Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

Pries menesi dariau uzsakyma is Mango.com, tai lyg siol dar neissiustas, prie uzsakymo raso: In preparation. I uzklausimus nieko neatsako, rasiau pora kart. Ar cia pas juos visada tokie tempai?Kada gi jie suruos ta uzsakyma rolleyes.gif Gal kam teko susidurti?Ka patarsit daryti? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 21, 20:33)
taigi normalu, kad neissiunte smile.gif visi atostogavo, jau dabar pradeda po truputi siuntineti smile.gif ten yra nurodytas processing time... aisku, galite ir atsaukti smile.gif  4u.gif

Na taip atostogavo, bet parašė, kad šią sav.išsiūs, tai neatšaukiau pirkimo smile.gif

QUOTE(Ragane2 @ 2013 02 21, 22:20)
gal zinot kokiu kursu svaras? perkant tesco?

Nordea nuskaitė 4,00 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Ragane2 @ 2013 02 21, 22:20)
gal zinot kokiu kursu svaras? perkant tesco?


man swedas 4,01 nurase siandien.
Atsakyti
QUOTE(Maddison @ 2013 02 21, 21:05)
Gal klaipėdietės norėtų kooperuotis pirkimui iš http://www.forever21.com ? Su papildoma 50proc nuolaida viskas pigiau grybo gaunasi. Be to, nuo 50 svarų - siuntimas nemokamas, kaip suprantu.
Labai, labai, labai norėčiau prie ko nors prisijungti su savo krepšeliu  ax.gif  thumbup.gif

O jūs ne šį koduką turit omeny EXTRA50, nes lyg taiko tik vyr.kostiumams. ?
Atsakyti
QUOTE(Maddison @ 2013 02 21, 22:05)
Gal klaipėdietės norėtų kooperuotis pirkimui iš http://www.forever21.com ? Su papildoma 50proc nuolaida viskas pigiau grybo gaunasi. Be to, nuo 50 svarų - siuntimas nemokamas, kaip suprantu.
Labai, labai, labai norėčiau prie ko nors prisijungti su savo krepšeliu  ax.gif  thumbup.gif

apsipirkau savarankiskai biggrin.gif kai tokios kainos negaila ir 4 sv siuntimui biggrin.gif

QUOTE(maniuxa @ 2013 02 21, 22:37)
Merginos, o kaip jus forever21.com pirksit - per PA?  ax.gif gaila tiesiai i Lt nesiuncia  g.gif

per TUKI pirkau 4u.gif

QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 22, 00:24)
O jūs ne šį koduką turit omeny EXTRA50, nes lyg taiko tik vyr.kostiumams. ?

taiko absoliuciai viskam is ispardavimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ledevil @ 2013 02 21, 22:30)
SWED 4,04 rezervavo ax.gif

kaip suprast rezervo?
Papildyta:
o tesco nera limito pirkiniams nes pas mane krepsys tai nnnnnn.....?
Atsakyti
sveiki gal kas kartais uzsakot is http://www.coolpencilcase.com , noreciau prisijungt reiketu keliu smulkmenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragane2 @ 2013 02 21, 23:29)
kaip suprast rezervo?
Papildyta:
o tesco nera limito pirkiniams nes pas mane krepsys tai nnnnnn.....?

dar nenuskaitė kažkodėl, tik rezervavo pinigėlius g.gif
Atsakyti
Paneles, gal zinote is kur galima Lacoste sportbacius uzsakyti, aciu!
Atsakyti
Beje Forever21 galima atsiskaityti Paypal. Tik prekes gerokai prasluotos, palyginus kas buvo diena wub.gif thumbup.gif bigsmile.gif idomu ka gausiu, nes nu dar neteko vyrui pirkt paltuko uz 5 sv, ar svarku, megztinius po 1.5-2 sv lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 21, 21:44)
o man Akropolyje tas stebuuuuklas lotuliukas.gif

oj, mes labai cekavos zoses biggrin.gif gal ir mums reikia biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Ragane2 @ 2013 02 21, 22:29)
o tesco nera limito pirkiniams nes pas mane krepsys tai nnnnnn.....?

limitas - jusu pinigine biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 21, 22:37)
Mergaites, Kreipiuos i gyvenancias Vilniuje - nu ligonis esu - ligonis, uzreikejo vieno dalyko, kuris yra tik Vilniuje ir tik Akropolyje ir NESIUNCIA man - bet reik labai, iki konvulsiju - gal kas galetu pagelbet, nupirkt ir issiust, a blush2.gif ? Buciau dekinga iki grabo lentos - kas pasirasys ir gais savo laika 4u.gif

jei reiks pagalbos, rašykit smile.gif
Atsakyti