Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(kregzde @ 2013 02 28, 18:16)
nuskanuokite čekį jiems  mirksiukas.gif



Dar pabusiu ziopla varna, o ta skanuota ceki, jiems el pastu siusti? Paprase laiska, kad grazinciau batus gamintojo dezeje, tai cia suprantama, bet pageidauja, kad ir ju pakavimo dezeje, o ta deze tokia, kad mano vaikas joje be problemu telpa, ta batu deze uzima joje tik koki desimtadali vietos, likusi dalis prikimsta pakavimo popieriaus doh.gif
Isivaizduoju, kaip pastininke akis ispus, nes musu paste jos visada nepatenkintos biggrin.gif
Atsakyti
gražūs batai žymiai sumažėja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissmybaby: 28 vasario 2013 - 21:13
QUOTE(liaudija @ 2013 02 28, 21:35)
Dar pabusiu ziopla varna, o ta skanuota ceki, jiems el pastu siusti? Paprase laiska, kad grazinciau batus gamintojo dezeje, tai cia suprantama, bet pageidauja, kad ir ju pakavimo dezeje, o ta deze tokia, kad mano vaikas joje be problemu telpa, ta batu deze uzima joje tik koki desimtadali vietos, likusi dalis prikimsta pakavimo popieriaus  doh.gif
Isivaizduoju, kaip pastininke akis ispus, nes musu paste jos visada nepatenkintos  biggrin.gif

galite pastu, galite ikelti i kokias publicfotki ir jiems nuoroda nusiusti rolleyes.gif

i pakavimo deze tikrai nebutina det 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, noriu atšaukti užsakymą, nes matau, kad dar batukai neišsiųsti (išsiaiškinau, kad bus per maži doh.gif). Bet nerandu įėjus į "Bestellung anzeigen oder andern" tokio mygtuko, kaip: "Sie mussen einen Artikel stornieren?" g.gif. Ar tai reiškia, kad jau pavėlavau, todėl negalėsiu užsakymo panaikinti ir teks siųsti atgal doh.gif?
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 02 28, 21:45)
Mergaitės, noriu atšaukti užsakymą, nes matau, kad dar batukai neišsiųsti (išsiaiškinau, kad bus per maži  doh.gif). Bet nerandu įėjus į "Bestellung anzeigen oder andern" tokio mygtuko, kaip: "Sie mussen  einen Artikel stornieren?"  g.gif. Ar tai reiškia, kad jau pavėlavau, todėl negalėsiu užsakymo panaikinti ir teks siųsti atgal  doh.gif?



negali atšaukti dabar
Atsakyti
QUOTE(kissmybaby @ 2013 02 28, 22:15)
negali atšaukti dabar


Kalbėčiau vokiškai, tai paskambinčiau ir manau, kad susitarčiau biggrin.gif. Bet kažin, ar jie angliškai kalbės g.gif?
Et, teks grąžinti, jeigu ką. O gal dar koja susitrauks, kol gausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 02 28, 21:35)
Dar pabusiu ziopla varna, o ta skanuota ceki, jiems el pastu siusti? Paprase laiska, kad grazinciau batus gamintojo dezeje, tai cia suprantama, bet pageidauja, kad ir ju pakavimo dezeje, o ta deze tokia, kad mano vaikas joje be problemu telpa, ta batu deze uzima joje tik koki desimtadali vietos, likusi dalis prikimsta pakavimo popieriaus  doh.gif
Isivaizduoju, kaip pastininke akis ispus, nes musu paste jos visada nepatenkintos  biggrin.gif



as tai jiems nieko neskanuoju ir nesiunciu, parasau, kad siuntimas man kainavo 22 lt ir kad tai yra mazdaug 6,5 euro ir kad butent tiek noriu atgauti uz siuntima ir man tiek ir perveda. Manau, kad jau jie zino kiek kainuoja siuntimas is ivairiu saliu.
Atsakyti
Merginos, ka reiskia kunstfell? dirbtinis kailis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2013 03 01, 09:57)
Merginos, ka reiskia kunstfell? dirbtinis kailis?  4u.gif


Taip, dirbtinis kailis 4u.gif


Nieko nebesuprantu su batais - pries perkant, nuejau i Akropoli, pasimatavau, koki dydi pirkti, atsiunte javaris ta pati dydi - mazas bash.gif
Galvoju, kad parduotuvej jau pratampytas nuo matavimo buvo. Nezinau, ka daryti - siusta atgal, ar ne. Vsio nebepirksiu javary kuri laika, nes abu pirkiniai paskutiniai nepasiseke mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 01 kovo 2013 - 10:27
Išpardavimas Javari.fr 4u.gif Jokio poilsio mūsų kreditinėm kortelėm

Šį mėnesį mano dukterėčios gimtadienis ir aš galvoju nupirkti jai sportinius batelius. Jai beveik 2 metai ir jos pėda dabar 21, bet gal reikia pirkti 22. Jei esat nusipirkusios ką nors gero paskutiniu metu prašau pasidalinkit. Kaip Vans? Jie turi rūžavus batelius, bet atrodo truputį šiurkštūs.
Atsakyti
laba diena, o kaip firma Lurchi? ar pirkot vaikisku batu ? kaip kokybe?
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 03 01, 12:20)
laba diena, o kaip firma Lurchi? ar pirkot vaikisku batu ? kaip kokybe?


As vakar gavau siuos:
http://www.javari.de...2...&pageCode=d
Jau ir pranesiojo dukra vakar i lauka, tai galiu pasakyt, kad kokybe puiki, batukas lengvas, padas labai lankstus, neturiu isvis jiems jokiu priekaistu. Anksciau pirkau tik ecco arba primigi, tai palyginus kokybe ji tokia pat gera, man dar net asmeniskai labiau patiko. Lurchi priklauso Salamander.Sitiems konkretiems batukams duociau 10/10.
Atsakyti