Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(terle @ 2013 02 21, 13:30)
gal kas priimtu su 1 pora crocsu?

jungciausi prie crocsu
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 02 21, 16:41)
Tai gal kodo nesuvedė arba uždarbiauja  blush2.gif



QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 21, 16:41)
tai jeigu nesuvedė nuolaidos kodo tai ir negavo nuolaidos  lotuliukas.gif 
taip įdėjus į krepšiuką nuolaidos negausite  4u.gif


Aga, patikėsiu, kad kodo nesuvedė, ne pirmą kartą užsakinėja, lankosi temutėje, o kai atėjo metas užsakyti SD, staiga iš medžio iškrito lotuliukas.gif
Atsakyti
perku newlook. panevėžys, bet galiu siųsti. liko 27sv. iki nemokamo siuntimo! laukiu až. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 18:09)
Aga, patikėsiu, kad kodo nesuvedė, ne pirmą kartą užsakinėja, lankosi temutėje, o kai atėjo metas užsakyti SD, staiga iš medžio iškrito lotuliukas.gif

nagi visko buna mirksiukas.gif as va kasdien temute seku, o kodo irgi nepastebejau SD, nors ir neuzsakinejau
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 16:09)
Aga, patikėsiu, kad kodo nesuvedė, ne pirmą kartą užsakinėja, lankosi temutėje, o kai atėjo metas užsakyti SD, staiga iš medžio iškrito lotuliukas.gif


Gal Questa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 02 21, 16:21)
Gal Questa blush2.gif

man ji taike tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reale: 21 vasario 2013 - 16:31
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 16:13)
Mergiukai, padėkit biškį susiorientuot, kas užsakinėjot neseniai iš SD, ar buvo, kad neduotų 10 proc. nuolaidos rūbams? Nu gal pvz. kai kuriems rūbams neduoda? mastau.gif



tikrai kai kuriems rubams neduoda : pvz man nepritaike keletui maikuciu ( Thermo ) ir pirstinems g.gif
nezinau pagal ka jie skirsto ...atrodo, kaip ir drabuziai...
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 02 21, 16:43)
tikrai kai kuriems rubams neduoda : pvz man nepritaike keletui maikuciu ( Thermo ) ir pirstinems  g.gif
nezinau pagal ka jie skirsto ...atrodo, kaip ir drabuziai...


thermo maikutes - gali buti apatinis trikotazas (gali buti atskirtas nuo virsutiniu drabuziu)
pirstines - aksesuarai

gal del to netaike... g.gif
Atsakyti
everything5pound, gal kas iš čia užsakinės
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 15:38)
Nu tadum nesuprantu  doh.gif , jungiausi prie vienos mamytės pirkimui iš SD, tai ji man rašo, kad drabužiams nuolaidos nedavė



na tai isidekite tas prekes i krepseli, uzsiregistruokite SD, susiveskite koda ir pamatysite ar sumazejo kas ar ne.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 02 21, 16:43)
tikrai kai kuriems rubams neduoda : pvz man nepritaike keletui maikuciu ( Thermo ) ir pirstinems  g.gif
nezinau pagal ka jie skirsto ...atrodo, kaip ir drabuziai...



ko gero jie ne rūbų kategorijai priskirti o aksesuarų.. man kojnėms irgi nuolaidos nebuvo nes jos buvo iš to skyrelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 21, 18:46)
na tai isidekite tas prekes i krepseli, uzsiregistruokite SD, susiveskite koda ir pamatysite ar sumazejo kas ar ne.

ir jei pritaikys jums ta koda, tada eikit kariaut su ta mamyte kuri uzsake biggrin.gif ypac jei uzsakymas buvo nedidelis 4u.gif
o jei rimtai labai paprasta suzino taike ji ta koda ar ne, tegu printscreen uzsakymo padaro ir atsiuncia ir matysit kaip ten buvo mirksiukas.gif
Atsakyti