Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 03 04, 13:35)
o angliskai suprantat? Nes galite angliskame javari supildyt viska


Supildziau viska angliskame, kiek suprantu, jie raso, kad tokio adreso neegzistuoja blink.gif
Gali buti, kad kazkada prisiregistravus, is lempos surasiau duomenys, o dabar, kai rasau su tuo paciu meilu tikra adresa, jie nepriima.?
Nu tikrai jau nieko nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 04, 13:03)
Supildziau viska angliskame, kiek suprantu, jie raso, kad tokio adreso neegzistuoja blink.gif
Gali buti, kad kazkada prisiregistravus, is lempos surasiau duomenys, o dabar, kai rasau su tuo paciu meilu tikra adresa, jie nepriima.?
Nu tikrai jau nieko nesuprantu


Tai bandyk nauju vardu ir nauju el.paštu registruotis iš naujo.

O kaip iš prancuzų psl. pasitikrinti kur mano siuntinys dabar yra? Ten jie numerį su brukšneliais duoda, ar ne tą žiūriu? Nes DSL puslapyje nepatinka mano įvestas siuntinio Nr g.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 04, 14:03)
Supildziau viska angliskame, kiek suprantu, jie raso, kad tokio adreso neegzistuoja blink.gif
Gali buti, kad kazkada prisiregistravus, is lempos surasiau duomenys, o dabar, kai rasau su tuo paciu meilu tikra adresa, jie nepriima.?
Nu tikrai jau nieko nesuprantu

visada yra galimybe gauti nauja slaptazodi, jei seno nepamenat. Nespeliokite, o pasinaudokite tokia galimybe rolleyes.gif
Atsakyti
emu 42 dydis, paskutinė pora emu
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 03 04, 14:09)
visada yra galimybe gauti nauja slaptazodi, jei seno nepamenat. Nespeliokite, o pasinaudokite tokia galimybe  rolleyes.gif


Nu blonde as doh.gif
Surasiau adresa su lietuviskom š, č, ų ir t.t. doh.gif lotuliukas.gif
Lyg viskas oki dabar, beliko sulaukti batuku biggrin.gif
Atsakyti
Vagabond grazuoliai 40 dydis gera kaina
Atsakyti
gal kas užmatėt ilgaaulius, kad aulas "iškarpytas" būtų 4u.gif
Atsakyti
Mamos,

Gal kurios vaikuciai nesiojo PRIMIGI, LEPI ar CLARKS batukus, negaliu apsispresti, kuriuos rudeniui pirkti. Maniskis visada Naturino nesiojo, bet jiems nuolaidos gerokai mazesnes kol kas, tai bandau is anu firmu kazka issirinkti su Gore tex, kad ne taip koja slaptu.
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 04, 16:53)
Mamos,

Gal kurios vaikuciai nesiojo PRIMIGI, LEPI ar CLARKS batukus, negaliu apsispresti, kuriuos rudeniui pirkti. Maniskis visada Naturino nesiojo, bet jiems nuolaidos gerokai mazesnes kol kas, tai bandau is anu firmu kazka issirinkti su Gore tex, kad ne taip koja slaptu.

Primigi labai patiko kokybe:)
Atsakyti
Aš pasijaučiau kalta, kad nusipirkau batus tik sau, tai mano vyras gaus šiuos ir šiuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 03 04, 17:00)
Primigi labai patiko kokybe:)

aš rudeniui žiūrinėju irgi vaikiškus Primigi. Bet kad dauguma su sintetika viduje g.gif Neprakaituos koja? g.gif
Sau tai visad imu su odiniu vidum, nes koja baisiai prakaituoja, jei sintetinis. Tai bijau ir vaikui su sintetika pirkti...
Atsakyti
Prajuokino mane prancūzai. Pirkau per savaitgalį 3 poras, tai vienus išsiuntė su DHL, antrus su UPS, o prie trečių nerašė ir sekimo nuorodos nėra, vadinasi paprastu paštu biggrin.gif
Atsakyti