Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

reiskia javaris ne visur teisybe raso.

biggrin.gif nuejau ir as batelius pasiemiau https://www.javari.de/dp/B005TFE3DG
raso, kad 6,5cm

naturoj:
viduj - 6,5cm
isorej - 7,3cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 24 vasario 2013 - 19:27
Sveikos merginos,
Nu taip dar nebuvo doh.gif Pirkau penktadienį batus, šiandien pasitikrinau sąskaitą ir vos nenugriuvau doh.gif doh.gif nuskaityti pinigai už tuos batus ir dar 26,01 EU atskiru nuskaitymu nežinia už ką...pasitikrinau užsakymą, nu tik vieni batai rodomi.. kaip manot kas čia dabar? g.gif gal kam teko susidurt? Gal patarsit ką dabar daryt?




Atsakyti
Dėl vaikiškų šiltų batų su vilna, tai dabar labai gera kaina yra Bisgaard'ų thumbup.gif Prigriebiau dukrai kitiems metams šituos bigsmile.gif
Atsakyti
Nezinau, man taip nebuvo.
man buvo kitaip. netycia paspauziau pirkti, maniau, kad dar niekas neivyks po kazkurio veiksmo, o ivyko pirkimas. pinigu kortelej nera. as isterijos priepuolyje paspaudziau atsaukti (nu as taip pamaniau). uzsakymuose nera. atsiradus pinigams - jie pasieme. as galvojau, kad pabus rezervuoti ir grazins. o gi atvaziavo bateliai, dabar parduodu, nes mazoki biggrin.gif bet istorijoj pirkimo nera.
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2013 02 24, 19:08)
bijau sumaišyti, bet ar ne vagabondai labai siauri?

Na radau kazkoki komentara, kazka raso apie siauruma, bet as neikertu, kas tiksliai. Nera ta mano ppeda labai plati, sakyciau netgi normali, gal bandyt pirkti, juk jeigu netiks grazinsiu.
'Jetzt aber das negative: Beim ersten Anprobieren dachte ich, der Schuh wäre zu klein, da ich anfangs Probleme beim Reinkommen hatte und er im Zehenbereich sehr gedrückt hat. Das wäre ja noch nicht so schlimm gewesen, ich hätte ihn sofort eine Nummer größer bestellt. Beim Probelaufen habe ich aber sehr schnell festgestellt, das ich mit der Ferse ständig raus gerutscht bin- wie ein Flip-Flop. Somit scheidet eine Nummer größer leider aus. Der Schuh ist- zumindest für meinen Fuß- hinten zu weit und vorne leider eng. Sehr, sehr schade. An welche Füße der Schuh dann passen soll, weiß ich nicht. Schmale Füße werden rausrutschen, für einen breiteren Fuß ist er einfach zu eng.
Gal kas labiau pasikaustes nei gogle vertejas pasakys kas butent negerai?
Atsakyti
Vagabondai beveik atitinka dydžius, taip, gal kiek pamažinti, bet nuo batų priklauso. Tokios formos kaip rodėt su mediniu kulnu, tik juodi zamšiniai atitinka dydį ir nėra labai siauri, na normalūs. O balerinas kai pirkau draugei, tai į mažesnę pusę ir kiek siauresni, na mano pėda nėra labai plati, bet platoka, man netiko balerinos. O platforminiai vagabondai labai gražiai ant kojos atrodo ir patogūs.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 02 24, 20:13)
Vagabondai beveik atitinka dydžius, taip, gal kiek pamažinti, bet nuo batų priklauso. Tokios formos kaip rodėt su mediniu kulnu, tik juodi zamšiniai atitinka dydį ir nėra labai siauri, na normalūs. O balerinas kai pirkau draugei, tai į mažesnę pusę ir kiek siauresni, na mano pėda nėra labai plati, bet platoka, man netiko balerinos. O platforminiai vagabondai labai gražiai ant kojos atrodo ir patogūs.

Aciu, as irgi manau, kad jie ant kojos turetu graziai atrodyt, man ju modeliai tokie saikingai 'crazy'.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 02 24, 18:56)
Oi... jus man tik pasakykit i kuria puse dydis ir po savaiteles ar tuputi ilgiau as jums is visu pusiu ismatuosiu tuos batus smile.gif
O hispanitas batai juk didinti bent puse dydzio? (ziuriu viltingom akim)
O kazin kur dingusi Jolė***, ji tai garantuotai turi kazka is situ firmu rolleyes.gif


Čia aš, čia, bet kartais ir aš ne į visus klausimus atsakymus žinau blush2.gif Su hispanitais ir vagabondais man yra taip - mano pėda 26,5 cm, tai hispanitas 40 puikiausiai tinka, o vagabondų reikia 41 dydžio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 02 24, 20:49)
Čia aš, čia, bet kartais ir aš ne į visus klausimus atsakymus žinau  blush2.gif   Su hispanitais ir vagabondais man yra taip - mano pėda 26,5 cm, tai hispanitas 40 puikiausiai tinka, o vagabondų reikia 41 dydžio  biggrin.gif


Na va, kaip įdomiai smile.gif. O aš su 25,5 cm pėda pirkau du kartus Hispanitus ir kuo puikiausiai tiko, nors pagal jus, tai turėtų būti per dideli g.gif.

Net pamatavau savo 40 dydžio Hispanitas basutes, tai vidpadis 26 cm - jums būtų tikrai per mažos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona: 24 vasario 2013 - 21:30
QUOTE(Mona @ 2013 02 24, 20:58)
Na va, kaip įdomiai  smile.gif. O aš su 25,5 cm pėda pirkau du kartus Hispanitus ir kuo puikiausiai tiko, nors pagal jus, tai turėtų būti per dideli  g.gif.

Net pamatavau savo Hispanitas basutes, tai vidpadis 26 cm - jums būtų tikrai per mažos  mirksiukas.gif

kurią išmierą pirkot?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 24, 21:20)
kurią išmierą pirkot?


Abu kartus pirkau 40 dydį smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona: 24 vasario 2013 - 21:31
QUOTE(Jolė*** @ 2013 02 24, 20:49)
Čia aš, čia, bet kartais ir aš ne į visus klausimus atsakymus žinau  blush2.gif  Su hispanitais ir vagabondais man yra taip - mano pėda 26,5 cm, tai hispanitas 40 puikiausiai tinka, o vagabondų reikia 41 dydžio  biggrin.gif

Aciu, vegabondus jau nusipirkau, dabar galvoju, kad reikia kazko ifucialesnio pvz user posted image situ hispanitas arba situ Bruno Premi
user posted image
beda kad ta mano peda kiekviena karta matuojant vis skirtingo ilgio.
Atsakyti