Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

gal kas is mytoys planuoja rinkti?
Atsakyti
Labai greitu metu užsakinėsiu iš newlook. Laukiu prisijungiančiu.
Panevėžys. Siunčiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 02 23, 15:34)
rytoj darysiu pirkima is puslapio everything5pounds.com norincias kvieciu jungtis  4u.gif
Vilnius/ Kaunas
i kitus miestus siunciu

kokios salygos? ar nustatyta prekes kaina jau pas Jus, ar po tiek, po kiek realiai gaunasi, po tiek ir moki uz preke, be jokiu Jusu uzsidirbinejimu? galetumet ir pirkimo salygas iskart parasyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 22, 15:56)
Gal kuri nesenai pirkote Bambo sauskelnes, gal žinot kur yra pigiau? Anksčiau pirkdavau Biterite, bet žiūriu atostogauja jau gerą pusmetįsmile.gif Yra Assorti, bet radau štai čia dar pigiau http://eko-jums.lt/m...manufacturer=38  kaži kas per parduotuvė, ar patikima g.gif

Ir as is bitesrites i Assorti perejau. Beteko-jums sauskelnes 9-18 kg kainuoja 54 Lt, kaip Maximoje g.gif Ar as ko nematau? Assorti su kortele jos kainuoja 37 Lt.
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2013 02 23, 13:34)
ar atskiros temukes apie la redoute nebera?

http://www.supermama...?...0711&st=588
Atsakyti
QUOTE(Aset @ 2013 02 23, 14:36)
Uzsakinesiu is everything5pounds.com, uzsakymas kaip ir beveik pilnas smile.gif, gal dar kas nori prisijungt? preke 24 lt. turetu buti.  4u.gif

Paskutinis pasiklykavimas. Iki 18 val uzsakinesiu. Prekes kaina jau 23 thumbup.gif
Atsakyti
Antradieni planuoju pirkti is SPORTSDIRECT.Gal yra norinciu prisijungt? ax.gif
Siuntima dalinciau ir uzsisakanciuju skaiciaus ir naudosiu -10% drabuziams koduka.
Kaunas.I AZ.
Atsakyti
Sveikos
Gal kuri žinot, gal nebegalima siųsti kvepalų oro paštu?
Anksčiau esu pirkus iš feelunique.com o dabar ten pasirinkus kvepalus man išmeta užrašą:
Due to shipping restrictions, this product is not available in Lithuania
O kitos užsienio parduotuvės siunčia kvepalus į LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasosrasotos: 23 vasario 2013 - 17:43
SOS
turiu puse laisvo krepselio
http://www.iherb.com - apie 14 dol. ir 300 gr. vietos smile.gif
gal kas norite greitai prisijungti ir pasidalinti siuntimo mokesti? labai reikia poros prekiu, o daugiau investuoti nenoriu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sivakar pirksiu www.newlook.com Kaune, priimciau kelias mamytes shipa pasidalinti Kaune. Seb bankas
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2013 02 23, 17:42)
Sveikos
Gal kuri žinot, gal nebegalima siųsti kvepalų oro paštu?
Anksčiau esu pirkus iš feelunique.com o dabar ten pasirinkus kvepalus man išmeta užrašą:
Due to shipping restrictions, this product is not available in Lithuania
O kitos užsienio parduotuvės siunčia kvepalus į LT?

Anksčiau pirkdavau iš Braškių, tai be problemų siųsdavo (nebent dabar kas nors pasikeitė, bet abėjoju g.gif ). O aerozoliniai dalykai (nu, kur metaliniame flakonėlyje), tai tie ir iš angliškų parduotuvių man nepraeidavo, neduodavo siuntimo daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2013 02 23, 11:38)
tai matyt siandien tik man pastrigo unsure.gif O gal zinote per kiek laiko DnB nuima rezerva? 4u.gif


Per lygiai 10d nuo rezervacijos pradzios. Jei parduotuve pati neatkabins anksciau. Man buvo SD ir HM pakabinus tai kabejo 10d. ir viena kart Tesco buvo nusirasiusi ir palikusi rezerva tai paciai sumai tai po 3 dienu atkabino patys ax.gif
Atsakyti