Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(orchidejaa @ 2013 02 25, 22:12)
aš perku tik 2 dydžiais didesnius kitam sezonui ,tarkim jei dabar nešioja 23 tai kitai žiemai imu 25 dydį, aišku ir nuo batų firmų priklauso dydžiai, bet dažniausiai pataikau , Negaliu žiūrėti kaip vaikai eina vos pavilkdami batus, tada norisi pasakyti kad pati apsiauk dviem dydžiais didesniu batus ir pabandyk pabėgioti.


Tokiu atveju reikia dvieju batuku - didesniu ir mazesniu.
O zieminius rekomenduoja pirkti dydziu didesnius negu tuo metu nesioja.
Ir nuo vaiko priklauso - pirkau rudeni batukus, iki spalio nesiojo, o dabar paziurejau, jau net kojyte nelenda schmoll.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 25 vasario 2013 - 23:10
QUOTE(irisas @ 2013 02 25, 21:27)
41 dydis  4u.gif
Neįsivaizduoju kaip pamatuot vidpadį  unsure.gif Padukas neišsiima, su liniuote nykaip  g.gif Kulnas 9 ir 7 cm, dar platforma kokie 2,5 cm.

Lanksciu metru.
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 02 25, 21:22)
Kaip kokybė basučių?  g.gif

Gal basutės basutėms nelygu, bet Oliveris nors ir ne odinius gamina kokybiškai. Su vienais bateliais apsigavau, maniau oda, o pasiklausus pardavėjos, pasakė, kad ne. Ir nešiojos labai puikiai, viską atlaikė ir lietų ir ilgus vaikščiojimus, drąsiai juos visur nešiojau, nes patogūs.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 02 26, 01:55)
Gal basutės basutėms nelygu, bet Oliveris nors ir ne odinius gamina kokybiškai. Su vienais bateliais apsigavau, maniau oda, o pasiklausus pardavėjos, pasakė, kad ne. Ir nešiojos labai puikiai, viską atlaikė ir lietų ir ilgus vaikščiojimus, drąsiai juos visur nešiojau, nes patogūs.


Taip tos basutės yra ne odinės, bet radau šias jos yra iš glattleder beveik ta pačia kaina. Tik viena pora likus ir jie labai atpigę, nuo 109 iki 49 eurų. Galbūt geriau mokėti pinigus už odines basutes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 02 26, 10:39)
Taip tos basutės yra ne odinės, bet radau šias jos yra iš glattleder beveik ta pačia kaina. Tik viena pora likus ir jie labai atpigę, nuo 109 iki 49 eurų. Galbūt geriau mokėti pinigus už odines basutes. g.gif


Glattleder yra naturali oda (lygi), o va jeigu butu parasyta kunstleder, tai tada butu dirbtine oda.
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 02 26, 09:39)
Taip tos basutės yra ne odinės, bet radau šias jos yra iš glattleder beveik ta pačia kaina. Tik viena pora likus ir jie labai atpigę, nuo 109 iki 49 eurų. Galbūt geriau mokėti pinigus už odines basutes. g.gif



Odines yra odines, as pirkciau odines, juolab kainu skirtumas tik apie 12 eur. Man odiniu ir modelis grazesnis 4u.gif
Atsakyti
sakykit, kas yra javaryje.de MwSt? kazkoks mokestis prisidejo doh.gif gal yra kokiu nuolaidu kodu javari?
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 02 26, 15:39)
sakykit, kas yra javaryje.de MwSt? kazkoks mokestis prisidejo doh.gif  gal yra kokiu nuolaidu kodu javari?


perskaiciuoja pvm pagal sali ir buna kazkiek padideja kaina.
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 02 26, 14:39)
sakykit, kas yra javaryje.de MwSt? kazkoks mokestis prisidejo doh.gif  gal yra kokiu nuolaidu kodu javari?


Taigi tas PVM skirtumas labai minimalus mirksiukas.gif.
Atsakyti
O HISPANITAS atitinka dydį, nėra smarkiai didinti ar mažinti?
Jole, tu gerbėja įdomių brand'ų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 02 27, 09:16)
Kaip sakot, ziauriai laukiu kol nupigs Ecco ilgaauliai. Nupigo nuo 190 pinigu iki 85 pinigo. Kazi laukti? Sakau kas turi patirties del ecco pigumo. Nu bet kaip ju noriu.

žiūrėk kiekius mirksiukas.gif

o dėl laukimo, aš pasikaičiuoju ar man priimtina kaina ar ne, ar tai dar vieni batai į spinta ar einami, kasdienai..........

vyrui sniegbačių laukiau, tai išpirko nenukainuotus lotuliukas.gif
sau vakar vienus ecco nukaliau, už 91, nors buvo iki 76 pakainuoti biggrin.gif, tada neėmiau, galvojau brangu doh.gif , šiandien žiūriu jau į pradinę kainą grįžo 130
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2013 02 27, 10:33)
O HISPANITAS atitinka dydį, nėra smarkiai didinti ar mažinti?
Jole, tu gerbėja įdomių brand'ų  biggrin.gif


Jei leisit isiterpti, tai as turiu ir esu turejus labai daug Hispanitas batu, kai tik jie pasirode seniai seniai LT, ir kai dar jais prekiavo Tops! ir Step topas, dabar jau beliko tik Alikante ir Bata (bent jau Kaune). Tai galiu pasakyt, kad su savo tikra i siauresne puse 39 (pedos ilgis 25,5) visus Hispanitas batus turiu 39 dydzio. O ka esu pirkusi is Javari, tai pries tai matavausi parduotuvese cia LT ir zinau, kas man patogu ar ne su auksta keltimi, nes su dydziu prasaut nesimatavus neprasauciau, visada imciau 39.
Atsakyti