pvz.

o jie raso taip.
Your query, "What category should I choose in 'Bestellung für Rücksendung auswählen' for poor quality goods" - you can select here "Entspricht nicht den Erwartungen", which means, the article did not live up to your expectations.
Underneath that, you will have a window, where you can describe the defect.

Ir as tokio varianto nerandu.
O vokiskai kazkiek kaip ir moku.

Ar reikia prideti siunciant pirkimo dokumentus???

Ka ten ismeta atspausdinti su barkodu?
Atsakyti
Į grąžinimų temą.
Gal patartumėte: sausį nusipirkau rankinę ir jau dabar jos rankenos suskilinėjo (nešiota kelisskart). Aišku, gavusi siuntinį dėžę išmečiau, įvertinusi, kad rankinė man patinka, atrodo kokybiška ir aš ją nešiosiu ilgai. Paklausus Javario kaip man tokiu atveju grąžinti rankinę, gavau standartinį atsakymą, kad originalioje pakuotėje.
Ar buvo kam tokia situacija, ir ar įmanoma susigrąžinti pinigus už nešiotą nekokybišką daiktą neturint tos prakeiktos dėžės?
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2013 03 08, 17:09)
merginos kokią didžiausią nuolaidą javari duoda, 70 ar būna ir daugiau? mano nužiūrėtų batų pradinė kaina 312, o dabar 94, gal jau per gerai noriu, kad dar daugiau nukainuotų.


Pirkau su 80 proc. nuolaida, daugiau nezinau ar buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 05, 12:22)
tongue.gif ačiū
Aš nupirkau šiuos  batus draugei ir šiuos Vans savo dukterėčiai. Įdomu, kad batai atrodo pilki, bet parašyta, jog jie rudi. Pažiūrėsim kai atkeliaus.  g.gif

Tai kaip Salamanderiai rudi ar pilki?

Atsakyti
QUOTE(Patricia Mode @ 2013 03 08, 16:12)
Į grąžinimų temą.
Gal patartumėte: sausį nusipirkau rankinę ir jau dabar jos rankenos suskilinėjo (nešiota kelisskart). Aišku, gavusi siuntinį dėžę išmečiau, įvertinusi, kad rankinė man patinka, atrodo kokybiška ir aš ją nešiosiu ilgai. Paklausus Javario kaip man tokiu atveju grąžinti rankinę, gavau standartinį atsakymą, kad originalioje pakuotėje.
Ar buvo kam tokia situacija, ir ar įmanoma susigrąžinti pinigus už nešiotą nekokybišką daiktą neturint tos prakeiktos dėžės?


Tai dėk į bet kokią paprastą dėžę ir viskas. Nes jie rašo arba jų dėžėje, arba kitoje.

Man grąžino pinigus, net nesigilinę už nešiotus batus, kurių siūlė prairo. Bet čia iš kitos parduotuvės. Manau grąžins jie tau pinigus. Logiškai mąstant jiems labiau apsimoka grąžinti pinigus, nei pyktis su klientu ir jį prarasti.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 08, 13:49)
Pagaliau gavau savo clarks Situs mirksiukas.gif tiko liuks, bijojau neuzsegti per blauzda, bet viskas gerai  smile.gif Kaip ir itariau, realybeje spalva sviesesne, grazesne, atitinka labiau va sita paveiksleli: http://www.clarks.ie...le-dark-tan-lea
Patenkinta  smile.gif
Sveika.Koki dydi pirkai? Gal gali pamatuoti kiek cm per blauzda. Man irgi baisokai sakytis juos (o noreciau), tik del to, kad mano blauzda ne tokia ir menka, bijau neuztrauksiu. O tiesa, atitinka dydi? Koks iklotas bato viduje?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 03 08, 17:42)
Nerandu verysad.gif
O pimo posto nuorodoj tokio varianto irgi nera.

Buciau dekinga, jei kas padetu 4u.gif

nu kaip tai nera? g.gif o cia kas? http://oliuke.blogsp...grazinimas.html

net su paveiksliukais
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 03 08, 20:13)
Sveika.Koki dydi pirkai? Gal gali pamatuoti kiek cm per blauzda. Man irgi baisokai sakytis juos (o noreciau), tik del to, kad mano blauzda ne tokia ir menka, bijau neuztrauksiu. O tiesa, atitinka dydi? Koks iklotas bato viduje?

mano blauzda irgi nemenka, per storiausia vieta apie 40cm mirksiukas.gif dydis 41, peda mano 26cm, clarksu visada imu 7UK-41EUR, man tinka. Viduje oda ir medziaga, jokio pasiltinimo nera mirksiukas.gif
Su tais batais tai cirkas gavosi. Kazkaip ziuriu, kad man vienas batas lengviau segasi per blauzda, lyg laisvesnis. Pasiziuriu -ogi skirtingu dydziu batai blink.gif doh.gif vienas 41, kitas 41.5 lotuliukas.gif bet jei ne blauzda, buciau nepastebejus, nes viduje tai nesijaucia skirtumo praktiskai...Parasiau Javariui, atrase, kad labai gaila, bet jie man neturi atsiust teisingo dydzio bato biggrin.gif tai pasiule kompensacija 16 euru biggrin.gif nu paemiau, kad jau siulo, o batus nesiosiu tokius, skirtingus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 07, 19:01)
Aš va tokių laukiu
https://www.javari.fr/dp/B005M2AE5W
baisiai įdomu, kas do batai už 200 eur. Pajamiau už 41 eur, kaip ir dabar likusi paskutinė pora  4u.gif
Ir dar tokius vyriškus nukaliau sūnui
https://www.javari.de/dp/B007JJ8HIM

grazuciai wub.gif manau bus labai patogus. Atrodo tikrai kokybiski ir ant kojos gerai ziuresis
Papildyta:
gavau ir as savo sumedziotus turtus biggrin.gif Kuprine fainuole ir radona atejo, nors splava juoda buvo nurodyta. Batukai wub.gif sakyciau didinti biskiuka

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 03 01, 22:41)
Pasigirsiu ir as  biggrin.gif

pora Ferrari kupriniu po 15 eur. Paveiksliuke buvo raudona, prie aprasymo juoda. Anyway abi grazios  biggrin.gif
https://www.javari.fr/dp/B0065G7BW8

user posted image

batukai 31 eur  wub.gif
https://www.javari.fr/dp/B0050FW0OY

user posted image

Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 08, 22:13)
mano blauzda irgi nemenka, per storiausia vieta apie 40cm mirksiukas.gif dydis 41, peda mano 26cm, clarksu visada imu 7UK-41EUR, man tinka. Viduje oda ir medziaga, jokio pasiltinimo nera mirksiukas.gif
Su tais batais tai cirkas gavosi. Kazkaip ziuriu, kad man vienas batas lengviau segasi per blauzda, lyg laisvesnis. Pasiziuriu -ogi skirtingu dydziu batai  blink.gif  doh.gif vienas 41, kitas 41.5  lotuliukas.gif bet jei ne blauzda, buciau nepastebejus, nes viduje tai nesijaucia skirtumo praktiskai...Parasiau Javariui, atrase, kad labai gaila, bet jie man neturi atsiust teisingo dydzio bato  biggrin.gif tai pasiule kompensacija 16 euru  biggrin.gif nu paemiau, kad jau siulo, o batus nesiosiu tokius, skirtingus  lotuliukas.gif
Dar klausimelis: ar oda virsui nera lengvai nusibraizanti? (na nemoku kaip paklausti). Buna tokia oda, rodos tik truputi prisilieti, ir lieka ibrezimas. Gundaus juos pirkti.
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2013 03 08, 18:56)
Tai dėk į bet kokią paprastą dėžę ir viskas. Nes jie rašo arba jų dėžėje, arba kitoje.


Pakartotinai jų užklausiau, tai gavau atsakymą, kad galiu siųsti ir ne jų dėžėje. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 03 08, 17:01)

Ar reikia prideti siunciant pirkimo dokumentus???



Pirkimo dokumentai lieka jums, viena atspausdinat lapa i deze su batais, kita ant dezes.




Atsakyti