Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

Gal galit pasakyt sitie batai dar yra ar ne? Kai dedu i krepsi, man raso, kad nera g.gif
O bendrai tarp prekiu juos rodo, kad yra.....
http://www.crocs.eu/...id=outlet-women
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 21, 15:55)
tik kortele smile.gif jie turi savo sistema, perveda pinigus pardavejui, kai patvirtinate gavima. galima kelti bylas kaip ebay ir pan. perku, atrodo viskas normaliai smile.gif  4u.gif
tai duokite, patikrinsiu wink.gif i AZ smile.gif  4u.gif

Kaip tik norėjau klausti, kaip su pinigais jei nutrauki pirkimą alieexpress.com, bet jei ne pas pardavėją jie, tai gal iš sistemos pervestų greit. Nes pirkau rankine vasario 10 d. ir dar nieks nesiteike man jos išsiūsti, tai galvoju nutraukti pirkimą, kaži neprisidarysiu papildomų rūpesčių, gal susidūrėt kartais?
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 21, 18:38)
Kaip tik norėjau klausti, kaip su pinigais jei nutrauki pirkimą alieexpress.com, bet jei ne pas pardavėją jie, tai gal iš sistemos pervestų greit. Nes pirkau rankine vasario 10 d. ir dar nieks nesiteike man jos išsiūsti, tai galvoju nutraukti pirkimą, kaži neprisidarysiu papildomų rūpesčių, gal susidūrėt kartais?

taigi kiniečiam nauji metai buvo bigsmile.gif kabėjo įspėjimas viršuje, kad strigs užsakymai drinks_cheers.gif mano nuo sausio 31d tik judėt pradėjo prekės, nu ir nestresuoju 4u.gif nes buvo aišku,kad nauji metai ir niekas ten nedirbs wink.gif 4u.gif
Taip,kad kantrybe apsišaruokit, tikrai gausit wink.gif
galit jiem žinutę parašyt kada planuoja užsakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 21, 18:38)
Kaip tik norėjau klausti, kaip su pinigais jei nutrauki pirkimą alieexpress.com, bet jei ne pas pardavėją jie, tai gal iš sistemos pervestų greit. Nes pirkau rankine vasario 10 d. ir dar nieks nesiteike man jos išsiūsti, tai galvoju nutraukti pirkimą, kaži neprisidarysiu papildomų rūpesčių, gal susidūrėt kartais?

perkant, prie prekės nurodoma per kiek laiko jie išsiųsti planuoja, gali būti ir 10-20 dienų, o tuo labiau , kad iki vasario 16 dienos Kinija šventė naujuosius metus ir nieks nedirbo tai ir neišsiuntė taip ilgai smile.gif
o nutraukti pirkimo neteko, tai plačiau pakomentuot negaliu kas ir kaip ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 21, 18:05)
RENKU MOTHERCARE smile.gif
perku per tuki.
nemokamas siuntimas nuo 29,99 svaro.
el. p. mano nikas gmail.com
seb/swed.

ispardavimas, visai gerom kainom rubu yra wink.gif
http://www.mothercar...default,sc.html

o nera papildomo koduko? ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

gal zinot kaip mothercare vaikisku drabuzeliu dydziai? Mergaitei 90 cm uztektu 2-3 metu?
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 02 21, 19:08)
Laba diena,

gal zinot kaip mothercare vaikisku drabuzeliu dydziai? Mergaitei 90 cm uztektu 2-3 metu?

dydziai, sakyciau, pamazinti. as perku i didesne puse, jei siuo metu 7 metai, perku 8-9 metams, maniske vidutine.
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 02 21, 17:52)
ir jei pritaikys jums ta koda, tada eikit kariaut su ta mamyte kuri uzsake  biggrin.gif ypac jei uzsakymas buvo nedidelis  4u.gif
o jei rimtai labai paprasta suzino taike ji ta koda ar ne, tegu printscreen uzsakymo padaro ir atsiuncia ir matysit kaip ten buvo  mirksiukas.gif


Užsakymo patvirtinimą atsiųst atsisako, atseit ten nurodyti asmeniniai duomenys. Dar neteko niekur matyt, kad būtų nurodytas asmens kodas ar gimimo data biggrin.gif
Nu vienžo, moralas toks: kiekvienąkart pasitikslinkit ar naudos koduką, kokiu kursu svarą skaičiuos, kiek už siuntimą ims 4u.gif
Atsakyti

Užsakymo patvirtinimą atsiųst atsisako, atseit ten nurodyti asmeniniai duomenys. Dar neteko niekur matyt, kad būtų nurodytas asmens kodas ar gimimo data biggrin.gif
Nu vienžo, moralas toks: kiekvienąkart pasitikslinkit ar naudos koduką, kokiu kursu svarą skaičiuos, kiek už siuntimą ims 4u.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 18:43)
Užsakymo patvirtinimą atsiųst atsisako, atseit ten nurodyti asmeniniai duomenys. Dar neteko niekur matyt, kad būtų nurodytas asmens kodas ar gimimo data biggrin.gif 
Nu vienžo, moralas toks: kiekvienąkart pasitikslinkit ar naudos koduką, kokiu kursu svarą skaičiuos, kiek už siuntimą ims 4u.gif

O galėtumėt ir parašyti, su kuo čia taip "sekasi" bendrauti... unsure.gif
Atsakyti
merginos SD nerandu termo rubu , gal kuriai nesunku imeskit nuoroda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 18:43)
Užsakymo patvirtinimą atsiųst atsisako, atseit ten nurodyti asmeniniai duomenys. Dar neteko niekur matyt, kad būtų nurodytas asmens kodas ar gimimo data biggrin.gif 
Nu vienžo, moralas toks: kiekvienąkart pasitikslinkit ar naudos koduką, kokiu kursu svarą skaičiuos, kiek už siuntimą ims 4u.gif


Nu šito reikalo tai aš niekaip nepasakyčiau kol nepadaryčiau užsakymo ir nepasižiūrėčiau savo bankininkystėj po kiek nuskaitė g.gif
Atsakyti