Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Olimpiete @ 2013 03 04, 23:10)
cia verstusi "be pamusalo".  "Vokietes" gal patikslins.

QUOTE(dorada @ 2013 03 04, 23:11)
Pamušalas: be pamušalo

Ačiū. Tada gal man nereikia schmoll.gif
Kaip man sunku išsirinkti batus jų nemačius realiai, tai negaliu blush2.gif
Atsakyti
Clarks 40 dydis paskutine pora -35,4eur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 03 04, 22:11)
Pamušalas: be pamušalo

nelabai suprantu, ko tikėtis, kai taip rašo g.gif kaip bato viduj bus g.gif
nes net brangiuose (kur bateliai netoli 300 eur) taip radau parašyta.
Atsakyti
merginos noriu pasitikslint, kai siunti batus atgal uztenka tu dvieju atspausdintu lapu ar dar reikia kokio dokumento?
ir kaip klijuojat ta lapa su barkodu, kad pasto darbuotojos nesikabinetu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 05, 09:37)
nelabai suprantu, ko tikėtis, kai taip rašo g.gif kaip bato viduj bus g.gif
nes net brangiuose (kur bateliai netoli 300 eur) taip radau parašyta.

Manau, tiketis, kad bus paprastai odiniai, vieno sluoksnio, be jokios isiutos papildomos medziagos viduje.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 03 04, 20:01)
Būsi pagirta tarp moterų  biggrin.gif


tongue.gif ačiū
Aš nupirkau šiuos batus draugei ir šiuos Vans savo dukterėčiai. Įdomu, kad batai atrodo pilki, bet parašyta, jog jie rudi. Pažiūrėsim kai atkeliaus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalija71 @ 2013 03 04, 19:42)
Sveikos merginos,
aš pirkau batus ir piniginę iš DE, ir nei prie vieno nėra parašyta DHL siuntos Nr. Tai čia reikėtų suprasti, kad reikės pašte ieškot? Prieš tai pirkusi ir visada su DHL gaudavau.... O sakykit, gal per paštą ilgiau eina, per savaitę nespės ateiti?


aš vis nerimstu, sekmadienį reikia išvažiuoti dviem savaitėm, o kur batų ieškot neaišku ir ar iš viso spės ateiti, jeigu penktadienį užsakiau.... doh.gif gal kas žino ir gali man atsakyti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 03 05, 11:34)
merginos  noriu pasitikslint, kai siunti batus atgal uztenka tu dvieju atspausdintu lapu ar dar reikia kokio dokumento?
ir kaip klijuojat ta lapa su barkodu, kad pasto darbuotojos nesikabinetu?  4u.gif

uztenka. Barkoda klijuokite ant sono kokio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 03 05, 11:34)
merginos  noriu pasitikslint, kai siunti batus atgal uztenka tu dvieju atspausdintu lapu ar dar reikia kokio dokumento?
ir kaip klijuojat ta lapa su barkodu, kad pasto darbuotojos nesikabinetu?  4u.gif


Aš manau to pakanka. Vienas dėžės viduje, kitas ne. Tiesiog priklijuok jį ant dėžės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalija71 @ 2013 03 05, 12:32)
aš vis nerimstu, sekmadienį reikia išvažiuoti dviem savaitėm, o kur batų ieškot neaišku ir ar iš viso spės ateiti, jeigu penktadienį užsakiau.... doh.gif gal kas žino ir gali man atsakyti... 4u.gif

Manau, kad spes.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 04, 18:22)
aš rudeniui žiūrinėju irgi vaikiškus Primigi. Bet kad dauguma su sintetika viduje g.gif Neprakaituos koja? g.gif
Sau tai visad imu su odiniu vidum, nes koja baisiai prakaituoja, jei sintetinis. Tai bijau ir vaikui su sintetika pirkti...


Jei su goretex tai ne prakaituos. Nes kur goretex eina iegi raso viduj sintetika blink.gif
Atsakyti
Šiandien gavau dvejus batus:
vaikui ėmiau šituos už 14e http://www.javari.de...B...=/mythings/

labai fainučiai, kaina puiki, batukai lengvi, viduje pašiltinimas, "liežuvis" vientisas (neiškirptas), su atšvaistukais, pirkom pavasariui. wub.gif wub.gif

sau pasiėmiau prie džinsų http://www.javari.de... ...=/mythings/

Rekomenduoju, dydį atitiko. Kulno aukštis atitiko, nors natūroje tikrai neatrodo kad 9cm.
Atsakyti