Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

Renku http://www.sportsdirect.com uzsakyma, Anyksciai, galiu persiusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(witutes @ 2013 02 22, 09:33)
Nuo raudonuojančios kainos -50 proc. dar?  4u.gif



ten kur parasyta extra50, taip nuo tos dar numeta drinks_cheers.gif thumbup.gif bent jau vakar numete, o dabar ne viskam duoda, bet gal ir vakar taip buvo, tik nepastebejau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 22 vasario 2013 - 09:45
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 02 22, 09:19)
Noriu pagalbos
Užsakiau prekių iš Sportsdirect.com trūko vienos prekės jiems parašiau bet tas pats kas į sieną mokėjau per paypalą kur rašyti paypalui, kad grąžintų man pinigus?

senai raset laiska? nes jie siaip negreit atsako doh.gif as pati nuo sekmadienio laukiu atsakymo is ju cool.gif idejo batu pora skirtingu dydziu blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 02 22, 10:43)
senai raset laiska? nes jie siaip negreit atsako doh.gif  as pati nuo sekmadienio laukiu atsakymo is ju cool.gif  idejo batu pora skirtingu dydziu blink.gif  doh.gif

man Crocsai sugebėjo įdėti vieną M9, kitą M10 lotuliukas.gif matuojasi vyras..užsideda vieną batą,sako liux kaip patogu, užsidedaa kitą, sako,kažkoks laisvas biggrin.gif
laukiu ats iš jų cool.gif
Galėtų atsiųsti po antrą batą kiekvienai porai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 22 vasario 2013 - 09:51
sveikos, noriu paklausti ar su swedbank mastercard debit eina atsiskaitinet SD, TESCO, E5P, AMAZON? aciu lb
Atsakyti
Prisijungciau prie Forever21 Vilniuje arba Kaune 4u.gif
Atsakyti
Gal kas Vilniuje perkate iš forever21? Prisijungčiau su keletu prekyčių, nes nesu turėjusi reikalų su Tukiu ar Pa.
Atsakyti
QUOTE(Ragane2 @ 2013 02 22, 10:59)
sveikos, noriu paklausti ar su swedbank mastercard debit eina atsiskaitinet SD, TESCO, E5P, AMAZON? aciu lb


o ji turi cvv?

pas mane tokia mastercard. ji deabetine. tinka tesco mirksiukas.gif
https://ib.swedbank....am?language=LIT
Atsakyti
QUOTE(Ragane2 @ 2013 02 22, 10:59)
sveikos, noriu paklausti ar su swedbank mastercard debit eina atsiskaitinet SD, TESCO, E5P, AMAZON? aciu lb

Aš perku SD. smile.gif Kitų nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 21, 18:19)
termo rubams ir maikems ir kelnems nuolaida yra taikoma


Kepurems , pirstinems , salikams netaiko, nes jie aksesuarai mirksiukas.gif


dar apie SD
kodel vat tokiems drabuziams netaiko nuolaidos ? g.gif
http://www.sportsdir...olcode=88814103
Papildyta:
QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 22, 11:07)
Gal kas Vilniuje perkate iš forever21? Prisijungčiau su keletu prekyčių, nes nesu turėjusi reikalų su Tukiu ar Pa.



O aš, kadangi, turejusi reikalų, tai irgi noreciau prie ko nors prisijungti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif
ar galit kas pračekinti, ar jums leidžia Tinydeal atsiskaityti. Nesuprantų jų ignoro g.gif
Gal sakau "supyko" už iškeltą bylą??? g.gif
Atsakyti
gal kas esat pirkę LED elektros lemputes namams iš kiniečių ir papasakotumėt ar jos dar veikia? smile.gif
Atsakyti