Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(MedaB @ 2013 02 27, 20:08)
Tarp kitko, bandrai informacijai - pirkau iš Javari.fr, visada ateidavo pranešimas iš pašto, kad atsiimt siuntą, o šiandien atnešė pašto kurjeris tiesiai į darbą. Vat ir suprask, kad nori biggrin.gif


Man tai panašiai kas antrą kartą taip būna su francais biggrin.gif
Atsakyti
Patarkit kaip su Pikolinos batų dydžiais ,ar atitinka, kaip nešiojasi? esu nusižiūrėjusi kasdienai avėti
ačiū
Atsakyti


QUOTE(MedaB @ 2013 02 27, 21:08)
Tarp kitko, bandrai informacijai - pirkau iš Javari.fr, visada ateidavo pranešimas iš pašto, kad atsiimt siuntą, o šiandien atnešė pašto kurjeris tiesiai į darbą. Vat ir suprask, kad nori biggrin.gif



QUOTE(Jolė*** @ 2013 02 27, 23:17)
Man tai panašiai kas antrą kartą taip būna su francais  biggrin.gif

gal pirkinio suma turi itakos g.gif
Atsakyti
Sakykit, o Tamari batai atitinka dydi? Kaip tyčia, tos firmos neturiu jokių, o ir nesu pasimatavus. Nešioju 39-40 dydi. Dabar atsirado mano aulinukai, tai neapsisprendžiu kokius pirkti 39 ar 40 ?
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 02 28, 08:26)
Sakykit, o Tamari batai atitinka dydi? Kaip tyčia, tos firmos neturiu jokių, o ir nesu pasimatavus. Nešioju 39-40 dydi. Dabar atsirado mano aulinukai, tai neapsisprendžiu kokius pirkti 39 ar 40 ?


Kiek turiu, tai man atitinka
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 02 27, 15:43)
o ar yra kam teke gauti batus iskart ne kondicinius? as pvz gavau batus be uztrauktuko uztraukimo, tiksliau jis suluzes ir kabo tik pats tas iverimas, o likuciu nera..Negi jie visai netikrina tu batu pries idedant, ar sunku apziuret pries siunciant ar visi esminiai dalykai vietoje..gal jie tikisi, kad as neuzsiimsiu grazinimu tu batu, jeigu man jie tiks ir eisiu ta uztrauktuka taisytis...juolab, kai paskutine pora, keisti nera i ka, o kaina nemaza...


Gavau ir as siandien aulinius, vienas batas idealus, o kito oda prie kulno itrukus, puse aulo kaip nutarkuota odos, siule issirusi. Kadangi noriu konkreciai tokiu batu, ar imanoma jiems rasyti ir prasyti, kad rezervuotu man viena pora ir neparduotu, kol sita brokuota jiems keliauja.

Kaip paprastai siunciate: registruotu ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 02 27, 16:20)
Tikriausiai kas nors pagrąžino ir jie vėl atsidūrė prekyboje
Riekerių vidus ne odinis, bet yra kainos skirtumas, o ir modeliai gerokai skiriasi. Čia, kaip sakoma, kurie labiau tinka ir patinka  biggrin.gif

ačiū ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vikruole @ 2013 02 28, 09:26)
Sakykit, o Tamari batai atitinka dydi? Kaip tyčia, tos firmos neturiu jokių, o ir nesu pasimatavus. Nešioju 39-40 dydi. Dabar atsirado mano aulinukai, tai neapsisprendžiu kokius pirkti 39 ar 40 ?



Aš turiu šiuos Tamaris aulinukus. Mano dydis 39 ir jie truputį didesni, tad pirk 39. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 02 28, 10:24)
Gavau ir as siandien aulinius, vienas batas idealus, o kito oda prie kulno itrukus, puse aulo kaip nutarkuota odos, siule issirusi. Kadangi noriu konkreciai tokiu batu, ar imanoma jiems rasyti ir prasyti, kad rezervuotu man viena pora ir neparduotu, kol sita brokuota jiems keliauja.

Kaip paprastai siunciate: registruotu ar ne?


Tai jus tuomet pildydami grazinima nurodykite, kad noresite keisti, o ne kad grazintu pinigus, jeigu dydis tinka. Brokuota jie keicia i kita pora, jeigu jus pageidaujat, nebent neturi kitos poros tokio pat dydzio kaip jums reikia, tai grazina pinigus. As visada siunciu registruotu. Jus kadangi grazinat brokuota daikta, tai jums vis tiek kompensuos siuntima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 28 vasario 2013 - 14:30
QUOTE(Olimpiete @ 2013 02 28, 14:29)
Tai jus tuomet pildydami grazinima nurodykite, kad noresite keisti, o ne kad grazintu pinigus, jeigu dydis tinka. Brokuota jie keicia i kita pora, jeigu jus pageidaujat, nebent neturi kitos poros tokio pat dydzio kaip jums reikia, tai grazina pinigus. As visada siunciu registruotu. Jus kadangi grazinat brokuota daikta, tai jums vis tiek kompensuos siuntima.



Aciu 4u.gif , jau susitvarkiau su grazinimu, o kaip jiems reikes nurodyti, kiek kainavo siuntimas?
Parase, kad jau paruosta issiusti nauja pora, bet apziurejau, kad ir kito bato aulo oda kazkokia nudrengra, nekokybiska. Tokiu parduotuvej nepirkciau, pamaciusi kaip aulai atrodo. Kazin, ar cia nuo gamintojo priklauso, ar taip "pasiseke" tokia pora gauti. Ir batu deze tokia apdauzyta, nutrinta. Nei karto dar tokiu batu su tokia deze nesu gavusi schmoll.gif
http://www.javari.de...2...&pageCode=d

Laukiu dar kitu batu ryt, jeigu ir jie tokie bus, garbes zodis apsiverksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 02 28, 15:17)
Aciu  4u.gif , jau susitvarkiau su grazinimu, o kaip jiems reikes nurodyti, kiek kainavo siuntimas?
Parase, kad jau paruosta issiusti nauja pora, bet apziurejau, kad ir kito bato aulo oda kazkokia nudrengra, nekokybiska. Tokiu parduotuvej nepirkciau, pamaciusi kaip aulai atrodo. Kazin, ar cia nuo gamintojo priklauso, ar taip "pasiseke" tokia pora gauti. Ir batu deze tokia apdauzyta, nutrinta. Nei karto dar tokiu batu su tokia deze nesu gavusi  schmoll.gif
http://www.javari.de...2...&pageCode=d

Laukiu dar kitu batu ryt, jeigu ir jie tokie bus, garbes zodis apsiverksiu  doh.gif


nuskanuokite čekį jiems mirksiukas.gif
Atsakyti
O dabar javari nebesuteikia siuntos numerio, pagal kuri galima sekti, kur siuntinys?
Uzvakar padariau uzsakyma, gavau e-maila, kad issiustas, bet prie prisijungus prie account'o nera jokio siuntos numerio.
Prie praejusiu metu uzsakymu visur yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2013 02 28, 19:08)
O dabar javari nebesuteikia siuntos numerio, pagal kuri galima sekti, kur siuntinys?
Uzvakar padariau uzsakyma, gavau e-maila, kad issiustas, bet prie prisijungus prie account'o nera jokio siuntos numerio.
Prie praejusiu metu uzsakymu visur yra g.gif


Kartais siunčia neregistruotus.
Atsakyti