Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(veriru @ 2013 03 07, 08:36)
tikiuosi nenuvils , nes kaina didoka ax.gif

as buvau Saccess odine tase parsisiuntus is javario (tiesa, mokejau perpus pigiau ),bet  nuvyle isvaizda ir kokybe, teko parduodi unsure.gif



QUOTE(dorada @ 2013 03 07, 08:41)
Ir mane nuvyle Saccess, grazinau ax.gif bet paskiau Clarks nukaliau smile.gif


Na va, dabar su baime lauksiu unsure.gif

Atvežė šiandien Paul Frank guminukus. Normalūs, smagūs guminukai, dukrytė patenkinta beždžionėlėm. Kad domėjosi dėl sunkumo - jie įprastinio sunkumo, ne iš tų lengvučių.
Atsakyti
Na kol kas aš tik vienus priglausiu. Javaryje nebėra mėlynos spalvos, tai įdedu nuorodą iš kitos parduotuvės. Atrodo aukšta platforma, tokių dar neturiu, tai žiūrėsim ar neapvirsiu biggrin.gif
Shellys filmukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 03 07, 19:21)
Na kol kas aš tik vienus priglausiu. Javaryje nebėra mėlynos spalvos, tai įdedu nuorodą iš kitos parduotuvės. Atrodo aukšta platforma, tokių dar neturiu, tai žiūrėsim ar neapvirsiu  biggrin.gif



Oho biggrin.gif Drąsu thumbup.gif

Aš dar mamai basutes pirkau - 38,5 d. nebloga kaina. user posted image

Galvojau ir apie šituos variantus, bet dydis 39 už gerą kainą, o mano mamai labiau 38 ar kiek padidintas tinka. Norėjosi žemu kulnu, odinių, patogių. Gal kam pravers 4u.gif

Legero, 39 d. - 21 eur. user posted image

Florett 39 d. - 17 eur. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Attractive @ 2013 03 07, 20:20)
Pikolinos 40 dydis 19 € My Webpage



Kuri spejo nupirkti bigsmile.gif iskart dingo

Kas ten su skylutem auliniu ieskojo 40 ir 41 dydis
http://www.javari.fr...../shoppingCart
Atsakyti
QUOTE(Attractive @ 2013 03 07, 21:20)
Pikolinos 40 dydis 19 € My Webpage

Turėtų būti nerealiai patogios. Gaila, kad nėra dydžių verysad.gif
Šiandien ryte užsisakiau batus, o ką tik gavau laišką, kad batai jau išsiųti. Tempai spartūs, žiūriu. Kitą savaitę gal jau gausiu savo batus g.gif
Merginos, kambarinių tapkių neperkate iš javari? Kai pasižiūrėjau pas mus provincijoje patogesnių tapkių kainas (74 Lt), tai nustebau. Jei perkate, pasidalinkit kokios patogios ax.gif Ačiū.
Papildyta:
QUOTE(AuroraBO @ 2013 03 07, 14:49)
Rieker firmos nieko neperkate? nenori jie kainų kažkodėl mažinti schmoll.gif

Rieker esu pirkusi LT. Pas mus kainos labai iškeltos šio pavadinimo batų. Tai net ir kai kainų javaris nemažina, man atrodo normalios kainos kai kurių rieker batų.
Kas liečia patogumą, tai tikrai patogūs batai. Nors turiu vienus vasarinius odinius batelius, tai kažkodėl koja labai kaista juose, nors ir padas odinis. MB mėgsta riekerius.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 03 07, 22:23)
Merginos, kambarinių tapkių neperkate iš javari? Kai pasižiūrėjau pas mus provincijoje patogesnių tapkių kainas (74 Lt), tai nustebau. Jei perkate, pasidalinkit kokios patogios  ax.gif Ačiū.


As pirkau tris modeliukus is Fortuna, ir dabar sedziu vienom apsiavus - pasaka...

tokios: http://www.javari.de...2...&pageCode=d

tokios: http://www.javari.de...2...&pageCode=d
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 03 07, 21:23)

Merginos, kambarinių tapkių neperkate iš javari?


Dukrai parkeliauja tokios - šiomis dienomis turėtume gauti.
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 03 07, 22:27)

O kaip antrojo modeliuko dydziai, atitinka? Placiai kojai tiktu?
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 03 08, 01:17)
O kaip antrojo modeliuko dydziai, atitinka? Placiai kojai tiktu?


Turetu tikti, nes kazkaip sios tapkes nors ir raso, kad moteriskos, idetos vyrisku tapkiu kategorijoje smile.gif Tik reiketu imti gal dydziu didesnes nei iprastai batus nesiojate.
O pirmosios tai placiai kojai niekaip, kaip ir kojai su auksta keltim. Mano koja siaura, bet keltis auksta, tai pirmasias apsiaut reikia pastangu doh.gif taciau kai jau apsiauni, tai nesiot tikras malonumas... wub.gif
Atsakyti
gal kas esate savo vaikams pirkusios šiuos sniego batus? Gal kartais jie didinti? Labai tikiuosi, kad didinti, nes įtariu per mažą dydį užsisakiau
http://www.javari.de...4...&pageCode=d
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 03 08, 10:54)
Jei jau pakilo kaina pora eurų tai dabar tie batai tik brangs jaučiu?
Kelis mėnesius stovėjo vietoj ir sugalvok tu man dabar brangti doh.gif



Aš su tuo išpardavimu išvis nieko nesuprantu, buvo brangus, dar pabrangino, ir čia išpardavimas baigtas? aš kažkaip galvojau ir dar turiu vilties, kad pigs viskas, juk realaus tokio kaip išpardavimo nebuvo, nemačiau žieminių batų kainų žemų, bent jau mano krepšį jie tikrai nepigo, kiek pamenu, pernai buvo galima gauti po 30-60 eurų, gerų žieminių, o dabar apie 100 laikos ir brangiau, čia kalbu apie javari.de g.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 03 08, 10:00)
Aš su tuo išpardavimu išvis nieko nesuprantu, buvo brangus, dar pabrangino, ir čia išpardavimas baigtas? aš kažkaip galvojau ir dar turiu vilties, kad pigs viskas, juk realaus tokio kaip išpardavimo nebuvo, nemačiau žieminių batų kainų žemų, bent jau mano krepšį jie tikrai nepigo, kiek pamenu, pernai buvo galima gauti po 30-60 eurų, gerų žieminių, o dabar apie 100 laikos ir brangiau, čia kalbu apie javari.de  g.gif



As javari fr zieminius pirkau
Netycia pataikiau

user posted image

Siandien jau gavau
Super batai uz 140 lt thumbup.gif
Atsakyti