Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(Murčikas @ 2013 02 21, 20:56)
gal paperkam vyrams dovanu masiskai?  lotuliukas.gif

user posted image



Grazios pedkelnes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 02 21, 19:55)
Buvo čia kalba apie nosies dušą, tai prasidedinėja sloga, išbandžiau tokį metodą, puodeliui šiltesnio, drungno vandens pusė šaukštelio druskos, išsimaišai, susipili į saujį kažkiek, vienu pirštu užspaudi vieną šnervę, o kita įtrauki tą vandenį (na kaip kokį kokajiną  biggrin.gif , nepulkite, nebandžiau, tik filmuose mačiau  biggrin.gif ). Na, o tada arba pavyksta per kitą skylę išpūsti, arba tenka išspjauti. Ir taip kartoji kiek nuotaikos yra. Dėl efekto nežinau, nes slogos pradžia. Bet tik gavosi ir be jokio aparačiuko, tad galite pabandyti ir Jūs  biggrin.gif
labai rizikingas metodas, geriau nebandyt, nes galima pridaryt daug problemų schmoll.gif


QUOTE(Murčikas @ 2013 02 21, 20:56)
gal paperkam vyrams dovanu masiskai?  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif bet šitos gal geriau lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 02 21, 21:04)

thumbup.gif  lotuliukas.gif bet šitos gal geriau  lotuliukas.gif
user posted image


Man tai baisu pagalvot, kas bus, jei pastrigs ten kas nors doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 02 21, 22:04)
labai rizikingas metodas, geriau nebandyt, nes galima pridaryt daug problemų  schmoll.gif

kodėl taip sakot? unsure.gif kas ten gali nutikti....

Dar ne įtemą noriu paklausti, ar teko kam prekintis http://www.nusipirkt.../team.php?id=39 ?
per kiek laiko pristatė prekes? pirkau akių tušus 02.01 ir dar negavau,parašė jog atsiūs per 30d. g.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PATAPSA: 21 vasario 2013 - 21:17
gal zinot kokiu kursu svaras? perkant tesco?
Atsakyti
QUOTE(Ragane2 @ 2013 02 21, 22:20)
gal zinot kokiu kursu svaras? perkant tesco?

SWED 4,04 rezervavo ax.gif
Atsakyti
laba,

gal kartais numanot, kur butu galima nusipirkti baby bjorn gultuka g.gif ?
Atsakyti
Mergaites, Kreipiuos i gyvenancias Vilniuje - nu ligonis esu - ligonis, uzreikejo vieno dalyko, kuris yra tik Vilniuje ir tik Akropolyje ir NESIUNCIA man - bet reik labai, iki konvulsiju - gal kas galetu pagelbet, nupirkt ir issiust, a blush2.gif ? Buciau dekinga iki grabo lentos - kas pasirasys ir gais savo laika 4u.gif
Atsakyti
ar renkat kas sd Kaune-Jonavoj?vyras man jau galva isszyze doh.gif
arba galeciau parinkti g.gif kad siuntima pasidalinti..bet tada tik Jonavietes ,nes siusti kazi ar apsimokes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reale: 21 vasario 2013 - 21:41
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 21, 21:37)
Mergaites, Kreipiuos i gyvenancias Vilniuje - nu ligonis esu - ligonis, uzreikejo vieno dalyko, kuris yra tik Vilniuje ir tik Akropolyje ir NESIUNCIA man - bet reik labai, iki konvulsiju - gal kas galetu pagelbet, nupirkt ir issiust, a blush2.gif ? Buciau dekinga iki grabo lentos - kas pasirasys ir gais savo laika 4u.gif


As ne vilniete, bet busiu Vilniuje sestadieni greiciausiai, ta galeciau nupirkt ir perduot i Panevezi, jei neskubu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jinafire: 21 vasario 2013 - 21:40
merginos, gal galit rekomenduoti is SD kokias kojines, kad kokybe butu gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 02 21, 21:39)
As ne vilniete, bet busiu Vilniuje sestadieni greiciausiai, ta galeciau nupirkt ir perduot i Panevezi, jei neskubu  mirksiukas.gif

nu man ner labai skubu, iki rugsejo 1 kaip nors lotuliukas.gif , bet ar jums nebus sudetinga - Vilnius didelis, o man Akropolyje tas stebuuuuklas lotuliukas.gif
Atsakyti