Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

Gal kas dar pirksit forever21? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2013 02 23, 11:38)
tai matyt siandien tik man pastrigo unsure.gif O gal zinote per kiek laiko DnB nuima rezerva? 4u.gif

Vakar iškart po užsakymo, buvo sportsdirect psl. pastrigęs. Džiaugiausi, kad laiku suspėjau karsta.gif Pas mane swed, tai net nežinau apie DnB nieko ax.gif
Atsakyti
labas


gal kas renka uzsakyma is http://www.forever21.com/UK/
Atsakyti
ar perant is aliexpress.com yra kazkoks sumos limitas kad neuzmuitintu ? girdejau kad perkant brangiau kaip uz 75 Lt siuntini uzmuitins, ar tai tiesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 02 23, 12:17)
ar perant is aliexpress.com yra kazkoks sumos limitas kad neuzmuitintu ? girdejau kad perkant brangiau kaip uz 75 Lt siuntini uzmuitins, ar tai tiesa g.gif

Geriau vieną karta pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti, visa info pirmame puslapyje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Osera @ 2013 02 23, 12:13)
labas
gal kas renka uzsakyma  is  http://www.forever21.com/UK/

Mąstau pirkti, dar tik žiūrinėju ir nežinau kiek $ pririnksiu. Jei prijungčiau ką nors, tai tik SEB. Geriau Vilnius, bet iš bėdos, jei neperdižiausias krepšys, tinka ir kiti miestai. Siųsiuos iš forever21 pirmą karta, planuoju per PA.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetus1140: 23 vasario 2013 - 12:29
gal kas nori prisijungti prie boohoo.com? yra nuolaidu suknelems 4u.gif
Atsakyti
Gal kas uzsakines is Sportdirect?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edvinytė: 23 vasario 2013 - 13:13
QUOTE(jurgitatr @ 2013 02 23, 11:38)
tai matyt siandien tik man pastrigo unsure.gif O gal zinote per kiek laiko DnB nuima rezerva? 4u.gif


Paskutini karta dnb man rezervacija laike gal daugiau nei savaite, jau taip ilgai atrode doh.gif
Atsakyti
ar atskiros temukes apie la redoute nebera?
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2013 02 23, 14:13)
Paskutini karta dnb man rezervacija laike gal daugiau nei savaite, jau taip ilgai atrode doh.gif

oij velniava doh.gif o rasyti nebandete? Gal pabandysiu parasyti, gal greiciau nuims ta rezerva ech verysad.gif
Atsakyti
Uzsakinesiu is everything5pounds.com, uzsakymas kaip ir beveik pilnas smile.gif, gal dar kas nori prisijungt? preke 24 lt. turetu buti. 4u.gif
Atsakyti