Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 02 19, 18:44)
Kaip supratau, kam neatraset, nepapuole?

Kas dar renka Vilniuje?

ir as prisijungciau prie tesco biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 02 19, 18:41)
gal kas vel noretu kooperuotis!? 4u.gif  smile.gif

nera siuo metu galiojancio papildomo kodo smile.gif reikes palaukti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
UZSAKYMAS PADARYTAS



QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 18:25)
Va va... man dar ir pora kartų krepšelis buvo dingęs, tai naujai teko suvedinėti viską doh.gif Na bet įveikiau šiaip ne taip biggrin.gif


man laaabai daug prekiu dingo doh.gif ir vargas, kad patys nepanaikina, o po viena isimti vis reikia, norint uzsakyma iforminti doh.gif

atrode, kad tiek prekiu, o finale teko dar greitai kazka rinktis, kad 10svaru susidarytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 02 19, 18:55)
man laaabai daug prekiu dingo  doh.gif ir vargas, kad patys nepanaikina, o po viena isimti vis reikia, norint uzsakyma iforminti  doh.gif


Jo jo, čia Tesco minusas cool.gif
Atsakyti
O Kaune dar būtų norinčių Tesco? Bet tik su SWEd sąskaita, nes vėjai švilpia, neturėčiau užmesti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 02 19, 19:55)
UZSAKYMAS PADARYTAS


man laaabai daug prekiu dingo  doh.gif ir vargas, kad patys nepanaikina, o po viena isimti vis reikia, norint uzsakyma iforminti  doh.gif

atrode, kad tiek prekiu, o finale teko dar greitai kazka rinktis, kad 10svaru susidarytu  biggrin.gif

aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 02 19, 20:07)
O Kaune dar būtų norinčių Tesco? Bet tik su SWEd sąskaita, nes vėjai švilpia, neturėčiau užmesti  doh.gif

aha, noriu - turiu 18 sv
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2013 02 19, 19:10)
aha, noriu - turiu 18 sv

Siųskite į linaguste (eta) gmail.com
Atsakyti
gal kas norėtų jungtis prie užsakymo tokių arba aš prisijungčiau smile.gif
http://www.crocs.eu/...amp;cgid=outlet
į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Matau jau nespėjau jungtis prie Tesco. doh.gif

Gal būtų norinčių jungtis, rinkčiau https://www.clothingattesco.com, Vilnius, per Až. Užsakinėsiu pirmą kart, tai gal dar kodukų kokių susiveiksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Camelijoje VISAI kosmetikai taiko -40% bet paziurekit i pradines kainas, nes Camelijos kosmetikos kainos gerokai didesnes nei pvz Benu, Gintarineje vaistineje
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 02 19, 19:01)
Jo jo, čia Tesco minusas  cool.gif


ir kas svarbiausiai, kad kol vienas isimi, eini link mokejimo, tai kitos dingsta ir taip ratas uzdaras biggrin.gif

na bet kainos geros,nera ko noret,kad ir servisas super butu biggrin.gif
Atsakyti