Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(murashke @ 2013 02 21, 22:47)
oj, mes labai cekavos zoses biggrin.gif gal ir mums reikia biggrin.gif  4u.gif


kad ten tiek ner lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 21, 22:49)
jei reiks pagalbos, rašykit smile.gif


Aciu merginos - jus is tiesu nerealios wub.gif wub.gif wub.gif , pasijauciau daugiau nei seimoj buciau - nes sesuo paimt negali - serga (savaime suprantama), drauge irgi - nepakeliui - o cia tiek istiestu pagalbos ranku, ir is realiai nepazystamu zmoniu wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 02 21, 23:46)
Beje Forever21 galima atsiskaityti Paypal. Tik prekes gerokai prasluotos, palyginus kas buvo diena  wub.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif idomu ka gausiu, nes nu dar neteko vyrui pirkt paltuko uz 5 sv, ar svarku, megztinius po 1.5-2 sv  lotuliukas.gif

kažkaip žiūrėjau ir neužmačiau tokiom kainom rūbų,vis aksesuarai po 1/2 dolcus g.gif
db įkirtau,kad žiūrėjau amerikoniškam Forever21 doh.gif todėl ir neradau nieko cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PATAPSA: 21 vasario 2013 - 23:17
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 21, 23:52)

Aciu merginos - jus is tiesu nerealios wub.gif  wub.gif  wub.gif , pasijauciau daugiau nei seimoj buciau - nes sesuo paimt negali - serga (savaime suprantama), drauge irgi - nepakeliui - o cia tiek istiestu pagalbos ranku, ir is realiai nepazystamu zmoniu wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

bet tikrai...reikėjo siuntinuką man iš Kauno pasiimt..na galvoju tetą įdarbinsiu, paksum į terminalą ją siųsiu ir pan...bet vakar toptelėjo parašyti FB ..vis tiek krūva draugų/pažystamų..ir ką..šiandien jau siuntinukas pas mane thumbup.gif

Visgi esam tikrai maža,bet šauni tauta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 21, 23:52)
kad ten tiek ner lotuliukas.gif

uztat idomu kas tai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 22, 00:14)
db įkirtau,kad žiūrėjau amerikoniškam Forever21  doh.gif todėl ir neradau nieko  cool.gif

o kuria veliava reikia pasirinkti UK ar EU? tas pats ar kazkuri labiau apsimoka?
Atsakyti
Ech pralaimėjom... sad.gif
Atsakyti
gal kas kaune renkate http://eyeslipsface.co.uk ? nagu lakai po svara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 02 22, 00:39)
uztat idomu kas tai biggrin.gif
Papildyta:

o kuria veliava reikia pasirinkti UK ar EU? tas pats ar kazkuri labiau apsimoka?

suprantu UK g.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 22, 00:53)
suprantu UK  g.gif

uzsidejau UK. ir tikrai sale prekems 50proc. nuolaida veikia. atrodo per gerai, kad butu tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 02 22, 00:57)
uzsidejau UK. ir tikrai sale prekems 50proc. nuolaida veikia. atrodo per gerai, kad butu tiesa smile.gif

mistika man ten su dydžiais sėdžiu ir nieko nebesuprantu g.gif jei vyras nešioja kelnes 34/32 tai kokį pagal US ieškot? jaučiu reikia eit miegot,per daug pirkinių šiandien doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 02 21, 08:50)
taip, jei turit koduką, jį pritaikys dar perkant prekes iš outleto wink.gif

nežinau kodel bet man netaiko :/
Atsakyti
nu jo... as irgi nezinau ar man L ar M dydi ziuret smile.gif
nuo 50sv.nemokamas siuntimas.
o kodel daznai kalbama - Tukis PA
o kaip Britlita? brUngiau? ar kas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 22 vasario 2013 - 00:47
Labas rytas

Niekad neteko dar pirkt UK adresu ax.gif

Is Jusu atsiliepimu kaip ir PA lyg labiau populiarus smile.gif

Kokia pirkimo esme? Ar teisingai mastau?
1. Turiu parasyt arba tukis arba PA, kad man parasytu adresa, kuriuo galeciaus siustis ane?
2. Issirinkus prekes pvz amazon.co.uk ir einant atsiskaitymo etapus reikia siusti ne savo suvestu adresu o irasyt ju pateikta
3. Kas toliau? Rasyt jiems ko laukiu?


Kaip su svoriu, skaiciuoja svori+turi, nes pvz batai buna didelese dezese labai, tai ar daug kainos siuntimo sudaro tas turis?

Ir atskirai kl del amazon nuolaidos, kur vest koduka, jau kai buna atsikaitymas su korteles duomenimis, prie gift eilutes?
Atsakyti