Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Mona @ 2013 02 24, 20:58)
Na va, kaip įdomiai  smile.gif. O aš su 25,5 cm pėda pirkau du kartus Hispanitus ir kuo puikiausiai tiko, nors pagal jus, tai turėtų būti per dideli  g.gif.

Net pamatavau savo 40 dydžio Hispanitas basutes, tai vidpadis 26 cm - jums būtų tikrai per mažos  mirksiukas.gif


Na ir aš neiškenčiau ir pamatavau biggrin.gif Tai vienos hispanito basutės uždaru priekiu 40 dydžio yra 26,5 cm, o modelis toks siauru, pailgintu priekiu ir būtent tie 5 mm ten ir yra, kur mano ilgasis pirštas, gal dėl to jos man ir tinka puikiausiai. 41 dydžio, kuris man šiek tiek didokas, vidpadis yra 27 cm ir problema šiek tiek ne pačiame vidpadžio ilgyje, bet kad koja pasislenka į priekį per tuos 5 mm ir pradeda kristi galinis dirželis, tai manau 40 būtų ok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 02 24, 16:43)
Kitiems metams vel nukoviau Naturino, tikiuosi dydis kita ziema bus geras smile.gif

O per kiek dydziu didesnius emet kitam sezonui?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 02 24, 23:12)
O per kiek dydziu didesnius emet kitam sezonui?


as visada perku 2 dydziais didesnius(zieminukus), kolkas pataikydavau smile.gif bet dar visada pries pirkdama ir centimetrus pasistudijuoju, nes tarkim vienos firmos reikia 26, o kitos jau gali reiketi 27 dydzio.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 02 24, 23:12)
O per kiek dydziu didesnius emet kitam sezonui?



Dabar nesioja 23 dydi, tai kitai ziemai emiau 26 dydi. Kazkur skaiciau, kad tokiu maziuku kojyte per metus paauga 2-3 dydziais.

Pradzioj ziemos 23 dydis didokas buvo, dabar su vilnone kojine pats tas.

Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 02 24, 20:02)
Na radau kazkoki komentara, kazka raso apie siauruma, bet as neikertu, kas tiksliai. Nera ta mano ppeda labai plati, sakyciau netgi normali, gal bandyt pirkti, juk jeigu netiks grazinsiu.
'Jetzt aber das negative: Beim ersten Anprobieren dachte ich, der Schuh wäre zu klein, da ich anfangs Probleme beim Reinkommen hatte und er im Zehenbereich sehr gedrückt hat. Das wäre ja noch nicht so schlimm gewesen, ich hätte ihn sofort eine Nummer größer bestellt. Beim Probelaufen habe ich aber sehr schnell festgestellt, das ich mit der Ferse ständig raus gerutscht bin- wie ein Flip-Flop. Somit scheidet eine Nummer größer leider aus. Der Schuh ist- zumindest für meinen Fuß- hinten zu weit und vorne leider eng. Sehr, sehr schade. An welche Füße der Schuh dann passen soll, weiß ich nicht. Schmale Füße werden rausrutschen, für einen breiteren Fuß ist er einfach zu eng.
Gal kas labiau pasikaustes nei gogle vertejas pasakys kas butent negerai?


Na, čia rašo, kad pirmus nusipirko, sunkiai lindo koja, nusipirko tada iškart dydžiu didesnius, bet nei tie, nei tiek netiko. Rašo, kad taip ir neaišku kokiai kojai jie tinkami, nes priekis siauras, o vėliau platu, kaip kokiose pliažankėse koja smukčioja. Na kažkas tokio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 25 vasario 2013 - 06:20
QUOTE(kregzde @ 2013 02 25, 06:20)
Na, čia rašo, kad pirmus nusipirko, sunkiai lindo koja, nusipirko tada iškart dydžiu didesnius, bet nei tie, nei tiek netiko. Rašo, kad taip ir neaišku kokiai kojai jie tinkami, nes priekis siauras, o vėliau platu, kaip kokiose pliažankėse koja smukčioja. Na kažkas tokio  biggrin.gif

Aciu 4u.gif Zodz neaisku, kaip bus pamatysiu gavusi.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 02 24, 23:05)
Na ir aš neiškenčiau ir pamatavau  biggrin.gif  Tai vienos hispanito basutės uždaru priekiu 40 dydžio yra 26,5 cm, o modelis toks siauru, pailgintu priekiu ir būtent tie 5 mm ten ir yra, kur mano ilgasis pirštas, gal dėl to jos man ir tinka puikiausiai. 41 dydžio, kuris man šiek tiek didokas, vidpadis yra 27 cm ir problema šiek tiek ne pačiame vidpadžio ilgyje, bet kad koja pasislenka į priekį per tuos 5 mm ir pradeda kristi galinis dirželis, tai manau 40 būtų ok  biggrin.gif


Matyt, vis tik nuo modelio priklauso smile.gif. Taip kad negalim nieko konkretaus patarti biggrin.gif
Atsakyti
turėtume sulaukti 70 proc. nukainavimo neužilgo smile.gif
Atsakyti
O per kiek laiko perveda pinigus už grąžintus batus? Gavau pranešimą iš javari.co.uk vasario 21 dieną, kad patvirtino batų grąžinimą, bet pinigų dar negavau....
Atsakyti
Kaip kokybė s.Oliver basučių? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adi82: 25 vasario 2013 - 21:26
QUOTE(ra2ga @ 2013 02 23, 22:32)
nusipirkot 41 dydi? kiek cm vidpadis?
pamatuokit kulno auksti is isores ir is vidaus.
dekavoju  4u.gif

41 dydis 4u.gif
Neįsivaizduoju kaip pamatuot vidpadį unsure.gif Padukas neišsiima, su liniuote nykaip g.gif Kulnas 9 ir 7 cm, dar platforma kokie 2,5 cm.
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 02 25, 01:33)
Dabar nesioja 23 dydi, tai kitai ziemai emiau 26 dydi. Kazkur skaiciau, kad tokiu maziuku kojyte per metus paauga 2-3 dydziais.

Pradzioj ziemos 23 dydis didokas buvo, dabar su vilnone kojine pats tas.


aš perku tik 2 dydžiais didesnius kitam sezonui ,tarkim jei dabar nešioja 23 tai kitai žiemai imu 25 dydį, aišku ir nuo batų firmų priklauso dydžiai, bet dažniausiai pataikau , Negaliu žiūrėti kaip vaikai eina vos pavilkdami batus, tada norisi pasakyti kad pati apsiauk dviem dydžiais didesniu batus ir pabandyk pabėgioti.
Atsakyti