Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(Anyte_uogyte @ 2013 02 21, 00:38)
Bet LT korteles priima  4u.gif


atsiprasau uz kvailus klausimus, bet nesupratau... susimoketi galima, bet neatsius>? blush2.gif
Atsakyti
Ar perkant crocs.eu is outleto, taiko dar welcome nuolaidos koduka pirmam kartui?
Atsakyti
Gal kas Kaune The Body Shop renktat su nemokamu siuntimu ir 50% nuolaida? Mano krepselis labai mazas, bet gal priimtumet 4u.gif
Atsakyti
Priimciau su poryte is crocsu.
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 02 21, 01:57)
Gal kas Kaune The Body Shop renktat su nemokamu siuntimu ir 50% nuolaida? Mano krepselis labai mazas, bet gal priimtumet 4u.gif

Prisijungciau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sttropez @ 2013 02 21, 00:41)
atsiprasau uz kvailus klausimus, bet nesupratau... susimoketi galima, bet neatsius>?  blush2.gif


Susimokat, bet siunčiat pvz. Tukio adresu į UK 4u.gif ar į kokią France pas draugus, jei patogiau jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 21, 01:59)
gal kas iš http://www.amazon.co.uk žadat pirkti,reikia poros batų,prisijungčiau  4u.gif



QUOTE(*mamyte27* @ 2013 02 21, 02:02)
man irgi is amazon batu labai reiktu, jungciausi ir as 4u.gif


abejoju ar kas nors jus prijungs kai siuntimas nemokamas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, gal kas is Klaipedos pirks crocsus, noreciau prisijungti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 02 21, 08:04)
abejoju ar kas nors jus prijungs kai siuntimas nemokamas  4u.gif



man amazone kazkaip pažymėjus spalvą nebegalima įdėt į krepšelį batų, galvojau kad kazkurių jau nebėra, bet kad visų neleidžia, visose nuorodose... ar kam pavyksta šiandien įdėt emu batus į krepšelį?
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 21, 01:07)
taigi uk nemokamas siuntimas, nera prasmes jungtis smile.gif  4u.gif



QUOTE(kiskius @ 2013 02 21, 09:04)
abejoju ar kas nors jus prijungs kai siuntimas nemokamas  4u.gif

tai gal kas nors patarpininkautų? ax.gif labai reikia.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitukas* @ 2013 02 21, 01:53)
Ar perkant crocs.eu is outleto, taiko dar welcome nuolaidos koduka pirmam kartui?

taip, jei turit koduką, jį pritaikys dar perkant prekes iš outleto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 02 21, 07:10)
Susimokat, bet siunčiat pvz. Tukio adresu į UK  4u.gif  ar į kokią France pas draugus, jei patogiau jums smile.gif


aciu, turiu giminiu UK bigsmile.gif kazin tik kiek is UK i LT siuntimas kainuoja siuntinio, gal kas zinot ikainius? g.gif
Atsakyti