Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

Nemačiau, ar rašėte kuri, bet http://www.dorothype...amp;pageSize=20 duoda 25 proc. su koduku.
Atsakyti
Mergiukai, padėkit biškį susiorientuot, kas užsakinėjot neseniai iš SD, ar buvo, kad neduotų 10 proc. nuolaidos rūbams? Nu gal pvz. kai kuriems rūbams neduoda? mastau.gif
Atsakyti
Šiandien vakare pirksiu Tesco rūbus, priimčiau kelias norinčias. Siųsiu tiesiai į LT, siuntimą dalinsiu ant žmonių skaičiaus.
Pirmojo pirkimo kodo naudot nebegaliu, nes viskas senai išnaudota biggrin.gif
Kam tinka toks var. - siųskit krepšelius į priklausomybe@gmail.com
TIK KAUNAS.

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 21, 11:28)
o tai galima Tukio adreso siūsti iš JAV? g.gif nebūtinai iš šios parduotuvės bet ir iš kitų kurios siunčia į UK? Bet tuomet reikės mokėt dar 21 proc. papildomai g.gif


Galima iš viso pasaulio siųsti Tukio adresu, jei tik jums apsimoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 16:13)
Mergiukai, padėkit biškį susiorientuot, kas užsakinėjot neseniai iš SD, ar buvo, kad neduotų 10 proc. nuolaidos rūbams? Nu gal pvz. kai kuriems rūbams neduoda? mastau.gif

kepurei, ant koju tokioms ale kojinem, salikui man nedave. nes jie priklauso grupei accsesories
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 16:13)
Mergiukai, padėkit biškį susiorientuot, kas užsakinėjot neseniai iš SD, ar buvo, kad neduotų 10 proc. nuolaidos rūbams? Nu gal pvz. kai kuriems rūbams neduoda? mastau.gif

Dave atrodo visiems rubeliams.
Atsakyti
sveikos,
gal kuri pirkote tokius batus vyrui? kokie atsieliepimai?
http://www.amazon.co...s...2993&sr=1-4
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 02 21, 15:46)
Sveikos, gal kas uzsakinejot is amazon.co.uk  emu batukus? ar jie originalus g.gif  uzmaciau neblogas kainas, bet dvejoju del ju kokybes unsure.gif


esu iš jų pirkusi emu moteriškus. tai kaip ir pridera, su visais popieriukais, knygelėm.
Papildyta:
QUOTE(korisda @ 2013 02 21, 16:27)
sveikos,
gal kuri pirkote tokius batus vyrui? kokie atsieliepimai?
http://www.amazon.co...s...2993&sr=1-4

čia juk manau tokie patys kaip merginos vaikams labai pirko iš natureshop. tik po to mačiau nemažai pardavinėjo g.gif (kaip supratau iš kai kurių skelbimų kad per didelius parsiuntė, tai gal didinti buvo...)
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 02 21, 15:16)
bet va gerai, kad siuntimas normalus 4 svarai...

kad siuo metu yra nemokamas siuntimas nuo 75 svaru smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(terle @ 2013 02 21, 16:18)
kepurei, ant koju tokioms ale kojinem, salikui man nedave. nes jie priklauso grupei accsesories



QUOTE(Veronika~ @ 2013 02 21, 16:19)
Dave atrodo visiems rubeliams.


Nu tadum nesuprantu doh.gif , jungiausi prie vienos mamytės pirkimui iš SD, tai ji man rašo, kad drabužiams nuolaidos nedavė
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 15:38)
Nu tadum nesuprantu  doh.gif , jungiausi prie vienos mamytės pirkimui iš SD, tai ji man rašo, kad drabužiams nuolaidos nedavė


Tai gal kodo nesuvedė arba uždarbiauja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 21, 15:38)
Nu tadum nesuprantu  doh.gif , jungiausi prie vienos mamytės pirkimui iš SD, tai ji man rašo, kad drabužiams nuolaidos nedavė



tai jeigu nesuvedė nuolaidos kodo tai ir negavo nuolaidos lotuliukas.gif
taip įdėjus į krepšiuką nuolaidos negausite 4u.gif
Atsakyti
Savaitgali zadu pirkti SD, jei bus norinciu prisijungti krepsiukus siuskite bendri.laiskai@gmail.com Siuntima dalinsiu ant uzsakanciu skaiciaus, Vilnius, bankas SEB, Swed.
Koduka naudosiu, todel rubams bus -10% biggrin.gif
Atsakyti