Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 02 19, 14:13)
Ka uzmaciau pas kiniecius biggrin.gif maloniai nustebino biggrin.gif
Suknele
user posted image

Paaiskinkit blush2.gif
Atsakyti
Nieko ypatingo, tik nustebino,kad lietuviskai parasyta : "pagaminta Kinijoje" biggrin.gif
Atsakyti
I planseciu tema:
kaip suprantu tier Ainol vienodi cia focalprice ir cia buyincoins tik focalprice siek tiek pigiau, tiesa raso atsiliepimuose, kad neideda perejimo i europietiska rozete smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonifacija05: 19 vasario 2013 - 14:13
TESCO clothing papilde Sale skyreli 4u.gif http://www.clothinga.../icat/catgsale/
Atsakyti
Aciu Saulute ir Raimundux. Einu studijuot to Paypalo. Baisiai mano mergike tos plansetkes nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2013 02 19, 14:11)
I planseciu tema:
kaip suprantu tier Ainol vienodi cia focalprice ir cia buyincoins tik focalprice siek tiek pigiau, tiesa raso atsiliepimuose, kad neideda perejimo i europietiska rozete smile.gif

Buyincoins, su 5 proc nuolaida, keliais centais dar pigiau gaunasi, nei focalprice smile.gif Ir bent jau pas mane, buvo perejimas pridetas. smile.gif
Ir buyincoins man kazkaip patikmesne parduotuve blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 19 vasario 2013 - 14:15
QUOTE(editada @ 2013 02 19, 14:59)
atsiunte laiskeli is crocs.eu,bet ten tik saskaita,o jokios nuorodos ir kazko panasaus nera.dar kita turi atsiusti?
na bet kaip pikta,sakaitoje normaliai uzrase dabar dydzius su M ir W raidem,o uzsakinejant skaiciukus rode ir vienus batus uzsisakiau M13 dydzio  doh.gif  idomu kur rasiu dabar parduot tokio dydzio  doh.gif


taip atsius kita laiskeli su siuntimo nuoroda
Atsakyti

- priminkit prašau kas turėtų myToys.de pristatyti, nes jau praėjo dvi savaitės ir dar negauvau siuntos rolleyes.gif
ačiū
Atsakyti
Mergaites reikia patarimo, tad manau taikau i reikiama tema biggrin.gif
Noriu kai ka pirkti is kinieciu, suma virs 100doleriuku, tai kad isvengt mokestuku, gal vertetu pirkti drauges UK adresu, paskui ji gryzinedama man parveztu. Bet va stojasi kalusimas, ar jai neteks ten gavus UK adresiuku muitu susimoket ir kazi kiek procentu, nes jei muitai mazesni, bele kokiu atveju apsimoketu per ja ir jos UK adresupirkt.... 4u.gif


Ir dar, ar perkant is yoox.co.uk imanoma parsisiusti be muitu?Ar ten prekes vistiek keliaus is usa, tik tiek kad puslapyje perkant bus kainos svarais?

Niu taip norisi be muitu shopintis blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 19 vasario 2013 - 14:22
QUOTE(NORIKA @ 2013 02 19, 15:21)
Ir dar, ar perkant is yoox.co.uk imanoma parsisiusti be muitu?Ar ten prekes vistiek keliaus is usa, tik tiek kad puslapyje perkant bus kainos svarais?

Niu taip norisi  be muitu shopintis  blush2.gif  biggrin.gif


pirkau yoox.com tai jokiu muitu nebuvo kai sekiau is kur ejo tai jei neklystu is kazkur italijoje
Atsakyti
Pirksiu SD Vilniuje ( preliminariai -rytoj )
tiesiai i LT 4u.gif jau esam trise smile.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2013 02 19, 14:16)
- priminkit prašau kas turėtų myToys.de pristatyti, nes jau praėjo dvi savaitės ir dar negauvau  siuntos rolleyes.gif 
ačiū

Man atrodo kad pasto kurjeris man pristate kai paskutini karta uzsakinejau. Bet kiek pamenu merginos rase kad teko ir pacioms i pasta zygiuot ir parsinest didziausias dezes 4u.gif
Atsakyti