Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(ra2ga @ 2013 03 05, 20:05)
o as nesuprantu CO.UK koki dydi ziuret?
pvz. 41 tai cia kuris? 7? 8?

7,5 cool.gif
Jei rimtai, tai mane su 41 dydžio koja kamuoja ta pati problema biggrin.gif Šiaip 8UK lyg ir būtų arčiau 42 d., o 7UK - labiau 41, bet gal į mažesnę pusę, nes man dažnai tokio dydžio batai atrodo kiek ankštoki, nors ir galiu nešioti. Ką jau labai tiksliai žinau, tai kad Clarksų tikrai pats idealiausias yra 7,5 (ne vieną porą turiu rolleyes.gif) Bet kai renkuosi iš kitų firmų, ir pusinių dydžių nėra, tada telieka googlintis ir ieškot kokių nors tikslesnių išmatavimų ar atsiliepimų...
Atsakyti
QUOTE(Dalija71 @ 2013 03 05, 18:54)
merginos, o kur reikia rašyti jeigu gauni brokuotus batus - įplyšęs pamušalas? Patys batai labai patiko, o tokios išmieros nelikę... doh.gif o gal galima nešt pataisyt, ar galima iš jų prašyti kompensacijos už tai?

Ir svarbiausias klausimas... ar galima JAVARI.DE rašyti angliškai, vokiškai nė bun bum... ax.gif  4u.gif


Mano vaiko batai ipyso, tai pasake, kad gali tiktai grazinti pinigelius atgal, kai atsiusiu jiems batus, o jokios kompensacijos uz ju taisyma gauti neimanoma.
Tai gal ir naujus taip pat.

Jeigu planuojate jiems grazinti, eikite i savo saskaita, pasirinkite Bestellungen anzeigen, tada ties tais batais, kuriuos norite grazinti, pasirinkite Bestellungen anzeigen, tada desineje puseje yra ilgas mygtukas, bet as negaliu pavadinimo nukopijuoti ir atidarytame lange pasirinkite temos pavadinima su zodeliu fehlerhaft ir toliau atsiverusiame lange surasyti angliskai koks brokas. Toliau sekti nuorodas, ir issiusti laiska. Visus atsakymus gavau angliskai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 05 kovo 2013 - 21:25
QUOTE(NNata @ 2013 03 05, 12:46)
Jei su goretex tai ne prakaituos. Nes kur goretex eina iegi raso viduj sintetika blink.gif

o batai su goretexu yra tik žieminiai g.gif Ar yra ir demisezoninių su goretexu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 05, 22:04)
7,5 cool.gif
Jei rimtai, tai mane su 41 dydžio koja kamuoja ta pati problema biggrin.gif Šiaip 8UK lyg ir būtų arčiau 42 d., o 7UK - labiau 41, bet gal į mažesnę pusę, ...

supratau. tuomet man reikia 7,5 - 8 ir atkreipt demesi ar mazinti ar didinti.
aciu 4u.gif
o suabejojau del to, kad pamaciau dydzius iki 13, tai pasimeciau smile.gif

vokieciai kazka keicia. nedaug SALE's liko....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 05 kovo 2013 - 21:44
QUOTE(Audry @ 2013 03 05, 21:40)
o batai su goretexu yra tik žieminiai g.gif Ar yra ir demisezoninių su goretexu? g.gif


Yra ir demisezoniniu 4u.gif
Atsakyti
gal kam patiks
40 dydis - 27,66eu
http://www.javari.de...;rnid=536846031
Atsakyti

QUOTE(Dalija71 @ 2013 03 05, 21:34)
merginos,  help.gif kur reikia rašyti javariui del broko.... cray.gif

o pirmam psl informacijos ieskot nebandet? cool.gif
Atsakyti
ar apsimoka Hogl uz 58eu imti?
gore-tex prikabinta ten
Atsakyti
O kaip Zinda firmos batai? modeliai man labai patinka, bet ar smagūs?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 03 05, 22:22)
Ziuriu 38 ismierai ispardavimai taip ir neprasidejo. Kiek cia jus batuku buvot imete, tai arba mazesni, arba didesni.



38 d cia nemetam
Iskart perkam:)
Papildyta:
QUOTE(Audry @ 2013 03 05, 21:40)
o batai su goretexu yra tik žieminiai g.gif Ar yra ir demisezoninių su goretexu? g.gif



as mazajai kedukus turiu su goretex
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2013 03 05, 23:04)
O kaip Zinda firmos batai? modeliai man labai patinka, bet ar smagūs?


Drauge batelius pirko 41 dydi, tai sake, kad mazinti, nelindo koja. O siaip juos Salamanderis pardavineja, galima pasimatuoti, jeigu yra galimybe rolleyes.gif

Basuciu maziesiems pas prancuzus yra keletas, pvz:

http://www.javari.fr...nodes=366628031

http://www.javari.fr...;rnid=366617031

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 06 kovo 2013 - 00:21
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 05, 22:41)
ar apsimoka Hogl uz 58eu imti?
gore-tex  prikabinta ten

Tekstiliniu uz tiek nepirkciau.
Atsakyti