Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(dorada @ 2013 03 02, 14:13)
Berods 4-5 dienas biggrin.gif

Aciu labai, pirmadieni reikes pakartoti.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 02, 16:12)
Ir aplamai, šitie reikalai - momentiniai, kartais atsidarai..

Taip taip, tikra tiesa smile.gif
Užmatau gerom kainom tavo dydžius, o manoji maža, pasirodo einama. Na ieškosim, lauksim geresnių kainų smile.gif
Atsakyti
kam tinka 39
http://www.javari.fr...amp;discount=60

As vakar tu likusiu po 1 pora kelis nugriebiau

Sitie buvo 24, vietoj 120
bet dydis 39, tai suabejojau, palikau kitiems:)
http://www.javari.fr...%...=/mythings/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 02 kovo 2013 - 17:35
QUOTE(orchidejaa @ 2013 03 02, 16:47)
aš vakar tuos irgi buvau įsimetus į krepšą, bet mano dydis dingo verysad.gif
ir vakar iš trijų nupirktų batų porų rašo šiandien kad išsiųsti tik vieni verysad.gif velniava ir vėl reiks batų ieškoti, o taip džiaugiaus kad pigiai apsipirkau  verysad.gif


Manot kad nebeišsiųs? Ramiai biggrin.gif Iš vakar pirktų man irgi kol kas tik vienus išsiuntė, ir net ne pirmus pirktus, o prie jų ir pristatymo terminas daug ankstesnis nurodytas, nei prie likusių. Jie kartais net vienu mokėjimu pirktus batus išsiunčia atskirai ir ne tą pačią dieną. Manau, gali būti ir taip, kad jie tų batų pas save neturi sandėlyje, o turi pvz. pas vokiečius, todėl užtrunka ilgiau. Aš jau anksčiau esu rašiusi, kad mano atveju buvo taip, kad radau batus, kurie buvo ir pas vokiečius, ir pas prancūzus. Likęs tas pats dydis, viena pora, tik pas prancūzus jie smarkiai pakainuoti, o pas vokiečius ne. Nusipirkau aš tą paskutinę porą, tai jinai iš karto dingo iš abiejų puslapių - iš prancūzų ir iš vokiečių. Nemanau, kad kažkas kitas tą pačią minutę su manim pirko pas vokiečius ir dar tokia kaina. Išvada - tie patys batai abiejuose javariuose ir pas kuriuos nuperka, tie ir išsiunčia, tačiau kuriame sandėlyje tie batai ir kaip jie juos pasiima tai klausimas. Gal kažkur netoliese yra, juk šalys kaimynės, gal kažkokia kitokia sistema, bet manau, kad ir su dabar pirktais gali būti panašiai, todėl ir prisatymo terminai skiriasi.
Laukiam, nepanikuojam 4u.gif
Atsakyti
Medziotojos smile.gif , turiu jums klausima, per kiek laiko i kortele grazina pinigelius uz nukritusia kaina, nes jau antra savaite kaip neikrenta i saskaita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 02, 18:58)
Medziotojos  smile.gif , turiu jums klausima, per kiek laiko i kortele grazina pinigelius uz nukritusia kaina, nes jau antra savaite kaip neikrenta i saskaita smile.gif


Greitai, per kelias dienas. O gavote jų laiškus - kad gavo jūsų prašymą, kad prašymas atitinka jų taisykles, kad pervedė pinigus? Turėjo būti gal trys laiškai.
Atsakyti
Jole, labai grazus tie paskutiniai su kulnu 4u.gif musu vienoda koja biggrin.gif as tai clarksus papirkau, bet tikrai ne pacia pigiausia kaina-59 eur, bet kaip uz ilgus odinius, o dar mano numyletos firmos, kazkaip negaila.. biggrin.gif va tokie, yra dar ju pora poru 41 dydzio.
http://www.javari.de...2...=/mythings/
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 03 02, 15:08)
Merginos, jei kreditineje mokant nezteko lesu, kiek laiko sistema duoda pakartoti mokejimui?

QUOTE(dorada @ 2013 03 02, 15:13)
Berods 4-5 dienas biggrin.gif

paaiskinkit. jeigu kortelej truksta kazkiek babkiu (arba ju nera), tai jie "palauks" 4-5 dienas ir per sitas dienas, jeigu atsiranda pinigai, automatiskai nuskaiciuoja?
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 02, 17:12)
...Taip gaunasi, kad aš daugiausiai raunuosi ant tų, kurių likę paskutinė pora ir paskutinis dydis, tada kaina geriausia ir būna. ...

cia gal uosle gera smile.gif
А нюх как у соба-баки,
А глаз, как у орла. !!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 02, 19:00)
Greitai, per kelias dienas. O gavote jų laiškus - kad gavo jūsų prašymą, kad prašymas atitinka jų taisykles, kad pervedė pinigus? Turėjo būti gal trys laiškai.


Aciu 4u.gif

Gavau viena laiska, kad atitinka taisykles, kad bus pervesti pinigai, bet tai buvo pries beveik dvi savaites, o daugiau nieko. Dar palauksiu ir po savaites parasysiu tada, jei negausiu.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 02, 17:42)
Manot kad nebeišsiųs?  Ramiai  biggrin.gif  Iš vakar pirktų man irgi kol kas tik vienus išsiuntė, ir net ne pirmus pirktus, o prie jų ir pristatymo terminas daug ankstesnis nurodytas, nei prie likusių. Jie kartais net vienu mokėjimu pirktus batus išsiunčia atskirai ir ne tą pačią dieną......
Laukiam, nepanikuojam  4u.gif


aciuks.gif už išaiškinimus, sėdžiu dabar rami ir laukiu batų, ir į emailą nesenai gavau kad dar vieni išsiųsti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 03 02, 20:38)
Aciu  4u.gif

Gavau viena laiska, kad atitinka taisykles, kad bus pervesti pinigai, bet tai buvo pries beveik dvi savaites, o daugiau nieko. Dar palauksiu ir po savaites parasysiu tada, jei negausiu.


Manau, nelaukite, rašykite jau dabar.
Atsakyti