Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

vakar as irgi gavau siuntinuka , likau patenkinta, sau ecco nukaliau, tai nieko kito is ju ir nesitikejau, nes vietoj jau buvau isismatavusi, bet va mergicai reikejo demesezoniniu tai rieker pabandymui papirkau
user posted image
sau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 05, 20:05)
o as nesuprantu CO.UK koki dydi ziuret?
pvz. 41 tai cia kuris? 7? 8?

priklauso nuo gamintojo, ir nuo to, kokia jusu peda, nes tas 41 tai irgi plati savoka biggrin.gif visada geriausia susirasti konkretaus gamintojo size chart lentele ir pagal ja spresti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 06, 00:06)
Drauge batelius pirko 41 dydi, tai sake, kad mazinti, nelindo koja. O siaip juos Salamanderis pardavineja, galima pasimatuoti, jeigu yra galimybe  rolleyes.gif

Basuciu maziesiems pas prancuzus yra keletas, pvz:

http://www.javari.fr...;rnid=366617031

šitų nerekomenduočiau, vaikui nupirkau, dar didelės, nenešiojo. Bet jos smirda unsure.gif Viršuj ne oda, sintetika, tai matyt ta sintetinė medžiaga taip smirda. Šiaip basutės minkštos, ir užkulnis minkštas, nepakietintas, tokios kaip tapkytės.
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 06, 00:06)
Basuciu maziesiems pas prancuzus yra keletas, pvz:

Aha, turiu isimetus sitas. Tik nezinau koki dydi reiktu imti 13,5 cm pedutei. Gal koki 24? g.gif kaip ten su Lurchi dydziais?
Atsakyti
45 dydis vyriški paskutinei porai 80 proc. nuolaida http://www.javari.fr...e...&pageCode=d
Atsakyti
Pagavau šiandien EMU ilgaaulius iš javari.fr už 47 eur. mano koja 38, pirkau 39, nes be užtrauktuko, bet dabar pažiūrėjau, kur atėjo patvirtinimas rašo 39 dydis (uk8) juk jei Uk5 yra 38, tai kodėl rašo 39 uk8 blink.gif o jie bent atitinka savo dydį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 03 06, 11:52)
Pagavau šiandien EMU ilgaaulius iš javari.fr už 47 eur. mano koja 38, pirkau 39, nes be užtrauktuko, bet dabar pažiūrėjau, kur atėjo patvirtinimas rašo 39 dydis (uk8) juk jei Uk5 yra 38, tai kodėl rašo 39 uk8  blink.gif o jie bent atitinka savo dydį? ax.gif

Tikrai UK ? Ne USA ?

38 dydis EMU
http://www.javari.fr...4...&pageCode=d
Atsakyti
Neturiu ne vienu emu batu tik zinau kad jie kazkokie ypatingi. Kuom jie geresni uz kitus? Modeliukai ju tai visai paprastuciai.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 03 06, 08:26)
Tekstiliniu uz tiek nepirkciau.

Mane tas ir stabdo.o kai pradedu galvot - taigi firma....
ir abejoju tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 03 06, 11:52)
Pagavau šiandien EMU ilgaaulius iš javari.fr už 47 eur. mano koja 38, pirkau 39, nes be užtrauktuko, bet dabar pažiūrėjau, kur atėjo patvirtinimas rašo 39 dydis (uk8) juk jei Uk5 yra 38, tai kodėl rašo 39 uk8  blink.gif o jie bent atitinka savo dydį? ax.gif

Parodykit, kuriuos. Bet siaip pas mane dvi poros USA7 su 25cm peda, jie didinti.
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 06, 12:19)
Mane tas ir stabdo.o kai pradedu galvot - taigi firma....
ir abejoju tada smile.gif

O ka ta firma, imaknojus i bala nuo perslapimo neapsaugos.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 03 06, 12:18)
Neturiu ne vienu emu batu tik zinau kad jie kazkokie ypatingi. Kuom jie geresni uz kitus? Modeliukai ju tai visai paprastuciai.


Paprastų be pašiltinimo neturiu, nes tokių ar panašių ir kitos firmos, manau, ne blogesnių padaro, bet avikailiniai EMU man labai patinka - ir neperšlampa, ir kojom šilta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 03 06, 11:23)
Aha, turiu isimetus sitas. Tik nezinau koki dydi reiktu imti 13,5 cm pedutei. Gal koki 24?  g.gif kaip ten su Lurchi dydziais?


Maziaus peda irgi apie 13,5, tai dabar nesioja 23 dydzio zieminukus, pavasariniai aulinukai irgi 23 dydzio, o basutes Naturino vasarai pirkau 24 dydzio, bent jau kol kas tai atrodo gerokai per dideles sad.gif

QUOTE(linamog @ 2013 03 06, 12:24)
Parodykit, kuriuos. Bet siaip pas mane dvi poros USA7 su 25cm peda, jie didinti.

O ka ta firma, imaknojus i bala nuo perslapimo neapsaugos.



Ten raso, kad su Goretex, tai neturetu perslapti, bet tokiu pinigeliu uz tekstile as nemokeciau schmoll.gif
Atsakyti