Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(vavute11 @ 2013 02 21, 21:49)
Gal kuri Klaipedoje renkat sportsdirect? Prisijungtumem su mazu krepseliu.

Dekui  4u.gif



Taip pat noriu 4u.gif
Atsakyti
Kada reikia rašyti paypalui, kad grąžintų pinigus po 40dienų nuo siuntinio gavimo, jai SD parduotuvė neatrašys?
Ir kokiu el paštu rašyti paypalui niekur nerandu?
Atsakyti
Sveikos. Radau Kinijoj labai labai gražius batus. Kai gamintojas atsiuntė daugiau foto, paaiškėjo, kad ten tiesiog labai kokybiškai atrodanti Christian Louboutin padielka. Jis man gali tuos batus atsiųsti ir be Louboutin užrašo. Tik man įdomu, ar muitinėj neatims man tų batų jei jie padirbiniai. Nemanau, kad muitinėj dirba tokie išsilavinę, kad žinotų visus dizainerių modelius, bet Louboutin raudoni padai tai kaip ir visiems žinomi. Jie kainuoja vos ne 400lt, tai būtų siaubingai gaila jei atimtų..
Atsakyti
gal kuri renkat everyting5 pounds užsakymą? domina kaunas
Atsakyti
Pirksiu is MOTHERACARE, gal yra norinciu prisijungti iki nemokamo siuntimo UK 4u.gif

Vyksta ispardavimas

http://www.mothercar...fault/Home-Show
Atsakyti
Gal kas pirks iš Landsend.co.uk? prisijungčiau su batukais (Vilniuje) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2013 02 22, 14:02)
Sveikos. Radau Kinijoj labai labai gražius batus. Kai gamintojas atsiuntė daugiau foto, paaiškėjo, kad ten tiesiog labai kokybiškai atrodanti Christian Louboutin padielka. Jis man gali tuos batus atsiųsti ir be Louboutin užrašo. Tik man įdomu, ar muitinėj neatims man tų batų jei jie padirbiniai. Nemanau, kad muitinėj dirba tokie išsilavinę, kad žinotų visus dizainerių modelius, bet Louboutin raudoni padai tai kaip ir visiems žinomi. Jie kainuoja vos ne 400lt, tai būtų siaubingai gaila jei atimtų..


O kodėl turėtų atimti g.gif Negirdėjusi aš tokių čiūdų rolleyes.gif Apmokestins tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
del suess-versand

nedidelis tas mano uzsakymas buvo, virs 30 EUR, bet nieko nesumaise. Supakuota labai gerai. mirksiukas.gif
Atsiskaitinet kreditine nepatariu, tik Paypalu (cia turint omeny su jais buvusia karcia patirti) 4u.gif
Si karta viskas labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 22 vasario 2013 - 14:28
QUOTE(me2za @ 2013 02 22, 14:22)
O kodėl turėtų atimti g.gif Negirdėjusi aš tokių čiūdų rolleyes.gif Apmokestins tai tikrai biggrin.gif

už padelkų pirkimą ne tik aima, bet dar ir už sunaikinimą susimokėt tenka
Atsakyti
Sveikos, o gal kas žinote kur būtų galima užsakyti pigiau Aptamil Alergy Care mišinuko? Mano mažasis labai alergiškas ir tinka tik toks mišinukas, o jo kaina parduotuvėse virš 40 lt, sakau gal galima iš kur nors parsisiųsti pigiau?
Atsakyti
Gal kas is seno gero aposparerio renka? Tinka ir su siuntimu is kito miesto (Kaunas). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 02 22, 15:05)
as noriu irgi zinoti ar tas 50% nuolaidos kodukas taikomas visiems rubeliams  4u.gif

pabandykit mirksiukas.gif

QUOTE(Maddison @ 2013 02 22, 15:10)
Visiems SALE rūbeliams (http://www.forever21.com/UK/sale/)

siandien jau ne visiems mirksiukas.gif

QUOTE(erigra @ 2013 02 22, 16:38)
Sveikos, o gal kas žinote kur būtų galima užsakyti pigiau Aptamil Alergy Care mišinuko? Mano mažasis labai alergiškas ir tinka tik toks mišinukas, o jo kaina parduotuvėse virš 40 lt, sakau gal galima iš kur nors parsisiųsti pigiau?

nelabai kur rasi, as ieskojau ilgai ir nuobodziai, deja neradau schmoll.gif UK kainos panasios, o jei ir pigiau tai siuntimas prisisdeda ir gaunas labai panasiai unsure.gif dar yra teke pigiau pirkti is tu kur pampersus norvegiskus pardavineja, tai jei pigiau lyg ir turejo
Atsakyti