Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

kazin kaip su rubu dydziais is http://www.aliexpress.com/ atitinka? kazin sis megstukas http://www.aliexpres.../746775762.html nebus didelis 3T dydis 2,9m vaikui, ugis 92cm, svoris apie 12,5kg g.gif
Atsakyti
nebėr dydžių,nebereikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PATAPSA: 21 vasario 2013 - 17:07
QUOTE(Reale @ 2013 02 21, 16:29)
man ji taike tikrai mirksiukas.gif



Na mes su drauge pasikooperavom krepsiuka apie 8 prekes nusiuntem krepselio kopija kuriame buvo batam pritaikyta nuolaida -10% ir tada dar buvo kodukas minusuojantis siuntima 3 ar 4 svarus tiksliai jau nebepamenu doh.gif reziume gavom saskaitele kurioje buvo batam nuolaida nepritaikyta siuntimas 4svarai svaro kursas 4.35 kai tuo tarpu jis buvo nukrites iki 4.1.Kadangi ne as siunciau uzsakyma priekaistaut negalejau, o mano drauge nestuke.gif nenorejo konfliktuoti kaip atsiemem prekytes truko 2 kurias veliau po kokiu 2 sav. gavo ir paprase pinigu nors buvo apmoketa.Na zodziu apmauste mus....bet nera to blogo kas neiseitu i gera po sio apsipirkimo surezgiau pirma uzsakyma pati 4u.gif 4u.gif ir beje apatinems maikytems i trauzams 10% pritaike 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delija: 21 vasario 2013 - 17:11
RENKU MOTHERCARE smile.gif
perku per tuki.
nemokamas siuntimas nuo 29,99 svaro.
el. p. mano nikas gmail.com
seb/swed.

ispardavimas, visai gerom kainom rubu yra wink.gif
http://www.mothercar...default,sc.html
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 21, 17:00)
Gal dar kas crocsų žadat pirkti? prisijungčiau su 2porom  4u.gif

prisijungciau su 1 pora smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 02 21, 17:00)
Na mes su drauge pasikooperavom krepsiuka apie 8 prekes nusiuntem krepselio kopija kuriame buvo batam pritaikyta nuolaida -10% ir tada dar buvo kodukas minusuojantis siuntima 3 ar 4 svarus tiksliai jau nebepamenu doh.gif reziume gavom saskaitele kurioje buvo batam nuolaida nepritaikyta siuntimas 4svarai svaro kursas 4.35 kai tuo tarpu jis buvo nukrites iki 4.1.Kadangi ne as siunciau uzsakyma priekaistaut negalejau, o mano drauge  nestuke.gif nenorejo konfliktuoti kaip atsiemem prekytes truko 2 kurias veliau po kokiu 2 sav. gavo ir paprase pinigu nors buvo apmoketa.Na zodziu apmauste mus....bet nera to blogo kas neiseitu i gera po sio apsipirkimo surezgiau pirma uzsakyma pati 4u.gif  4u.gif ir beje apatinems maikytems i trauzams 10% pritaike 4u.gif

visko buna biggrin.gif tada arba jungiesi,arba pati uzsakineji jei netinka..as renkuosi sumoket 4 svarus siuntimo,bet nesiterliot su kitu uzsakymais,siuntinejimais ir t.t,jei buciau didmiesti,tada kodel gi ne,bet mazam miesteli apsiimu crocs'us uzsakinet tik 2 zmogai ir baigta lotuliukas.gif,be to uzsakinedama pas kitas visada tiksliai issiaiskinu,kokias nuolaidas taikys ir kiek siuntimo ims,tada siunciu krepsa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reale: 21 vasario 2013 - 17:08
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 21, 14:20)
aš pasikartosiu dėl ebay kodo.. kažin jis asmeninis man ar gali juo pirkti kažkas kitas? help atsakykite, nes iki 03.01 galioja tik  ax.gif


paprastai jie buna neasmeniniai, bet vienam kartui
Daug zmoniu galetu ji panaudoti po karta mirksiukas.gif

Geriausia aisku pabandyti
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2013 02 21, 16:43)
tikrai kai kuriems rubams neduoda : pvz man nepritaike keletui maikuciu ( Thermo ) ir pirstinems  g.gif
nezinau pagal ka jie skirsto ...atrodo, kaip ir drabuziai...


termo rubams ir maikems ir kelnems nuolaida yra taikoma
Taip pat taikoma trusikams, kojinems

Kepurems , pirstinems , salikams netaiko, nes jie aksesuarai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 21, 17:19)
paprastai jie buna neasmeniniai, bet vienam kartui
Daug zmoniu galetu ji panaudoti po karta mirksiukas.gif

Geriausia aisku pabandyti
Papildyta:
termo rubams ir maikems ir kelnems nuolaida yra taikoma
Taip pat taikoma trusikams, kojinems

Kepurems , pirstinems , salikams netaiko, nes jie aksesuarai mirksiukas.gif



katik išbandėm, deja neina kitiems, būčiau pasidalinusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 21, 17:19)
paprastai jie buna neasmeniniai, bet vienam kartui

siuo atveju asmeninis, isbandem smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 02 21, 16:43)
tikrai kai kuriems rubams neduoda : pvz man nepritaike keletui maikuciu ( Thermo ) ir pirstinems  g.gif
nezinau pagal ka jie skirsto ...atrodo, kaip ir drabuziai...


Man termo rubam pritaike, ir maikutem ir kelnem rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 21, 17:19)
paprastai jie buna neasmeniniai, bet vienam kartui
Daug zmoniu galetu ji panaudoti po karta mirksiukas.gif

Geriausia aisku pabandyti
Papildyta:
termo rubams ir maikems ir kelnems nuolaida yra taikoma
Taip pat taikoma trusikams, kojinems

Kepurems , pirstinems , salikams netaiko, nes jie aksesuarai mirksiukas.gif

o gal galite ideti nuoroda i termo rubus, ? 4u.gif
Atsakyti