Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(Bonifacija05 @ 2013 02 19, 15:19)
Gal kas renka Vilniuj CLOTHINGATTESCO, prisijungciau su mazdaug 20 svaru. 4u.gif

Aš irgi Vilniuje prisijungčiau bigsmile.gif Man taip pat kokie 20 svarų gaunasi... Gal kas pirktų? rolleyes.gif

Arba... na galiu ir pati bandyti. Jei gerai supratau, siuntimas UK adresu nuo 50 svarų nemokamas? Čia kažkoks kodas turi būti ar automatiškai taiko? g.gif Pasufelruokit, kas žino 4u.gif
Rinkčiau tada su siuntimu UK adresu (per PA).
Ar jungtųsi kas prie http://www.clothingattesco.com Vilniuje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 19 vasario 2013 - 15:40
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 15:36)
Aš irgi Vilniuje prisijungčiau bigsmile.gif Man taip pat kokie 20 svarų gaunasi... Gal kas pirktų? rolleyes.gif

gal ir as ka rasciau, bet o kiek kainuotu mazdaug siuntimas?
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 15:36)
Aš irgi Vilniuje prisijungčiau bigsmile.gif Man taip pat kokie 20 svarų gaunasi... Gal kas pirktų? rolleyes.gif

Arba... na galiu ir pati bandyti. Jei gerai supratau, siuntimas UK adresu nuo 50 svarų nemokamas? Čia kažkoks kodas turi būti ar automatiškai taiko? g.gif  Pasufelruokit, kas žino 4u.gif
Rinkčiau tada su siuntimu UK adresu (per PA).
Ar jungtųsi kas prie http://www.clothingattesco.com Vilniuje?



jungciausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2013 02 19, 15:40)
gal ir as ka rasciau, bet o kiek kainuotu mazdaug siuntimas?

Jei UK bus nemokamas, tada kainuos tik siuntimas į LT. Minimali suma (jei siuntinys svers iki 2kg) būtų 12 Lt ir + 6 Lt už kiekvieną papildomą kg. Mano pačios krepšelis tai tikrai nebus sunkus (vaikiški drabužėliai), tai tikiuos, kad už siuntimą nesigaus daugiau nei 6 Lt (o gal ir mažiau... ax.gif)

Tai kas norėtų Vilniuje, siųskit man savo krepšelius eglynas@gmail.com 4u.gif

Užsakinėčiau apie 18 val, ne anksčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 19 vasario 2013 - 15:47
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 16:36)
Aš irgi Vilniuje prisijungčiau bigsmile.gif Man taip pat kokie 20 svarų gaunasi... Gal kas pirktų? rolleyes.gif

Arba... na galiu ir pati bandyti. Jei gerai supratau, siuntimas UK adresu nuo 50 svarų nemokamas? Čia kažkoks kodas turi būti ar automatiškai taiko? g.gif  Pasufelruokit, kas žino 4u.gif
Rinkčiau tada su siuntimu UK adresu (per PA).
Ar jungtųsi kas prie http://www.clothingattesco.com Vilniuje?


Bet jus paskaiciuokit kiek kainuotu ~ siuntimas i LT, kazkada pirkau dideli kieki, galvojau sutaupysiu, ir sumokejau daugiau nei buciau siuntus tiesiogiai i LT biggrin.gif bet cia aisku tik tada, kai perki daug wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 15:45)
Jei UK bus nemokamas, tada kainuos tik siuntimas į LT. Minimali suma (jei siuntinys svers iki 2kg) būtų 12 Lt ir + 6 Lt už kiekvieną papildomą kg. Mano pačios krepšelis tai tikrai nebus sunkus (vaikiški drabužėliai), tai tikiuos, kad už siuntimą nesigaus daugiau nei 6 Lt (o gal ir mažiau... ax.gif)

gal ir as jungciausi jei ka rasiu, maziukui 92-98m...... nelabai randu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(natalinka6313 @ 2013 02 19, 15:31)

Pirksiu sau, gal kas noretu prisijungti prie TESCO GROCERIES, noreciau surinkti ne maziau 50 gbp, kad minusuoti 5 gbp (susitaupys siuntimui ir pakavimo mokesciui), yra pakavimo mokestis 2GBP Tukiui, i LT - 1.5 gbp uz kg pagal faktini svori
per az, Vilnius

pareklamuokit ką perkat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2013 02 19, 15:45)
Bet jus paskaiciuokit kiek kainuotu ~ siuntimas i LT, kazkada pirkau dideli kieki, galvojau sutaupysiu, ir sumokejau daugiau nei buciau siuntus tiesiogiai i LT biggrin.gif bet cia aisku tik tada, kai perki daug wink.gif

Aha, gera mintis... 4u.gif Kai jau matysiu krepšelius, reiks pasiskaičiuoti optimaliausią variantą.
Tiesiog kol kas pagalvojau, kad jei siuntimas tiesiai į LT 10 svarų, tai surinkus 5 krepšelius, gautųsi po 2 svarus = apie 8 Lt...
Atsakyti
Sveiki visi.
Renku užsakymą iš Aposparerio (na to www.unserekleineapotheke.de)
Gal kas nori prisidėti?
Užsakinėsiu šiandien ar vėliausiai ryt iš ryto.
Siuntimas pas juos 9,90eur. pasidalintume bent siuntimo išlaidas.
Jei ką nuspręsite tai parašykite g.markevicius@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 02 19, 14:21)
Mergaites reikia patarimo, tad manau taikau i reikiama tema  biggrin.gif
Noriu kai ka pirkti is kinieciu, suma virs 100doleriuku, tai kad isvengt mokestuku, gal vertetu pirkti drauges UK adresu, paskui ji gryzinedama man parveztu. Bet va stojasi kalusimas, ar jai neteks ten gavus UK adresiuku muitu susimoket ir kazi kiek procentu, nes jei muitai mazesni, bele kokiu atveju apsimoketu per ja ir jos UK adresupirkt.... 4u.gif 


Kiniečiai ir patys užrašo ant sąskaitos mažesnę sumą, bet galit užsakinėdama paprašyt, kad nurodytų už kokius 20 USD kainą, tada bus loterija, ar lietuviška muitinė patikrins siuntą ar ne. Jei patikrins, turesit susimoket 21% PVM ir muitines tarpininkui dar 30 litų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lefrais: 19 vasario 2013 - 15:55
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 19, 16:47)
pareklamuokit ką perkat mirksiukas.gif


as perku ekologiskus sultinius, duso zeles, kartais buna skalbimo priemonems super nuolaidu ir dar visokiu smulkmenu
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 16:50)
Aha, gera mintis... 4u.gif Kai jau matysiu krepšelius, reiks pasiskaičiuoti optimaliausią variantą.
Tiesiog kol kas pagalvojau, kad jei siuntimas tiesiai į LT 10 svarų, tai surinkus 5 krepšelius, gautųsi po 2 svarus = apie 8 Lt...


nepamirskit, kad galima apsiperkant pirma karta ir 15 proc. koduka pritaikyti ir jei suma tarkim kokie 70 sv. tai 15 proc. jau 10 sv. tai kaip ir nemokamas siuntimas i LT
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 02 19, 13:54)
lyg kažkada buvo šnekama apie biodermą. gal priminsit kur pigiau galima nusipirkti  4u.gif


kazkas rode is sito puslapio:
http://www.cocooncenter.com/

ir dar is kazkokio, tik nebeatsimenu doh.gif
Atsakyti