Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(sttropez @ 2013 02 21, 09:50)
aciu, turiu giminiu UK  bigsmile.gif kazin tik kiek is UK i LT siuntimas kainuoja siuntinio, gal kas zinot ikainius? g.gif

pavartykis post uk puslapį ar pan wink.gif man atrodo 4-8svarai kažkur..nuo svorio priklauso 4u.gif
Atsakyti
O sakykit SPORT DIRECT kažkaip informuoja kad nėra tokios prekės ar keičia kitomis panašiomis?

Savo užsakyme matau prie vienos prekės kiekis nulis bet jinai neišminusuota iš pinigų sumos.

Kada jau galiu būti rami kad prekės visos bus tik jas gavus ar kuomet pinigai bus nuskaityti (dabar matau rezervuotus)? blush2.gif
Prisiskaičiau visokio vėjo apie juos tai dabar nerimas didžiulis nes užsakymas didelis ir kiekiai ne po vnt.
AČIŪ už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

gal kas zinot, per kiek MEXX ateina?

Dekui
Atsakyti
O USA vaikiski dydziai XS S M L kokius atitinka lietuviskus? nerandu...
Atsakyti
QUOTE(sttropez @ 2013 02 21, 09:25)
O USA vaikiski dydziai XS S M L kokius atitinka lietuviskus? nerandu...

Paziurekite size chart, skirtingu parduotuviu dydziai gali skirtis.
Atsakyti
Labas rytas, gal kas siuntetes is FOREVER21 UK adresu? ar didelese dezese siuncia? galvoju per PA siustis verta ar ne, nelabai ten didelis krepselis, bet kad nemoket uz turi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2013 02 21, 10:00)
O sakykit SPORT DIRECT kažkaip informuoja kad nėra tokios prekės ar keičia kitomis panašiomis?

Savo užsakyme matau prie vienos prekės kiekis nulis bet jinai neišminusuota iš pinigų sumos.

Kada jau galiu būti rami kad prekės visos bus tik jas gavus ar kuomet pinigai bus nuskaityti (dabar matau rezervuotus)?  blush2.gif
Prisiskaičiau visokio vėjo apie juos tai dabar nerimas didžiulis nes užsakymas didelis ir kiekiai ne po vnt.
AČIŪ už atsakymus  4u.gif


man taip pat buvo - tik sumokėjau, pasižiūrėjau į invoice - nei paveiksliuko, nei prekės nebėra išlistintos sistemoj, bet jos pavadinimas ir kaina invoice yra. parašiau jiems greitai meilą, kad jei nėra jos, prašau keisti kita (pigesne, bet man būtinai reikia ją turėti) biggrin.gif
Vnž jie man nieko neatrašė, o tą prekę gavau. Tai likau prie nuomonės, akd ji viena tebuvo likusi, ir aš ją nukoviau. todėl dingo iš sistemos ir aš jos nebemačiau.
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2013 02 21, 11:18)
man taip pat buvo - tik sumokėjau, pasižiūrėjau į invoice - nei paveiksliuko, nei prekės nebėra išlistintos sistemoj, bet jos pavadinimas ir kaina invoice yra. parašiau jiems greitai meilą, kad jei nėra jos, prašau keisti kita (pigesne, bet man būtinai reikia ją turėti) biggrin.gif
Vnž jie man nieko neatrašė, o tą prekę gavau. Tai likau prie nuomonės, akd ji viena tebuvo likusi, ir aš ją nukoviau. todėl dingo iš sistemos ir aš jos nebemačiau.

Arba gali buti, kad tipo dave nupirkt, bet prekes realiai jau nebebuvo. Tada siuntimo nuoroda su siunciamu prekiu sarasu atsiuncia jau be tos prekes jame, o netrukus, po kokio pusdienio, atsiuncia ir laiskeli, sorry, bet sios prekes neturejome. Is saskaitos nuskaito mazesne suma, nei buvo rezervuota, t.y. be tos prekes kainos, kuri neatvyks wink.gif
Tikiuosi aiskiai pavyko surasyti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 02 21, 10:12)
Labas rytas,

gal kas zinot, per kiek MEXX ateina?

Dekui


per pusantros paros atsiuncia patvirtinima kad issiusta, tada su dhl iki lietuvos ateina labai greitai, o lietuvoje isvezioja pasto kurjeriai, tai kiek uztrunka, bet ilgiau savaites nera buve.
Atsakyti
QUOTE(sttropez @ 2013 02 21, 00:18)
sveikos, reikia skubaus atsakymo!!!!

ar http://www.crazy8.com siuncia i Lietuva, ar kas bandete uzsisakineti???

aciuuuuu  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(sttropez @ 2013 02 21, 08:50)
aciu, turiu giminiu UK  bigsmile.gif kazin tik kiek is UK i LT siuntimas kainuoja siuntinio, gal kas zinot ikainius? g.gif


Bet man atrodo, kad neapsimoka pačiai siųstis.
Tarkim perkat už 100 dol. Siuntimas 27 dol, importo PVM 21 proc ir dar parsiuntimas į LT kainuoja.
Perkant per tarpininkes siuntimą paprastai surenka nemokamą arba išdalina ant daug pirkėjų, tai jis praktiškai dingsta. Reikia sumokėti 15 - 17 proc komisinį ir 14 dol už kg parsiuntimą į LT.
Tai per tarpininkę gaunasi pigiau. Ar aš ne teisingai skaičiuoju? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 02 21, 10:56)
Bet man atrodo, kad neapsimoka pačiai siųstis.
Tarkim perkat už 100 dol. Siuntimas 27 dol, importo PVM 21 proc ir dar parsiuntimas į LT kainuoja.
Perkant per tarpininkes siuntimą paprastai surenka nemokamą arba išdalina ant daug pirkėjų, tai jis praktiškai dingsta. Reikia sumokėti 15 - 17 proc komisinį ir 14 dol už kg parsiuntimą į LT.
Tai per tarpininkę gaunasi pigiau. Ar aš ne teisingai skaičiuoju? ax.gif


g.gif laukiu komentaru...jei teisybe, tuomet gal kas ruosiasi uzsakineti is crazy8?
bet siuntima raso 5 dol. ar as kazka ne taip suprantu>???

gal kas uztikot vaikams labai geru ispardavimu, pasidalinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sttropez: 21 vasario 2013 - 11:16
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 21, 08:26)
tai gal kas nors patarpininkautų?  ax.gif labai reikia.... 4u.gif

o jus norite uk adresu pirkti? ir dar reiketu persiusti po to? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti