Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Calvin Klein labai gera kaina

Högl Ballerinas
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 02, 11:41)
O aš dar vyresnei dukrai žiemines šlepetes nugriebiau  blush2.gif user posted image


Šitas šlepetes turiu įsikėlus, jos tokios prikolnos. Aplamai ieškau kokių įdomesnių ir šiltesnių žiemai, nes kojos šąla pastoviai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 02, 12:31)
Šitas šlepetes turiu įsikėlus, jos tokios prikolnos. Aplamai ieškau kokių įdomesnių ir šiltesnių žiemai, nes kojos šąla pastoviai  blush2.gif


Mano dukrai labai patiko, kai pamatė biggrin.gif Žiūrėsim, ar realybėje tokios fainos.

Viskas, koduokit mane nuo Javario ph34r.gif Dar Rocportbatelius pasigriebiau user posted image

Buvo belikęs vienintelis pusinis dydis (38,5), kuris man tinka idealiausiai - tikiuosi, atitiks.
Atsakyti
Man tai šitie labai gražūs, man gerokai per dideli būtų, gaila.. verysad.gif
http://www.javari.fr...nodes=344089031
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 02, 14:31)
Jeigu per maži, tai kokia prasmė gailėti? Aš iš viso naršydama nuolaidas nusistatau tik sau (ar tam, kam ieškau) tinkamus dydžius, kad nekristų į akis gundantys, bet tik be reikalo suerzinantys pasiūlymai  blush2.gif


Jie buvo mano dydžio, 39, bet 24,5cm, o mano yra apie 24,9cm. Clarks'ai truputį mažesni. Kai aš matau gerus pasiūlymus ne savo dydžio, aš pasidalinu nuoroda tai kitos merginos gali pamatyti kaip ir aš daug ką randu čia skaitydama kitų įrašus.
Kaip ir šitie EMU, nuo 300 iki 85 eurų, 42 dydis. 4u.gif
Atsakyti
Na viskas, šiam kartui, manau, pakaks, o tai mašinėlę su raudonu kryželiu reiks kviesti biggrin.gif
Eilinį kartą neatsispyriau, o ir firmos šitos batų dar neturiu, na ir kainos krytis nuo 179 iki 36,22 eurų galutinai pribaigė blush2.gif
http://www.javari.fr...2...=/mythings/
Atsakyti
Merginos, jei kreditineje mokant nezteko lesu, kiek laiko sistema duoda pakartoti mokejimui?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 03 02, 15:08)
Merginos, jei kreditineje mokant nezteko lesu, kiek laiko sistema duoda pakartoti mokejimui?

Berods 4-5 dienas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 02, 14:08)
Eilinį kartą neatsispyriau, o ir firmos šitos batų dar neturiu, na ir kainos krytis nuo 179 iki 36,22 eurų galutinai pribaigė  blush2.gif

Jole, pasidalink paieškos paslaptim. Aš žiūrinėjau batus nuo pigiausių ir tokio grožio neužmačiau. O gal nepriėjau prie jų g.gif
Atsakyti
Crocs electro berniukui kam tinka 33-34d paskutine spalvyte po 16 euru:

nuoroda

Bet rimtai raso jau -70, o prekes krepselyje vis dideja tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 02 kovo 2013 - 14:30
Ekstravagancija vasarai, paskutinė pora, oda, 38 d., 18 eur vietoj 90 - user posted image



Gražuoliai, rudų 38 ir 39 d. po vieną porą, vietoj 249 - 49 eur: user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 02 kovo 2013 - 14:40
QUOTE(Sense @ 2013 03 02, 14:20)
Jole, pasidalink paieškos paslaptim. Aš žiūrinėjau batus nuo pigiausių ir tokio grožio neužmačiau. O gal nepriėjau prie jų  g.gif


Ieškau įvairiai - kartais užduodu viršutinę kainos ribą, pvz. 40 eurų ir tada ieškau nuo didžiausios kainos, kartais, kaip ir tu - nuo mažiausios pradedu. Dar lendu į sale, offers ar offres ir ieškau ten, kur didžiausia nuolaida, pvz. 60 proc. ir daugiau. Čia gal problema tau, o džiugesys man, kad mano koja tokia nelabai einamo dydžio 40.5 ar 41, na kartais 40. Pvz. vakar vakare pas prancūzus išmetinėjo labai neblogų batų, tai atsidarinėdama net meldžiausi, kad mano dydžio nebūtų, o ten lyg tyčia tai 40, tai 41 belikę, o aš gi visų nesusipirksiu biggrin.gif Taip gaunasi, kad aš daugiausiai raunuosi ant tų, kurių likę paskutinė pora ir paskutinis dydis, tada kaina geriausia ir būna. Ir šitie gražuoliai buvo likę tik 41 dydžio 1 pora. Tu, tikriausiai, kai žiūrėjai tai tavo dydžio nebuvo arba jei dar buvo, tai smarkiai nepakainuoti.
Ir aplamai, šitie reikalai - momentiniai, kartais atsidarai, yra, dar minutę pagalvoji ir gali nebelikti. MB taip ant crocsų vyriškų žieminių buvo užsišokęs, iki 16 eurų nukainuoti, paskutinė pora, tai akim mirktelt nespėjo ir nebėr. Bet šitie žaidimai Javaryje man labiausiai ir patinka, aš tiek adrenalino pasikraunu. Norėčiau, kad panaši ir drabužių parduotuvė būtų - visko daug, įvairių firmų, pigesnių, geresnių, su nukainavimais iki 80 procentų ir svarbiausia - su medžioklės dvasia biggrin.gif
Atsakyti